Ranking Bukmacherów 2020

Prezentujemy ranking bukmacherów, którzy są dostępni w Polsce i działają w oparciu o licencję Ministra Finansów. Nasz ranking obejmuje jedynie te podmioty, które działają w pełni legalnie i gwarantują graczom bezpieczeństwo ich wszystkich środków, które są zgromadzone na rachunkach. W skrócie przedstawiamy oferty wszystkich najpopularniejszych bukmacherów i prezentujemy korzyści z gry u każdego z nich. Każda osoba może tym sposobem bardzo łatwo wybrać najlepszą platformę do zawierania zakładów bukmacherskich na różne dyscypliny sportowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych bukmacherów.

1
STS
STS

Bonus powitalny: 1300 PLN

Kolejny świetny bukmacher, który istnieje na polskim rynku od 1997 roku. Wysokie kursy, transmisje live i szeroka oferta e-sportów to jego główne zalety.

2
Fortuna
Fortuna

Bonus powitalny: 1150 PLN

Jeden z najlepszych polskich bukmacherów, oferujący wysokie kursy, a także fantastyczne bonusy dla nowych graczy.

3
TOTALbet
TOTALbet

Bonus powitalny: 5055 PLN

Kosmicznie wysoki bonus powitalny, bardzo szeroka oferta zakładów, to wszystko zachęca do rejestracji w TOTALbet.

4
Betclic
Betclic

Bonus powitalny: 550 PLN

Niesamowicie wysoka oferta powitalna, której nie znajdziecie u innych bukmacherów. Znajdziesz tu również wysokie kursy i transmisje spotkań.

5
forBET
forBET

Bonus powitalny: 2000 PLN

Jedna z najwyższych ofert powitalnych, świetne kursy i nagrody bukmacherskie, tak można w skrócie przedstawić bukmachera forBET.

6
PZBuk
PZBuk

Bonus powitalny: 300 PLN

PZBuk to bukmacher, który nie limituje wygranych dla swoich graczy. Oferta powitalna jest dość skromna, ale wysokie kursy to nadrabiają.

7
Totolotek
Totolotek

Bonus powitalny: 574 PLN

Jeden z bardziej rozpoznawalnych bukmacherów, który oferuje szeroką gamę zakładów w tym zakłady live.

8
LV BET
LV BET

Bonus powitalny: 1590 PLN

LV BET to bogata oferta sportowa, w tym wirtualna piłka nożna, tenis czy wyścigi konne. Cieszy również konkretna oferta bonusowa na start.

Najpopularniejszy bukmacher – STS

sts strona internetowaSTS to największy gracz w branży legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Jest to bardzo duży gracz, który aktywnie angażuje się w finansowanie drużyn sportowych i który posiada bardzo rozbudowaną ofertę. STS w swojej ofercie posiada praktycznie wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe oraz pozwala także na obstawianie wielu nietypowych wydarzeń. STS oferuje dostęp do transmisji live, posiada dopracowany system wpłat i wypłat pieniędzy, dopracowaną aplikację mobilną, a także sporty wirtualne, gry karciane oraz wiele innych.

Bardzo interesująco prezentuje się także oferowana przez STS oferta dla nowych graczy. Można bowiem otrzymać bonus od depozytu wynoszący 100% do 1200 zł oraz 25 zł freebetu. Dodatkowo dzięki skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego STS można otrzymać także zakład bez ryzyka o wartości 35 zł. STS to renomowany podmiot na rynku zakładów bukmacherskich, którym naprawdę warto się zainteresować. Przedsiębiorstwo posiada bardzo ciekawą ofertę, która pozwala na bardzo wygodne zawieranie zakładów na różne wydarzenia.

Fortuna i świetne promocje dla graczy

fortuna ofertaJednym z najpopularniejszych bukmacherów jest Fortuna, która posiada bardzo szeroką ofertę, która pozwala na bardzo komfortowe zawieranie zakładów na wszystkie najpopularniejsze sporty. W Fortunie dostępnych jest bardzo wiele dyscyplin sportowych, a rynki zdarzeń na najpopularniejsze wydarzenia są bardzo szerokie. Na uwagę zasługuje także oferta powitalna. Gracze otrzymują wysoki bonus do depozytu oraz mają możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka. Ta druga oferta jest jedną z najwyższych na rynku i sprawia, że obstawiania w Fortunie jest bardzo komfortowe. Wszystkie bonusy są dostępne po wpisaniu kodu promocyjnego Fortuna, dostępnego u nas na stronie.

Na plus działają także płynne transmisje na żywo w dobrej jakości oraz dopracowana aplikacja mobilna. Dzięki aplikacji mobilnej można wykonać wiele czynności i sprawdza się ona bardzo dobrze jako narzędzie do komfortowego zawierania zakładów na różne dyscypliny. Samo zainteresowanie się ofertą tego bukmachera może dawać zatem fantastyczne rezultaty. Dodatkowo Fortuna stale przygotowuje specjalne promocje dla swoich stałych graczy. Dzięki temu jest to platforma, którą warto się zainteresować i właśnie tym kwestiom zawdzięcza ona swoją bardzo wysoką popularność.

Najlepsza oferta powitalna w TOTALbet

oferta totalbetTOTALbet na tle innych bukmacherów wyróżnia się przede wszystkim bardzo nowoczesnym podejściem do zawierania zakładów. Bukmacher posiada również bardzo szeroką ofertą na esport. W TOTALbet bardzo dobrze prezentuje się również oferta powitalna. Na chwilę obecną jest to największy bonus powitalny w Polsce.

Dla stałych graczy bukmacher systematycznie przygotowuje specjalne oferty, które pozwalają na jeszcze bardziej komfortowe obstawianie zakładów. W przypadku samych kursów również jest bardzo dobrze i można je porównać do propozycji takich bukmacherów jak Fortuna, forBET oraz STS.

Betclic i wysoki bonus na start

betclic strona internetowaBukmacher Betclic to kolejny podmiot na rynku legalnych zakładów bukmacherskich, który kusi bardzo ciekawą ofertą. Betclic jest znany polskim graczom od dawna, ale dopiero od jakiegoś czasu funkcjonuje jako legalny bukmacher z licencją.

Dla nowych graczy Betlic przygotował cashback o wartości 550 zł. Oznacza to, że pierwszy zakład możemy postawić bez żadnego ryzyka. Wystarczy użyć naszego kodu, aby uzyskać bonus Betclic. Dodatkowo w ofercie bukmachera dostępny jest bardzo szeroki wybór wydarzeń sportowych. Możliwe jest także obstawianie zakładów specjalnych, które dotyczy polityki, rozrywki, a nawet religii. Na tle innych bukmacherów Betclic wyróżnia się przede wszystkim wysokimi kursami na poszczególne wydarzenia, które zwiększają wygrane. Na plus zasługują również aplikacja mobilna, zakłady na żywo oraz transmisje z poszczególnych wydarzeń sportowych. Regularnie przygotowywane dla graczy są także specjalne oferty, które sprawiają, że zawieranie zakładów jest jeszcze przyjemniejsze i jeszcze bardziej komfortowe.

forBET daje 2200 zł na start

forbet strona internetowaforBET kusi przede wszystkim bardzo ciekawą ofertą powitalną. Pierwszy depozyt jest objęty bonusem 100% do 1000 zł, drugi to 75% do 500 zł, a trzeci to 50% do 500 zł. Łącznie można zatem na start zgarnąć 2000 zł, a z naszym kodem promocyjnym forBET możliwe jest zwiększenie bonusu powitalnego o kolejne 200 zł.

Oprócz oferty powitalnej forBET posiada także atrakcyjne kursy na poszczególne wydarzenia i pozwala na obstawianie wydarzeń z wielu dyscyplin sportowych. Zawieranie zakładów jest przy tym bardzo komfortowe dzięki dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach stronie internetowej, która działa płynnie i na której nawet nowi gracze bardzo szybko się odnajdą.

Zakłady na esport w PZBuk

pzbuk zakłady sportoweKolejny bukmacher na polskim rynku to PZBuk. Jest to stosunkowo nowy podmiot na rynku, który stale poszerza swoją ofertę o nowe, atrakcyjne promocje. To, co wyróżnia bukmachera na tle innych, to najszersza na rynku oferta na hokej. Bardzo rozbudowana jest także oferta na esport, gdzie można obstawiać wiele gier.

Interesująco przedstawia się również sama oferta powitalna, na którą składa się cashback o wartości 200 zł. Z dostępnym na naszej stronie kodem PZBuk można otrzymać dodatkowe 100 zł w ramach promocji cashback. Z czasem bukmacher rozszerzy z pewnością swoją ofertę i możliwe będzie bardzo komfortowe zawieranie zakładów.

Totolotek – bukmacher z najdłuższą historią

totolotek strona internetowaTotolotek to najdłużej działający na naszym rynku legalny bukmacher. Oferta jest bardzo szeroka i pod niektórymi względami przewyższa inne podmioty. To co się w szczególności wyróżnia to bonusy do zakładów AKO, które pozwalają na zwiększenie wygranych nawet o 66%. Bardzo rozbudowana jest również oferta na zakłady na żywo, zawierająca około 40000 pozycji każdego miesiąca.

Oferta powitalna obejmuje bonus do depozytu w wysokości 100% do 500 zł, 49 zł bonusu na aplikacji mobilnej oraz freebet w kwocie 25 zł. Strona Totolotka jest dość specyficzna i różni się od stron innych bukmacherów układem i funkcjonalnością. Korzystanie z niej będzie wymagało przyzwyczajenia.

LVBET daje sporo na start

lvbet zakłady bukmacherskieTo co zasługuje na szczególną uwagę w ofercie LV BET to bardzo szeroki wybór promocji. Dostępna jest zarówno bardzo rozbudowana oferta powitalna, jak i można liczyć na specjalne promocje na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. To co buduje przewagę LV BET to właśnie oferta bonusowa, która jest bardzo profesjonalna i bardzo korzystna. Na sam start można zgarnąć nawet 1550 zł, a z naszym kodem promocyjnym aż 1570 zł.

Bukmacher zadbał także o swoją ofertę, która jest bardzo rozbudowana. Sama strona bukmachera jest niezwykle przejrzysta, przez co zawieranie zakładów przebiega komfortowo dla wszystkich osób. Warto również zwrócić uwagę na ofertę esportu. LV BET to w tym temacie pionier, gdyż jako pierwszy z bukmacherów wprowadził rozgrywki esportowe do swojej oferty.

Etoto walczy o graczy

etoto strona internetowaMniej znanym, ale stale poszerzającym swoją ofertę jest bukmacher Etoto. Bukmacher dzięki położeniu nacisku na swoją ofertę w coraz mniejszym stopniu odstaje od czołówki w branży i stanowi coraz większą konkurencję dla największych podmiotów. Nowi gracze mogą liczyć na bonus od depozytu w wysokości 200% do 200 zł.

Kursy u bukmachera są bardzo wysokie, a oferta na zakłady bardzo szeroka. Dodatkowo przygotowane zostały programy lojalnościowe dla wszystkich typerów, którzy zdecydują się korzystać z oferty tego bukmachera.

BETFAN i świetne bonusy

BETFAN to bukmacher, który z pewnością wyróżnia się bardzo rozbudowaną ofertą na zakłady z branży rozrywkowej. Jest to jedyny podmiot na rynku, którego oferta na takie zakłady jest tak rozbudowana. Możliwe jest nawet obstawianie wydarzeń pogodowych. Dodatkowo dostępna jest bardzo atrakcyjna oferta powitalna dla nowych graczy, dzięki której w bonusach można zgarnąć nawet 3100 zł.

25 zł bez depozytu w eWinner

Legalnie działający w Polsce bukmacher to również eWinner, który także posiada bardzo ciekawą ofertę pozwalającą na bardzo wygodne zawieranie zakładów na poszczególne wydarzenia. Nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 150 zł, a z naszym kodem promocyjnym możliwe jest zwiększenie tej kwoty do 210 zł. Dodatkowo za drugi i trzeci depozyt udzielany jest bonus w wysokości 100% do kwoty 500 zł, a także oferowany jest freebet o wartości 25 zł.

Bukmacher dla graczy oferuje także rozbudowany panel zakładów live oraz wysokiej jakości transmisje na żywo.

Podsumowanie

Na Polskim rynku działa bardzo wielu bukmacherów, którzy starają się zachęcić graczy do skorzystania ze swoich ofert. Wielu z działających na rynku bukmacherów proponuje bardzo atrakcyjne oferty na zakłady, z których naprawdę warto skorzystać. Warto zapoznać się z poszczególnymi ofertami i samemu podjąć decyzję o wyborze konkretnego bukmachera. Każda z firm posiada bowiem pewne zalety i aspekty, w którym przeważa nad konkurencją. Warto również pamiętać o korzystaniu z dostępnych na naszej stronie kodów promocyjnych, które pozwalają na zwiększanie ofert powitalnych.