Kod Promocyjny Betclic

Betclic
Bonus bukmachera Betclic 550 PLN
Kod bonusowy BCVIPPL
ocena: 5/5
odbieram bonus

Betclic to bukmacher, który swoją działalność opiera o otrzymaną 26 września 2018 licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki temu przedsiębiorstwo działa na terenie naszego kraju w pełni legalnie i świadczy profesjonalne usługi. Sama platforma pozwalająca na zawieranie zakładów wystartowała 1 lipca 2019 roku. Bukmacher dostosował się do innych dostępnych na rynku przedsiębiorstw i przygotował specjalną ofertę promocyjną dla wszystkich typerów. Dostępne są zarówno interesujące bonusy na start, które pozwalają na dobre rozpoczęcie zabawy na platformie, jak i przygotowano promocje tymczasowe. Typerzy, którzy postanowią skorzystać z platformy mają zatem bardzo duże szanse na wygraną i mogą bardzo wygodnie bawić się na samej platformie. Przedstawiamy najciekawsze promocje oferowane przez bukmachera, którymi warto się zainteresować i z których skorzystanie może sprawdzać się świetnie.

Promocje dostępne w Betlic

Typ bonusuOpis bonusu
Cashback do 500 zł na startW przypadku przegranego kuponu dostępny zwrot do 500 zł
Pewny ZakładZwrot do 40 zł za przegrany kupon
BonusmaniaNawet 5000 zł do zgarnięcia w ramach promocji
Futbol: ReaktywacjaRanking typerów z pulą nagród 20000 zł
Multi+Możliwość zwiększenia wygranej nawet o 50%
CashoutMożliwość rozliczenia kuponu przed skończeniem wszystkich wydarzeń
BoostWyższe kursy na poszczególne wydarzenia

Bonusy w Betclic dla nowych graczy

Betclic tak samo jak wielu innych bukmacherów przygotował dla swoich typerów specjalne bonusy. Samo rozpoczęcie obstawiania zakładów jest dzięki temu znacznie przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Naprawdę warto zainteresować się takimi właśnie możliwościami i skorzystać z przygotowanych bonusów. Typowanie konkretnych zakładów będzie dzięki temu przyjemniejsze. Osoby dopiero rejestrujące się na platformie powinny skorzystać z takiej właśnie możliwości, gdyż może ona sprawdzić się rewelacyjnie. Zwiększenie swoich szans na wygraną na samym początku zabawy u bukmachera jest dodatkowo bardzo proste. Bonusy są wysokie i udzielane na bardzo atrakcyjnych zasadach. Przedstawiamy na co mogą liczyć osoby, które chcą założyć swoje konto na platformie Betclic.

Cashback do 500 zł na start

betclic cashbackBetclic daje możliwość rozpoczęcia obstawiania zakładów bukmacherskich bez konieczności ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka. Dostępny jest bowiem w ofercie cashback do 500 zł, który dotyczy pierwszego postawionego kuponu. Wystarczy postawić kupon za 568 zł, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot środków w wysokości 500 zł. W razie wygranej środki są oczywiście przypisywane do konta. Dzięki temu obstawienie pierwszego kuponu nie jest związane z praktycznie żadnym ryzykiem. Każda osoba może naprawdę komfortowo postawić zakład bez obawy o utratę postawionych środków. Zainteresowanie się taką możliwością ma naprawdę duży sens i jest naprawdę opłacalne. Promocja jest dostępna jedynie dla nowych graczy na platformie.

Zwrócone dzięki cashback środki trafiają na konto bonusowe i należy obrócić bonus 6 razy po kursie min. 2.0. Obrót jest liczony za zakłady pojedyncze i AKO oraz zakłady prematch i live. Każdy z graczy otrzymuje aż 30 dni na wykonanie obrotu bonusem, aby środki zostały przydzielone do konta i możliwe było skorzystanie z nich.

Na chwilę obecną jest to jedyna dostępna promocja dla osób, które są nowe na platformie. Przydałoby się delikatne rozbudowanie tej oferty o na przykład freebet, który można spotkać u wielu innych bukmacherów. Może on również sprawdzić się bardzo dobrze i może sprawić, że sama gra będzie znacznie przyjemniejsza i bardziej komfortowa.

Zarejestruj się w Betclic i odbierz bonus

Pozostałe promocje dla graczy w Betclic

Poza powyższym bonusem, który jest oferowany jedynie dla nowych graczy Betclic przygotował także bardzo wiele innych ciekawych ofert, którymi warto się zainteresować i które mogą sprawdzać się dobrze. Pozostałe bonusy są już dostępne dla wszystkich typerów i w szczególności wyróżniają osoby, które wykazują się na platformie najwyższą skutecznością. Dla nich bukmacher przygotował bardzo ciekawe rozwiązania, którymi zainteresowanie się zdecydowanie zwiększy szanse na większe wygrane. Oferta na promocje tymczasowe przy okazji regularnie się zmienia, a zatem warto stale śledzić przygotowane przez Betclic oferty.

Pewny zakład

Pierwsza z dostępnych promocji to pewny zakład do kwoty 40 zł. Promocja pozwala na otrzymanie zwrotu środków w przypadku, gdy na stworzonym kuponie 1 mecz okaże się przegrany. Promocja obejmuje kupony AKO zawierane na wydarzenia z piłki nożnej. Minimalna ilość pozycji na kuponie musi wynieść 4, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.50. W przypadku tej promocji nie ma ustalonej minimalnej stawki kuponu. Dzięki temu oferta prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Fani piłki nożnej mogą zatem ułatwić sobie typowanie i mogą zwiększyć swoje szanse na wygraną. Jeżeli tylko 1 mecz nie wejdzie na kuponie to możliwe będzie otrzymanie zwrotu części środków postawionych na zakład. Oferta prezentuje się naprawdę interesująco i jest bardzo łatwo dostępna dla wszystkich osób, co jest jej bardzo poważną zaletą.

Bonusmania

Bonusmania to promocja skierowana zarówno do nowych, jak i starszych graczy. Obejmuje ona bowiem wszystkie osoby, które założyły konto do 27.05 do godziny 23:59. W ramach promocji do zgarnięcia są bonusy od 5 zł do nawet 5000 zł. Wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto w Betclic pomiędzy 28.05 (18:00) a 04.06 (23:59). Betclic założył, że jeden z graczy otrzyma bonus w wysokości 5000 zł, kolejne 2000 graczy może liczyć na bonusy w wysokości od 100 zł do 1000 zł. Wszyscy pozostali otrzymają natomiast bonusy w wysokości od 5 zł do 100 zł. Bonusy będą przydzielane na konta bonusowe. Ich wypłata możliwa będzie dopiero po spełnieniu warunków obrotu i przeniesieniu środków na konto główne.

W celu ich przeniesienia na konto główne gracze mają aż 30 dni. Bonusem należy obrócić 6 razy przy minimalnym kursie 3.00. Po spełnieniu warunków obrotu środki automatycznie zostaną przeniesione na konto główne i możliwe będzie ich wypłacenie na swój rachunek. Jest to na tle innych bukmacherów bardzo atrakcyjna oferta, nad którą naprawdę warto się zastanowić, gdyż prezentuje się ona bardzo korzystnie.

Futbol: Reaktywacja

Promocja obejmuje ranking typerów, w którym gracze z największą skutecznością mogą liczyć na otrzymanie nagród. W rankingu liczy się ilość zdobytych punktów. Za każdą złotówkę postawioną na zwycięski kupon można otrzymać 5 pkt, a za każdą złotówkę postawioną na przegrany kupon przydzielane są 2 pkt. Liczą się kupony zawarte na piłkę nożną. Minimalna stawka kuponu, który może wziąć udział w promocji wynosi 5 zł, a minimalny kurs zdarzenia wynosi 1.50. najlepszy gracz może zgarnąć aż 10000 zł. Bonusy zgarnia aż 100 najlepszych osób w rankingu.

Multi+

betclic multi plusJedna z najciekawszych ofert bukmachera, która pozwala na bardzo wyraźne zwiększenie swoich wygranych. Promocja obowiązuje dla kuponów, które zawierają 5 lub więcej zdarzeń. W przypadku zwycięstwa wygrana zostanie powiększona o konkretny procent. Promocja obowiązuje jedynie dla kuponów AKO. W przypadku obstawienia na kuponie 5 zdarzeń można liczyć na zwiększenie wygranej o 7%. W przypadku 10 zdarzeń o 35%, a w przypadku kuponów zawierających 13 i więcej zdarzeń bonus wynosi aż 50%. Dzięki temu najlepsi typerzy mogą bardzo wyraźnie zwiększyć swoje wygrane. Podczas tworzenia kuponu wyświetla się przysługujący aktualnie bonus oraz informacja o ile wzrośnie w przypadku dodania kolejnego zdarzenia. Typerzy mają zatem możliwość bardzo komfortowego skorzystania z tej promocji i skonstruowania kuponu, który pozwoli na osiągnięcie bardzo wysokiej wygranej u bukmachera.

Boost

Boost to codzienna promocja bukmachera, która pozwala na obstawianie poszczególnych wydarzeń po jeszcze wyższych kursach. Każdego dnia w ofercie pojawiają się specjalne wydarzenia, które są objęte promocją. Warto regularnie sprawdzać ofertę, aby móc cieszyć się zdecydowanie wyższymi wygranymi. Dzięki skorzystaniu z takiej promocji można naprawdę wiele zyskać i można być zadowolonym z wybrania najlepszych rozwiązań. Typerzy, którzy regularnie sprawdzają konkretne promocje mogą bardzo dużo w ten sposób zyskać i mogą być zadowoleni z obstawiania zakładów w prawidłowy sposób.

Cashout

Ostatnia specjalna oferta dostępna w Betclic to znany z ofert innych bukmacherów cashout. Dzięki tej opcji będziesz mógł zamknąć kupon przed skończeniem się wszystkich wydarzeń, które zostały umieszczone na kuponie. Można dzięki temu bardzo wyraźnie zwiększyć swoje szanse na wygraną i w przypadku braku pewności wypłacić część wygranej z kuponu. Każdy z typerów po pewnym czasie doceni taką możliwość. Bardzo korzystne jest zatem to, że znajduje się ona w ofercie Betclic. W celu skorzystania z tej opcji należy jednak stale nadzorować swój kupon, aby nie stracić szansy na wcześniejsze wypłacenie środków z niego.

Promocje dostępne dla typerów w Betclic

Betclic to jeden z tych bukmacherów, który bardziej skupił się na swoich stałych graczach. Mają oni bowiem dostęp do bardzo wielu ofert specjalnych i mogą naprawdę komfortowo zawierać zakłady na konkretne wydarzenia. Dzięki temu możliwe jest bardzo wyraźne zwiększenie swoich szans na wygraną. Zawieranie kuponów, które będą spełniały warunki promocji jest w stanie dawać świetne rezultaty i jest bardzo korzystne.

Naprawdę warto wybierać takie właśnie działanie i korzystanie z najlepszych rozwiązań, których jakość będzie niesamowicie wysoka i na które postawienie będzie miało naprawdę duży sens. Oferta promocyjna Betclic prezentuje się bardzo interesująco. Dodatkowo w Betclic dostępne są niespotykane u innych bonusy, które prezentują się bardzo atrakcyjnie i które sprawiają, że samo zwiększenie swoich szans na wygraną jest naprawdę komfortowe i bardzo proste. Warto zatem skorzystać z takich właśnie możliwości i wybierać najlepsze działanie.

Betclic rejestracja

zakładanie konta w betclicBukmacher Betclic dla osób zainteresowanych skorzystaniem z jego oferty przygotował bardzo wygodny w obsłudze panel rejestracyjny. Cały etap rejestracji jest podzielony na 3 etapy i jest maksymalnie uproszczony, aby samo założenie konta w Betclic przebiegło bardzo szybko.

Pierwszy etap rejestracji wymaga podania danych osobowych, daty urodzenia oraz adresu mailowego. Na tym etapie konieczne jest również zatwierdzenie regulaminu i polityki prywatności. Dodatkowo konieczne jest na tym etapie potwierdzenie, że ukończyło się 18 lat. Tylko osoby pełnoletnie mogą zawierać zakłady na platformie Betclic.

Drugi etap wymaga podania numeru PESEL, numeru telefonu oraz adresu zameldowania.

Na ostatnim etapie konieczne jest podanie danych do logowania oraz możliwe jest wprowadzenie kodu promocyjnego w przypadku posiadania takowego (listę wszystkich kodów promocyjnych polskich bukmacherów znajdziesz tutaj). Dodatkowo konieczne jest zatwierdzenie limitów zaproponowanych przez bukmachera lub ich zmodyfikowanie pod siebie.

Przejście przez cały proces rejestracji sprawia, że konto u bukmachera jest już aktywne i można z niego korzystać. Należy jednak pamiętać o tym, że w celu dokonania wypłaty z konta niezbędne jest dosłanie numeru konta bankowego oraz przesłanie skanu dowodu osobistego. Dopiero po dokonaniu tego konto zostanie w pełni uruchomione i możliwe będzie korzystanie ze wszystkich funkcjonalności, które są oferowane przez platformę.

Każda osoba, która przeszła proces szybkiej rejestracji ma 90 dni na dokonanie tego i może postawić zakłady maksymalnie do kwoty 5000 zł w przypadku korzystania z konta tymczasowego. Samo dosłanie dokumentów jest możliwe poprzez wejście w zakładkę Moje konto, a następnie przejście do Moje dokumenty. W zakładce dokładnie opisane są informacje na temat tego, które pliki są akceptowane i jak prawidłowo je wgrać. Najczęściej sama weryfikacja nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Dzięki temu bardzo szybko można przejść do pełnego korzystania ze swojego konta i cieszyć się z zabawy u legalnego bukmachera Betclic.

Wpłaty i wypłaty środków w Betclic

betclic metody płatnościBetclic dla wszystkich typerów udostępnił możliwość bardzo łatwego wpłacania i wypłacania środków.

Wpłata odbywa się poprzez takie systemy jak Przelewy24, Skrill, a także jest możliwa poprzez tradycyjny przelew lub skorzystanie z karty kredytowej lub debetowej. W przypadku korzystania z szybkich form płatności środki na koncie najczęściej pojawiają się już po kilkunastu sekundach. Dzięki temu samo obstawianie zakładów przebiega bardzo sprawnie i komfortowo. Można być naprawdę zadowolonym z takiego właśnie podejścia do sprawy i działania, które będzie sprawdzało się naprawdę fantastycznie. Wybieranie takich form wpłacania środków na konto jest przy okazji bardzo bezpieczne, co także przemawia za skorzystaniem z takich możliwości. Wszystkie dane przekazywane podczas wpłaty są szyfrowane i nie przedostaną się w niepowołane ręce.

Wypłata również jest możliwa przez szybki przelew. Czas otrzymania wypłacanych środków jest jednak w dużym stopniu uzależniony od godziny i dnia dokonanego przelewu. W przypadku wypłat zleconych w weekend może okazać się konieczne poczekanie na środki aż do dnia roboczego.

Podsumowanie

Betclic to jeden z legalnie działających na terenie naszego kraju bukmacherów i naprawdę warto zainteresować się jego ofertą. Można naprawdę wiele zyskać na skorzystaniu z oferty tego właśnie bukmachera, który jest w stanie zaproponować świetnej jakości usługi, które będą sprawdzały się bardzo dobrze.

Ciekawa oferta promocyjna i posiadanie przez bukmachera licencji Ministerstwa Finansów sprawiają, że zawieranie zakładów na tej platformie jest w pełni bezpieczne dla wszystkich zainteresowanych osób. Betclic to doskonałe miejsce do zawierania zakładów zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają z nimi swoją przygodę, jak i dla osób, które szukają sprawdzonych platform do długoterminowej gry. Dodatkowo Betclic systematycznie przygotowuje kolejne promocje, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają zabawę na platformie. Dzięki korzystaniu z promocji można bardzo wyraźnie zwiększać swoje szanse na wygraną. Z Betclic możliwe jest osiąganie bardzo dobrych rezultatów związanych z samym korzystaniem z oferty bukmachera, która może być niesamowicie komfortowa i bardzo opłacalna.