Bonusy bukmacherskie 2020

Bonusy bukmacherskie mają dla typerów kluczowe znaczenie. Mamy tego świadomość, dlatego przeanalizowaliśmy dokładnie ofertę wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, a na podstawie tej analizy stworzyliśmy poniższe zestawienie najlepszych promocji i bonusów bukmacherskich. Znajdziesz tu najlepsze oferty, które pozwolą ci pomnożyć swój kapitał początkowy lub niejednokrotnie zagrać zupełnie za darmo.

Fortuna
Fortuna

Bonus powitalny: 1150 PLN

STS
STS

Bonus powitalny: 1500 PLN

TOTALbet
TOTALbet

Bonus powitalny: 5055 PLN

forBET
forBET

Bonus powitalny: 2200 PLN

Betclic
Betclic

Bonus powitalny: 550 PLN

ETOTO
ETOTO

Bonus powitalny: 200 PLN

LVBET
LVBET

Bonus powitalny: 1590 PLN

PZBuk
PZBuk

Bonus powitalny: 300 PLN

Bonusy bukmacherskie są bardzo korzystnymi rozwiązaniami, które pozwalają na zwiększenie swoich wygranych. Dzięki korzystaniu z promocji możliwe jest bardzo mocne uatrakcyjnienie samej zabawy u najlepszych bukmacherów. Naprawdę warto korzystać z takich właśnie ofert, które mogą na starcie zwielokrotnić nasze środki na grę. Najlepsze promocje renomowanych bukmacherów są bardzo korzystne dla wszystkich graczy. Nie da się ukryć, że bonusy zapewniają bardzo atrakcyjny start w świecie bukmacherki. Wpłacamy własne środki, a dzięki bonusom możemy grać za dużo większe stawki. Obecnie praktycznie każdy legalnie działający w Polsce bukmacher posiada w swojej ofercie specjalnie przygotowane dla graczy promocje. Te dotyczą zarówno osób dopiero zakładających konto na danej platformie, jak i osób, które już regularnie z niej korzystają. Dzięki wybieraniu promocji można bardzo komfortowo bawić się na konkretnych platformach i można być zadowolonym z wybierania takich rozwiązań.

Promocje w ofercie legalnych polskich bukmacherów

W Polsce rynek bukmacherski stale przeżywa rozwój i coraz więcej osób chętnie dołącza do korzystania z bukmacherów online. Bardzo mocno na polski rynek bukmacherów wpłynęła ustawa hazardowa, która stworzyła konieczność posiadania specjalnej licencji Ministra Finansów. Każdy bukmacher działający na terenie Polski musi bowiem posiadać ważną licencję. Za sprawą tej ustawy bardzo wyraźnie ograniczono możliwość korzystania z zagranicznych bukmacherów. W samej Polsce działa obecnie 18 legalnych podmiotów, które pozwalają na zawieranie zakładów. Z tego 14 z nich posiada swoje strony internetowe i daje możliwość zawierania zakładów bez wychodzenia z domu.

Obecnie każdy z polskich bukmacherów posiada w swoich ofertach możliwość bardzo komfortowego zawierania zakładów na bardzo korzystnych warunkach. Poniżej przedstawiamy wszystkie najpopularniejsze bonusy bukmacherskie w Polsce. Każdy z podmiotów posiada odrobinę zmodyfikowane warunki otrzymania bonusu oraz późniejszego obrotu nim, aby możliwe było wypłacenie dodatkowych środków. Same promocje są jednak bardzo podobne do siebie i każda z nich jest warta zainteresowania, gdyż bardzo wyraźnie zwiększa szanse na zdobywanie zdecydowanie wyższych wygranych. Naprawdę warto zainteresować się zatem takimi ofertami i korzystaniem z ich możliwości, których może być bardzo dużo i które mogą sprawdzać się fantastycznie.

etoto promocje

Bonus powitalny

Pierwsza z promocji oferowanych przez firmy bukmacherskie to bonus powitalny. W zasadzie każdy bukmacher na rynku ma w swojej ofercie bonus powitalny. Bo czym zachęcić gracza jak nie bonusowymi środkami na start? Bonus ten pozwala już na samym starcie otrzymać dodatkowe kilkaset, a niekiedy nawet kilka tysięcy złotych, które z pewnością przydadzą się do zawierania zakładów. Samo otrzymanie środków jest jednak obwarowane pewnymi wymogami.

W ofercie polskich bukmacherów najpopularniejsze są bonusy wynoszące 100% od pierwszej wpłaty. Sama wysokość bonusu jest oczywiście odpowiednio ograniczona. Najczęściej jest to około 1000 złotych, ale dostępne są także mniejsze i wyższe oferty. Zdarzają się bukmacherzy, którzy są bardzo hojni dla polskich graczy i oferują im oferty powitalne rzędu 4 czy 5 tysięcy złotych. Dodatkowe środki, które zostaną przydzielone na rachunek gracza nie są oczywiście natychmiast dostępne do wypłaty. Konieczne jest dokonanie nimi najpierw obrotu. Najczęściej należy kilka razy obrócić kwotą po konkretnym kursie, aby została ona przeniesiona na konto główne i dzięki temu możliwe było jej wypłacenie na swój rachunek.

Nie zmienia to jednak faktu, że promocja jest bardzo korzystna i z pewnością zachęca do rozpoczęcia obstawiania u konkretnego bukmachera. Podczas wybierania konkretnej oferty warto zapoznać się z wymogami odnośnie obrotu i tym u kogo są one najbardziej atrakcyjne. Wielu bukmacherów może zachęcać graczy wielkimi kwotami bonusów, ale warunki obrotu mogą być nie do końca korzystne. Co więcej, czasami obrót może być nierealny do wykonania, więc warto zwracać na to uwagę. Chcemy przecież uniknąć sytuacji, w której bukmacher każe nam “obrócić” kilkadziesiąt razy wygrane pieniądze.

fortuna promocje

Zakład bez ryzyka

Kolejna promocja dotyczy zakładów bez ryzyka. W skrócie promocja polega na tym, że w przypadku niepowodzenia pierwszego postawionego kuponu bukmacher zwraca pieniądze na konto gracza. Taki bonus można znaleźć w ofercie takich bukmacherów jak: Fortuna, PZBuk, eWinner, forBET, Betclic oraz STS. Oferta jest zatem bardzo popularna i można liczyć na otrzymanie takiego bonusu u stosunkowo wielu bukmacherów, a zatem samo zdecydowanie się na taką ofertę nie będzie stanowiło bardzo dużego problemu.

Podobnie jak w przypadku bonusów do depozytu i tutaj zwrócone za zakład środki lądują na specjalnie przygotowanym koncie bonusowym. Przed otrzymaniem możliwości wypłacenia środków konieczne jest nimi kilkukrotne obrócenie. Każdy z bukmacherów posiada regulamin swojej promocji. Taki regulamin zawiera informacje na temat obrotu, który należy wykonać, aby środki zostały udostępnione do wypłaty. Poszczególni bukmacherzy, którzy działają na polskim rynku posiadają różne warunki obrotu, z którymi warto się zapoznać. Dzięki temu gracze nie będą zaskoczeni warunkami koniecznymi do spełnienia podczas obrotu bonusem.

Bonus bez depozytu

Kolejna ciekawa promocja dotyczy otrzymania środków na grę bez konieczności wpłacania swojego depozytu. Promocję tę nazywa się często “freebet”. Środki bonusowe dla graczy najczęściej osiągają jednak kwoty na poziomie 20-30 zł. Mimo tego jest to bardzo dobry sposób na rozpoczęcie zabawy u konkretnego bukmachera, a nawet wygrania sporych kwot, gdyż pomnożenie darmowych środków jest jak najbardziej możliwe.

Oferty na bonus bez depozytu posiadają tacy bukmacherzy jak: Fortuna, STS, Totolotek, TOTALbet oraz LV BET. Dokładne warunki takiego bonusu są opisane w regulaminach konkretnych bukmacherów. W regulaminach można zdobyć informacje na temat obrotu, którego należy dokonać na bonusie, aby został on przeniesiony na konto główne i aby możliwe było jego wypłacenie.

lvbet bonus bez depozytu

Bonusy związane z podatkiem

W Polsce zawieranie zakładów wzajemnych jest obarczone podatkiem w kwocie 12%. W przypadku wygranych przekraczających 2280 zł konieczne będzie zapłacenie podatku w wysokości 10% od wygranej kwoty. Niektórzy bukmacherzy jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferują specjalne promocje zwiększająca wysokość wygranych o wartość podatku. Tego typu promocje pozwalają na zmniejszenie wysokości podatku lub nawet jego całkowite usunięcie. W takim przypadku koszt podatku bukmacher bierze na siebie. Promocje tego typu różnią się oczywiście warunkami. W niektórych przypadkach dotyczą one jedynie zakładów zawieranych online, przez urządzenia mobilne lub zakładów z dużą ilością zdarzeń.

Taki bonus można znaleźć w ofercie takich bukmacherów jak: Totolotek, LV BET oraz STS.

totalbet bez podatku

Dodatki do wygranej

W ofercie niektórych bukmacherów możliwe jest także otrzymywanie dodatkowych % do wygranych. Najczęściej jednak otrzymywanie takich bonusów jest związane z tworzeniem kuponów AKO z dużą liczbą zdarzeń. Dodatkowo najczęściej im wyższa ilość zdarzeń na kuponie tym na większy bonus można liczyć. W niektórych przypadkach możemy zwiększyć wygraną nawet o kilkadziesiąt procent. Zainteresowanie się takim bonusem ma zatem jak najbardziej sens. Jest to bardzo korzystne dla wszystkich osób, które zawierają zakłady na poszczególne wydarzenia.

Promocje tymczasowe oraz bonusy na najpopularniejsze wydarzenia

U wszystkich bukmacherów dostępne są także specjalne promocje tymczasowe, które podnoszą atrakcyjność konkretnych ofert i którymi warto się zainteresować. Takie bonusy najczęściej obowiązują na najbardziej popularne i najważniejsze w danej dyscyplinie wydarzenia. Mogą one pojawiać się na przykład z okazji Mistrzostw Świata lub Europy w piłce nożnej, finału piłkarskiej Ligi Mistrzów, turniejów wielkoszlemowych, Igrzysk Olimpijskich oraz wielu innych najważniejszych wydarzeń sportowych. Bukmacherzy sami decydują, które wydarzenia z oferty zostaną wyróżnione i najczęściej wskazują je już na stronie głównej.

Najbardziej szeroką ofertę takich bonusów posiada LV BET. Bukmacher ten z bardzo wysoką częstotliwością proponuje specjalne bonusy, które dają możliwość podwyższania swoich wygranych i którymi naprawdę warto się zainteresować. LV BET dodatkowo bardzo mocno podnosi kursy na wyróżnione wydarzenia, dzięki czemu mamy szansę na znaczne zwiększenie ewentualnej wygranej.

Każdy gracz powinien regularnie śledzić stronę bukmachera, aby być na bieżąco ze wszystkimi oferowanymi bonusami. Regularne korzystanie z nich to gwarancja osiągania wyższych wygranych. To gwarancja zadowolenia z zabawy u konkretnego bukmachera. Dodatkowo bardzo ważne jest wcześniejsze sprawdzanie regulaminów promocji. Może się bowiem okazać, że specjalne promocje podlegają warunkom obrotu i w takiej sytuacji środki nie trafią natychmiast na konto gracza, ale będzie konieczne obracanie nimi.

Programy lojalnościowe

totolotek betclubDla typerów jednymi z najbardziej wartościowych bonusów są różnego rodzaju programy lojalnościowe, które wyróżniają najaktywniejszych graczy, którzy postanowią korzystać z konkretnej oferty u bukmachera. Najczęściej programy lojalnościowe polegają na zbieraniu punktów. Punkty otrzymujemy oczywiście za zawieranie zakładów. Bardzo często im wyższa stawka zakładu tym na większy bonus można liczyć. Bardzo często każdy z graczy, który założył konto na platformie bukmachera jest automatycznie zapisywany do programu lojalnościowego.

Zebrane w ramach takiego programu środki można następnie wymienić na nagrody pieniężne lub rzeczowe, a także środki bonusowe i darmowe zakłady. Dodatkowo programy takie są często powiązane z rankingami graczy. Osoby z największą ilością punktów mogą brać udział w podsumowaniach tygodniowych, miesięcznych lub rocznych, w których możliwe jest wygrywanie bardzo dużych kwot. U wielu bukmacherów nagrody za pierwsze miejsca w rankingach mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niektórzy bukmacherzy oferują również nagrody rzeczowe o dużej wartości.

Niektórzy z bukmacherów przygotowują także specjalne oferty pozwalające na podwojenie lub potrojenie swoich punktów w przypadku obstawiania premiowanych wydarzeń. Regularne sprawdzanie dostępnych ofert może dawać zatem fantastyczne rezultaty. Wysokie pozycje w rankingach i zdobywanie dużych ilości punktów jest bardzo opłacalne i bardzo mocno wpływa na sam komfort zabawy u konkretnego bukmachera.

Kody promocyjne

Bardzo ciekawie prezentują się także kody promocyjne, które należy podać podczas rejestracji. Na naszej stronie możliwe jest znalezienie kodów promocyjnych do większości legalnych bukmacherów działających w Polsce. Dzięki wpisaniu kodu podczas rejestracji możnemy powiększyć ofertę bonusową na start. W niektórych przypadkach możliwe jest zwiększenie możliwych wygranych o kilkadziesiąt lub nawet ponad 100 złotych. Dzięki temu rozpoczęcie obstawiania zakładów staje się jeszcze przyjemniejsze i jeszcze bardziej komfortowe. Należy pamiętać o tym, aby kod podać w formularzu rejestracyjnym. Etap na którym można podać kod jest zależne od konstrukcji samego formularza rejestracyjnego u konkretnego bukmachera. W przypadku posiadania specjalnego kodu bonusowego nie można jednak przeoczyć miejsca, w którym ten należy wprowadzić. Będzie to bowiem wiązało się z utratą dodatkowych bonusów.

Podsumowanie

Jak łatwo zauważyć bardzo wielu bukmacherów posiada naprawdę atrakcyjne oferty, z których korzystanie ma naprawdę duży sens. Bonusy dostępne zarówno dla nowych graczy, jak i tych, którzy korzystają z konkretnych ofert od dłuższego czasu mogą być bardzo korzystne i zainteresowanie się nimi może dawać fantastyczne rezultaty. Każda osoba może naprawdę wiele zyskać na korzystaniu z najlepszych ofert promocyjnych. Regularne śledzenie ofert bukmacherów daje możliwość odnajdywania naprawdę ciekawych ofert bonusowych.

Samo zainteresowanie się najlepszymi bonusami bukmacherskimi może dawać fantastyczne rezultaty w każdej sytuacji. Każda osoba, która postanowi korzystać z promocji powinna jednak dokładnie zapoznać się z regulaminem konkretnego wydarzenia. Zawarte są w nim wszystkie informacje na temat warunków otrzymania bonusu i obrotu bonusowymi środkami. Dzięki temu gracz nie zaskoczy się warunkami promocji.