Zakład bez ryzyka u polskich bukmacherów

Legalnie działający bukmacherzy internetowi posiadają wiele promocji dla wszystkich swoich graczy. Jedną z ciekawszych ofert jest zakład bez ryzyka, nazywany cashbackiem. Promocja polega na tym, że w przypadku przegranej cała kwota zakładu lub jej część jest zwracana do gracza. Promocja dostępna jest najczęściej tylko na pierwszy zakład, a dodatkowo zwrócone środki podlegają warunkom obrotu. Nie zmienia to jednak faktu, że taka oferta jest bardzo korzystna i jest świetnym wyborem na start dla wszystkich graczy. Przedstawiamy polskich bukmacherów, którzy posiadają zakład bez ryzyka w swojej ofercie.

Zakład bez ryzyka to nie jest darmowy zakład

Wiele osób oferty na zakład bez ryzyka utożsamia z darmowym zakładem bez depozytu. Tak jednak nie jest, ponieważ w celu skorzystania z tej oferty konieczne jest wpłacenie depozytu, który posłuży do zawarcia zakładu. Dodatkowo w przypadku, gdy taki zakład okaże się wygrany to z oczywistego powodu nie zostanie uruchomiony cashback. Jedynie w przypadku przegranej możliwe jest otrzymanie zwrotu stawki lub jej części. Kolejna różnica dotyczy samych kwot. Zakład bez ryzyka dotyczy najczęściej kwot w granicach 100-200 zł. Niektórzy bukmacherzy robią wyjątek i oferują kwoty rzędu aż 500 zł. Darmowy zakład bez depozytu opiewa natomiast najczęściej na kwoty maksymalnie kilkudziesięciu złotych. Wyższa kwota, którą można uzyskać zatem w pewnym stopniu przemawia za większą korzystnością oferty na zakład bez ryzyka.

Dokładne warunki promocji są dobierane indywidualnie przez każdego bukmachera i należy się z nimi zapoznać, aby nie być zaskoczonym z wybrania takiej oferty. Każdy postawiony zakład jest także opodatkowany według stawki 12%. Dodatkowo zwrócone w ramach promocji środki trafiają na specjalne konto bonusowe. W związku z tym gracz nie może ich natychmiast wypłacić na swoje konto. Najpierw konieczne jest spełnienie warunków obrotowych. Dla graczy najbardziej korzystnie prezentują się te oferty, które wymagają dokonania jak najmniejszego obrotu po jak najmniejszym kursie. Daje to bowiem największe szanse na odzyskanie środków, które znalazły się na koncie bonusowym. Cashback to bardzo popularna promocja, która dostępna jest w ofercie wielu polskich bukmacherów.

betclic zakład bez ryzyka

Oferty na start

Zakład bez ryzyka u polskich bukmacherów jest najczęściej proponowany w ramach ofert na start. Najczęściej łączy się z innymi bonusami, które pozwalają na postawienie darmowego zakładu lub uzyskanie dodatkowych środków od pierwszego depozytu. Dostępne na naszej stronie kody promocyjne pozwalają dodatkowo na zwiększenie dostępnej kwoty w ramach zakładu bez ryzyka. Warunki ofert powitalnych są bardzo zróżnicowane. Bonusy do depozytów mogą opiewać na różne kwoty. Tak samo jak wysokość bonusów typ cashback. Waha się ona bowiem od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkuset złotych.

Podczas wyboru konkretnej oferty dodatkowo należy pamiętać o wielu warunkach, którymi obarczony jest sam cashback. W wielu przypadkach definiowane są warunki minimalnych i maksymalnych stawek, za które można postawić kupon. Bardzo często na kuponie musi znajdować się także odpowiednia ilość zdarzeń po odpowiednich kursach. Dokładne zapoznanie się z regulaminami jest bardzo istotne. Przez drobny błąd można bowiem stracić szansę na otrzymanie zwrotu stawki w przypadku przegranej. Już samo otrzymanie zwrotu środków praktycznie zawsze polega warunkom obrotowym. Należy zatem prawidłowo obracać otrzymanym bonusem, aby w końcu można było wypłacić środki na swoje konto. Atrakcyjne warunki związane z obrotem bardzo mocno ułatwiają otrzymanie zwrotu środków i ich wypłacenia na swoje konto.

Oferty tymczasowe

U niektórych bukmacherów można także spotkać tymczasowe promocje na cashback. Najczęściej dotyczy on kuponów stawianych na konkretne wydarzenie. Stali gracze powinni zatem stale obserwować promocje przygotowywane przez swojego bukmachera. Oferty tymczasowe na cashback są niekiedy kierowane jedynie do graczy, którzy u bukmachera posiadają status VIP. Warto zatem postarać się o zdobycie takiego, jeżeli faktycznie wiąże się on z otrzymywaniem wyższych bonusów dla siebie.

Gdzie dostępny jest zakład bez ryzyka?

Wielu legalnych bukmacherów internetowych posiada przygotowaną ofertę na zakład bez ryzyka. Kwoty cashbacku są bardzo zróżnicowane, a dodatkowo skorzystanie z naszych kodów promocyjnych często pozwala na zwiększenie oferowanej w ramach promocji kwoty. Dzięki temu postawienie zakładu będzie jeszcze bardziej korzystne i jeszcze przyjemniejsze. Przedstawiamy oferty na zakład bez ryzyka dostępne u największych polskich bukmacherów.

Fortuna

fortuna ofertaJeden z podmiotów, który oferuje promocje typu zakład bez ryzyka to Fortuna, która posiada jedną z najbardziej rozbudowanych ofert promocyjnych dla nowych graczy. W przypadku Fortuny standardowy zakład bez ryzyka wynosi 100 zł. Skorzystanie z naszego kodu Fortuna pozwala jednak na podniesienie jego wysokości do 130 zł. Dzięki temu w przypadku postawienia kuponu, który okaże się przegrany gracz otrzyma na swoje konto zwrot całej postawionej stawki (pomniejszonej o podatek). Dodatkowo bardzo korzystne są warunki obrotu, gdyż otrzymanymi środkami wystarczy obrócić tylko raz i dodatkowo po dowolnym kursie. Jest to jedna z najkorzystniejszych ofert, które są dostępne na rynku. Cashback obowiązuje tylko na pierwszy kupon.

Fortuna posiada dodatkowo bardzo rozbudowaną ofertę na zakład bez ryzyka oraz bonus przydzielany od depozytu. Nie da się ukryć, że Fortuna to bukmacher godny polecenia, jeden z liderów na rynku legalnych polskich bukmacherów.

STS

sts strona internetowaU największego polskiego bukmachera dostępny jest zakład bez ryzyka o wysokości 35 zł. W celu skorzystania z promocji należy wpłacić pierwszy depozyt w kwocie min. 20 zł. W przypadku przegranej bukmacher zwraca środki na konto bonusowe. Same warunki obrotu podobnie jak w Fortunie są bardzo korzystne. W STS również wystarczy tylko raz obrócić bonusem po dowolnym kursie. Oferta na zakład bez ryzyka u bukmachera jest dostępna po wpisaniu naszego kodu promocyjnego STS podczas rejestracji. Cashback przysługuje tylko na pierwszy postawiony kupon.

Sama wysokość zakładu bez ryzyka w STS nie jest bardzo wysoka, ale w połączeniu z innymi bonusami w ramach oferty powitalnej można dobrze rozpocząć zabawę u bukmachera. Dostępnych jest wiele promocji, które dają możliwość zwiększenia swoich szans na wygraną. Są to między innymi bonusy do depozytu.

forBET

forbet strona internetowaRównież forBET przygotował zakład bez ryzyka dla swoich graczy. W tym przypadku kwota wynosi 100 zł. Promocja obowiązuje jedynie na pierwszy kupon. Środki za przegrany zakład nie są jednak zwracane automatycznie. W celu ich otrzymania należy wysłać maila na marketing[@]iforbet.pl o tytule „Zakład bez ryzyka”, a w jego treści należy wskazać swój login w serwisie. Środki otrzymamy na konto bonusowe. Ich wypłata wymaga dokonania nimi 4-krotnego obrotu po kursie min. 2.0. W przypadku spełnienia tych warunków środki zostaną przeniesione na konto główne i będzie można je wypłacić.

W ramach całej oferty powitalnej dostępnej w forBET można zgarnąć aż 2400 zł dodatkowych środków.

Betclic

betclic strona internetowaBetclic posiada jedną z najciekawszych ofert na zakład bez ryzyka. Kwota na tle innych bukmacherów jest bowiem zadziwiająco wysoka i wynosi aż 500 zł. Dodatkowo po wpisaniu naszego kodu promocyjnego Betclic podczas rejestracji kwota ta jest zwiększania do poziomu 550 zł. Wystarczy zatem postawić pierwszy zakład za taką kwotę, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot postawionej stawki.

Środki otrzymane w ramach zwrotu przed wypłatą należy jednak obrócić 6 razy po kursie min. 2.00. Warunki obrotu są zatem dość wymagające na tle wielu innych bukmacherów. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż sama kwota bonusu również jest o wiele wyższa.

PZBuk

pzbuk zakłady sportowePZBuk w swojej ofercie posiada zakład bez ryzyka na bardzo wysoką kwotę, bo aż 200 zł. Cashback obowiązuje w przypadku kuponów AKO, których kurs będzie wynosił min. 1.40. Dodatkowo otrzymane w ramach zwrotu środki należy w celu wypłaty obrócić jeden raz na kuponie AKO, na którym kurs pojedynczego zdarzenia będzie wynosił min. 1.40. Warunki zakładu bez ryzyka są zatem stosunkowo atrakcyjne i warto zainteresować się promocją. Na plus z pewnością zasługuje dość wysoka kwota, którą można otrzymać w ramach zwrotu. Zwrot dotyczy tylko pierwszego kuponu.

Oprócz zakładu bez ryzyka z naszym kodem PZBuk można także otrzymać dodatkowe 100 zł na obstawianie konkretnych wydarzeń.

Podsumowanie

Oferta na zakład bez ryzyka jest bardzo korzystna. Można w ten sposób zmniejszyć na samym początku zabawy u konkretnego bukmachera ryzyko utraty postawionych na zakład środków. Zakłady bez ryzyka, których wartość przekracza 100 złotych są bardzo atrakcyjnymi ofertami i warto się takowymi zwrotami zainteresować. Kupon o wysokiej wartości da bowiem szanse na osiągnięcie potencjalnie bardzo wysokiej wygranej. W przypadku przegranej natomiast środki wrócą na konto i możliwe będzie postawienie za nie kolejnych zakładów. W ofercie wielu legalnych bukmacherów działających w Polsce można znaleźć takie właśnie promocje i z łatwością można je wybierać. Przedstawiony przez nas zbiór bukmacherów pozwala na łatwiejsze wybranie konkretnej oferty i daje możliwość szybkiego zapoznania się z najlepszymi ofertami na cashback.