Betclic Zakłady Bukmacherskie – opinie

Betclic jest jedną z najpopularniejszych platform bukmacherskich na rynku. Serwis działa od wielu lat, ale w Polsce pojawił się dopiero niedawno. Licencję na świadczenie swoich usług serwis otrzymał w roku 2018, a działalność rozpoczął w roku 2019. Natychmiast jednak zdobył sobie grono wiernych klientów, gdyż zaproponował bardzo wysoki standard świadczonych usług. Zaproponował intuicyjny w obsłudze panel oraz wysokie kursy na wszystkie wydarzenia. Prezentujemy ofertę tego jednego z najciekawszych bukmacherów na rynku, którzy oferują bardzo wartościowe usługi.

Betclic
Bonus powitalny: 550 PLN
  • wysoki bonus powitalny
  • wysokie kursy
  • transmisje spotkań live
  • renomowana marka znana w całej Europie
ocena: 5/5
zagraj teraz

Bonusy dla nowych graczy w Betclic

Betlic podobnie jak wielu innych bukmacherów przygotował ciekawe bonusy dla osób, które po raz pierwszy rejestrują się na platformie. Bonusy pozwalają na zwiększenie swoich szans na wygraną i warto się nimi zainteresować. Dzięki skorzystaniu z promocyjnych ofert bukmachera można zdecydowanie ułatwić sobie grę i bardzo mocno zwiększyć szanse na osiągnięcie bardzo dobrych wyników w związku z tym. Postawienie na najlepsze rozwiązania będzie sprawdzało się zatem fantastycznie i będzie niesamowicie korzystne. Przedstawiamy najciekawsze bonusy, które czekają na nowych typerów w Betclic.

Cashback do 500 zł

betclic cashbackW Betclic dostępny jest bonus dotyczący pierwszego depozytu. W przypadku tego bukmachera jest to zakład bez ryzyka do kwoty 500 zł. Oznacza to, że w przypadku wpłacenia 500 zł i postawienia za nie zakładu w przypadku przegranej środki zwracane są na konto gracza. W sytuacji wygranej natomiast środki są dopisywane do rachunku gracza. Dzięki temu obstawienie pierwszego zakładu jest bardzo komfortowe i bardzo bezpieczne dla wszystkich osób. Naprawdę warto rozważyć tym samym skorzystanie z takich możliwości i takiej oferty. Aby otrzymać dodatkowe 50 zł jako cashback, użyj naszego kodu promocyjnego Betclic.

Gra bez podatku

Obecność bukmachera na polskim rynku oznacza, że płaci w Polsce podatki. Standardowy podatek w zakładach bukmacherskich wynosi 12%. Dodatkowo przy wygranej powyżej 2280 zł konieczne jest także zapłacenie podatku wynoszącego 10% wygranej.

Betclic dla typerów przygotował jednak promocję o nazwie Multi+. Pozwala ona na zdecydowane zwiększenie wygranych. Wystarczy postawić kupon AKO na przynajmniej 13 zakładów, aby w przypadku wygranej otrzymać do niej dodatkowe 50%. W przypadku kuponów zawierających 5 zakładów bonus wynosi 7% do wygranej.

Takie promocje są dostępne również u niektórych innych bukmacherów, którzy pozwalają na otrzymanie zwrotu części podatku np. 6 lub 12%. Jedynym obecnie bukmacherem w Polsce, który pozwala stale grać bez podatku jest Totolotek.

Cashout

betclic promocjeBetclic proponuje także bardzo zaawansowany cashout, który wyróżnia się zdecydowanie na plus na tle innych bukmacherów działających w Polsce. Wypłata części środków możliwa jest bowiem nie tylko przed meczem, ale także w jego trakcie i musi przewyższać postawioną stawkę. W ten sposób gracze mogą zdecydowanie łatwiej powiększać swoje szanse na wygraną.

Oferta Betclic

Na razie Betclic nie posiada jeszcze skończonej oferty. Firma wciąż dokłada do niej nowe dyscypliny i wydarzenia. Na chwilę obecną typerzy mają możliwość obstawiania w jednej z 40 dyscyplin sportowych. Dostępne są nawet bardzo spotykane sporty, takie jak petanque, żeglarstwo oraz biathlon. W ofercie dostępne są także wydarzenia ze wszystkim największych lig piłki nożnej i koszykówki, a także praktycznie wszystkie turnieje tenisowe. Szeroki wybór dyscyplin sprawia, że w ofercie bukmachera każdy z graczy znajdzie sport, w którym będzie w stanie obstawiać zakłady i naprawdę warto zainteresować się takimi możliwościami.

Zakłady na piłkę nożną

Najbardziej rozbudowana oferta dotyczy piłki nożnej. W wydarzeniach z tej dyscypliny dostępnych jest bardzo wiele zdarzeń, które można obstawiać. Zazwyczaj dostępne są także 3 lub 4 najlepsze drużyny w kraju. Fani polskiej piłki nożnej mogą być jednak zawiedzeni, ponieważ nie ma dostępnych mniejszych polskich lig. W przypadku mniejszych lig bardzo często okrojona jest także oferta dostępnych zdarzeń.

betclic oferta

Zakłady na esport

Betclic nadal nie posiada w swojej ofercie jeszcze sportów wirtualnych, ale dla typerów udostępniono już wydarzenia esportowe. Można obstawiać wydarzenia z takich gier jak CS:GO, LoL, Overwatch oraz StarCraft 2. Bukmacher przygotował szeroki wybór zdarzeń na poszczególne wydarzenia, co zdecydowanie usprawnia typowanie.

Zarejestruj się w Betclic i odbierz bonus

Założenie konta w Betclic

Bukmacher dla polskich klientów przygotował bardzo łatwy panel rejestracyjny. Wszystko odbywa się w trzech krokach, które nie powinny zająć powyżej 1 minuty. Dodatkowo skorzystanie z szybkiej rejestracji nie wymaga już na samym początku podawania numeru konta w banku oraz skanu dowodu osobistego. Na pierwszym etapie rejestracji konieczne jest podanie imienia, nazwiska, daty urodzenia, adresu email oraz zaakceptowanie regulaminu i polityki prywatności, a także potwierdzenie, że ukończyło się 18 lat. Drugi etap wymaga podania numeru PESEL, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. W ostatnim kroku należy natomiast podać dane do logowania oraz ewentualnie kodu promocyjnego w przypadku posiadania takowego. Po uzupełnieniu wszystkich informacji konieczne jest jeszcze wybranie dla swojego konta limitów czasowych i kwotowych, które później można zmieniać.

Po przejściu rejestracji konto jest już aktywne i pozwala na wpłacanie środków, obstawianie zakładów oraz rozliczania ich. Kwota maksymalna obstawianych zakładów wynosi w Betclic 5000 zł. Samo konto jest ważne przez 90 dni. Nie da się również wypłacić środków z takiego konta. W tym celu konieczne jest bowiem przekształcenie go w konto stałe. To wymaga natomiast dosłania skanu swojego dowodu osobistego oraz numeru konta.

Kursy w Betclic

Na polskim rynku działa kilku doświadczonych bukmacherów, którzy oferują bardzo atrakcyjne kursy na dostępne w ofercie wydarzenia. Betclic wchodząc na polski rynek musiał zatem odpowiednio przygotować swoją ofertę, aby móc sprawnie konkurować z wieloma innymi firmami. Betclic dał jednak radę i proponuje bardzo często naprawdę atrakcyjne kursy. Dla przykładu w meczu pomiędzy Brazylią i Argentyną Betclic zaoferował najwyższe kurs na wygraną Brazylii (taki sam jak w Fortunie), remis oraz wygraną Argentyny. W przypadku tenisa w spotkaniu Hurkacz-Lajovic również Betlic zaproponował najwyższe kursy na obu tenisistów.

Kursy na poszczególne wydarzenia w Betclic są zatem naprawdę atrakcyjne i stanowią poważną konkurencję dla wielu innych bukmacherów. W związku z tym typerzy szukający platform, które zaoferują dobre kursy powinni jak najbardziej rozważyć skorzystanie z oferty Betclic. Dobre kursy w połączeniu z dostępnymi w ofercie promocjami sprawiają, że można bardzo wyraźnie zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Obstawianie zakładów na żywo

W zakładce zakłady na żywo można znaleźć bardzo wiele wydarzeń i widać, że bukmacher postawił nacisk na tę funkcjonalność w swoim serwisie i skupił się na tym, aby typerzy mieli szeroki wybór wydarzeń. Można obstawiać wydarzenia ze wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych. W przypadku piłki nożnej dostępnych jest także bardzo wiele zdarzeń, które można obstawiać. Dla typerów Betclic udostępnił również transmisje na żywo. Dostępny w Betclic streaming działa bardzo sprawnie i pozwala na oglądanie wydarzeń w stosunkowo dobrej jakości. Transmisje na żywo są dostępne dla większości dostępnych wydarzeń. W celu ich obejrzenia wydarzenia konieczne jest posiadanie środków na koncie lub zakładu na konkretne wydarzenie, które chce się oglądać.

Betclic stale rozwija swoją ofertę transmisji na żywo i proponuje coraz więcej wydarzeń. Na chwilę obecną jednak oferta jest bardzo szeroka i jedynym bukmacherem, który może mieć lepszą jest STS, który daje dostęp do większej liczby wydarzeń z różnych dyscyplin sportowych.

betclic zakłady na żywo

Aplikacja mobilna Betclic

Betclic bardzo wyraźnie skupił się na swojej aplikacji mobilnej i jej dopracowaniu w najdrobniejszych szczegółach. Aplikacja jest przede wszystkim dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Aplikacja swoim interfejsem bardzo mocno przypomina stronę internetową bukmachera, ale została w pewnym kwestiach dopracowana, dzięki temu jej użytkowanie jest bardzo przyjemne. Istnieje także opcja zalogowania się na swoje konto przez przeglądarkę i w takiej sytuacji typer otrzymuje dostęp do wersji mobilnej serwisu. Gracz otrzymuje dostęp do jego wszystkich funkcjonalności, które sprawiają, że samo korzystanie z serwisu jest przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Obie formy korzystania z usług bukmachera są bardzo wygodne i sprawdzają się bardzo dobrze.

betclic aplikacja mobilnaAplikacja nie miewa problemów technicznych i daje możliwość bardzo komfortowego obstawiania zakładów na konkretne wydarzenia. Przygotowano w niej także specjalne ułatwienia dla typerów, które sprawiają, że postawienie konkretnego zakładu jest bardziej komfortowe. Dodatkowo bukmacher zamierza w krótkim czasie przygotować dodatkowe promocje dla osób, które korzystają z aplikacji mobilnej na telefonach i tabletach. Dzięki temu korzyści z posiadania aplikacji bukmachera Betclic będą jeszcze wyższe.

Obsługa klienta w Betclic

Bukmacher Betclic podobnie jak najwięksi gracze udostępnia dla swoich klientów obsługę klienta. W tym przypadku jest ona jednak nieco schowana. Samo skontaktowanie się z obsługą klienta jest możliwe dopiero po zalogowaniu się na swoje konto. W następnych etapach konieczne jest przejście do swojego konta i do zakładki FAQ. Kontakt z obsługą klienta odbywa się za pośrednictwem czatu na żywo, który daje możliwość łatwego skontaktowania się z konsultantem, który udzieli odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania, które dotyczą zabawy w grze. Konsultanci odpowiadają bardzo sprawnie i rozwiewają wątpliwości wszystkich graczy. Naprawdę warto tym samym skorzystać z ich oferty, która może sprawdzić się bardzo dobrze.

Dla typerów udostępniono także możliwość zadania pytania poprzez wysłanie wiadomości na mail bukmachera. Betclic przykłada stosunkowo dużą uwagę do tego, aby udzielać wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania i odpowiadać na nie w krótkim czasie. Ten aspekt sprawia, że korzystanie z oferty bukmachera jest zdecydowanie łatwiejsze i bardziej komfortowe dla wszystkich osób.

Metody płatności

Na minus Betclic działają metody wpłacania pieniędzy na swoje konto. Betclic daje możliwość dokonywania wpłat za pomocą karty debetowej i kredytowej, przelewu bankowego, a także za pośrednictwem procesorów płatniczych Przelewy 24, BLIK oraz poprzez e-wallet Skrill. Więcej opcji wpłacania środków na konto na razie nie ma. W przypadku bonusu na start jego otrzymanie jest możliwe przy wpłaceniu minimalnej kwoty w wysokości 1 zł.

Z dostępnych opcji zasilenia swojego konta można wybrać coś dla siebie, ale nadal brakuje tutaj innych popularnych systemów płatności jak Neteller, DotPay oraz PayU. Jeżeli zatem Betclic poważnie myśli o swoim rozwoju na polskim rynku to powinien zdecydować się na znaczne rozszerzenie swojej oferty o nowe systemy płatności, które są często wykorzystywane przez osoby z Polski. Na plus dostępnych opcji wpłacania środków działa natomiast to, że pieniądze na koncie pojawiają się zazwyczaj w przeciągu kilku minut. Można zatem praktycznie natychmiast po wpłacie zawierać kupony i obracać wpłaconymi na konto środkami.

Oferta dla typerów spoza Polski

Betclic przygotował swoją ofertę także dla osób spoza Polski. Dla tych osób także dostępne są specjalne promocje, które uprzyjemniają grę i czynią obstawianie zakładów zdecydowanie przyjemniejszym. Pierwsze oferta specjalna dotyczy postawienia zakładu bez ryzyka do kwoty 200 zł. Zasady promocji działają tak samo jak w przypadku osób z Polski. Wystarczy w pierwszym depozycie wpłacić na swoje konto maksymalnie 200 zł i postawić za środki kupon. Gdy ten okaże się przegrany to pieniądze zostaną zwrócone na konto, a w przypadku wygranej środki zostaną dopisane do konta typera. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, która z pewnością powinna zainteresować osoby, które grają z innego miejsca niż Polska. Sama oferta dla osób z zagranicy jest bardzo zbliżona do tej, która jest proponowana dla Polaków. Także dostępnych jest wiele dyscyplin sportowych i także do dyspozycji typerów jest bardzo rozbudowana zakładka LIVE, która pozwala oglądać na żywo transmisje wydarzeń sportowych.

Ocena oferty dostępnej w Betclic

betclic polskaElement, który zasługuje na największą pochwałę to oczywiście bezpieczeństwo. Dołączenie Betclic do grona legalnych bukmacherów, którzy działają w Polsce na podstawie licencji Ministra Finansów jest ogromną zaletą dla graczy. Legalne działania to gwarancja tego, że środki zgromadzone na koncie oraz udostępnione dane są bezpieczne i przechowywane w zgodzie z obowiązującym prawem.

Kolejna rzecz zasługująca na pochwałę to bardzo wysokie kursy na wiele wydarzeń. Betclic nie odstaje od wielu innych działających w Polsce bukmacherów i proponuje naprawdę interesującą ofertę, z której skorzystanie może być naprawdę opłacalne i korzystne. Jak najbardziej warto zdecydować się tym samym na skorzystanie z konkretnych rozwiązań, których jakość będzie odpowiadała potrzebom.

Odrobinę gorzej prezentują się bonusy startowe. Betclic udostępnił cashback do 500 zł, ale nadal jest to mniej niż w ofertach wielu innych działających w Polsce bukmacherów.

Sama oferta bukmachera jest stosunkowo szeroka. Bardzo dużym plusem jest bogata oferta na zakłady live. Dodatkowo oferta stale jest poszerzana o kolejne dyscypliny sportowe i rozszerzany jest także rynek zdarzeń.

Bardzo dobrze wygląda także aplikacja mobilna. Bukmacher bardzo mocno ją dopracował i udostępnił wersje na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Betclic opinie

Betclic jest wśród polskich typerów rozpoznawalną marką i cieszącą się stosunkowo dużym zaufaniem graczy. Pojawienie się firmy na polskim rynku to z pewnością duży plus i naprawdę warto zainteresować się ofertą tego bukmachera. Betclic przy tym zaproponował kilka bardzo ciekawych rozwiązań i z pewnością na wielu płaszczyznach jest przygotowany do rywalizacji o polskiego klienta z innymi bukmacherami.

To co oceniane jest negatywnie w przypadku Betclic to oferta powitalna. Cashback w wysokości 500 zł na tle wielu innych bukmacherów prezentuje się stosunkowo słabo. Na plus zasługuje jednak promocja Multi+, która daje możliwość bardzo wyraźnego zwiększania swoich wygranych i naprawdę warto się nią zainteresować. Na minut działają także stosunkowo ograniczone metody płatności.

Wszyscy typerzy z pewnością docenią cashout w trakcie meczu, który nie jest standardem u innych bukmacherów z Polski.

Betclic to nadal stosunkowo nowy gracz na polskim rynku, który nie ma jeszcze w pełni dopracowanych wszystkich oferowanych rozwiązań. Stale jednak urozmaica swoją ofertę i proponuje coraz to ciekawsze usługi.

Podsumowanie

Betclic w Europie jest bardzo rozpoznawalną platformą do obstawiania wydarzeń sportowych. Sam serwis powstał w roku 2005, a już w roku 2008 sprzedano 75% udziałów w firmie do konsorcjum Mangas Gaming za kwotę 50 milionów euro. Betclic w dniu 1 lipca 2019 roku pojawił się również na polskim rynku i dał typerom możliwość obstawiania zakładów. Oferta bukmachera jest bardzo interesująca i z pewnością warto zastanowić się nad grą właśnie u tej firmy.

Nazwa bukmacheraBetclic
Adres stronywww.betclic.pl
Rok powstania2005
SiedzibaGaming in Poland Sp. z o.o., ul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław
ZezwoleniePS4.6831.11.2017, z dnia: 26 września 2018 r.
Minimalna wpłata1 PLN - przelew bankowy i Przelewy24, 30 PLN - karty kredytowe
Metody wpłatyprzelew bankowy, karty kredytowe, Przelewy24
Minimalna wypłata1 PLN
Metody wypłatyPrzelewy24, przelew bankowy