Kod Promocyjny forBET

forBET
Bonus bukmachera forBET 2200 PLN
Kod bonusowy FORBETVIP
ocena: 5/5
odbieram bonus

Bukmacher forBET to jeden z najpopularniejszych w Polsce, którzy oferują szeroki wybór zakładów bukmacherskich. Platforma skupia się na zadowoleniu typerów i przygotowała dla nich liczne promocje. Dostępne są zarówno promocje dla zupełnie nowych graczy, które zachęcają do rozpoczęcia obstawiania, jak i specjalne oferty dla już stałych. Dzięki korzystaniu z kodów promocyjnych u bukmacherów można bardzo dużo zyskać i zwiększyć swoje szanse na wygrane. Można sprawić, że zabawa u bukmachera będzie przebiegała zdecydowanie przyjemniej. Każda osoba dzięki temu bardzo dużo w ten sposób zyska. Przedstawiamy najciekawsze promocje i specjalne oferty przygotowane przez platformę. Prezentujemy zarówno bonusy dla nowych graczy, jak i tych stałych.

Dostępne bonusy w forBET

Typ bonusuOpis bonusu
#forBET2000Dodatkowe środki do depozytu
Kto rano wstaje temu forBET dajeWiększe wygrane za kupony złożone rano
10000 PLN do wygraniaCenne nagrody dla zwycięzców rankingu najlepszych typerów dla sportów wirtualnych
Nagrody rzeczoweNagrody w postaci foteli biurowych i słuchawek dla zwycięzców rankingu najlepszych typerów
Gramy w 12Bonus dla depozytu dla fanów ŁKS
Wirtualne IIZwiększone wygrane dla kuponów na sporty wirtualne
Stwórz drużynę Premier LeagueNagrody pieniężne i rzeczowe za stworzenie najlepszego składu Premier League
Bonus urodzinowyPrezent na urodziny od forBET

Bonusy w forBET dostępne dla nowych graczy

Każdy działający na polskim rynku bukmacher oferuje pewne promocje dla nowych graczy. Osoby, które dopiero założyły konto na platformie mogą liczyć na możliwość skorzystania z bardzo interesujących promocji, które wyraźnie zwiększają szanse na wygrane i którymi warto się zainteresować. Nie inaczej jest u bukmachera forBET, który również dla nowo zarejestrowanych użytkowników przygotował specjalne promocje. Dzięki temu każda osoba ma możliwość bardzo dobrego rozpoczęcia obstawiania wydarzeń na bardzo korzystnych warunkach. Przedstawiamy najciekawsze oferty bonusowe. Dodatkowo należy pamiętać, że w celu skorzystania z promocji i odebrania bonusy konieczne jest ukończenie 18 roku życia.

Bonus od wpłaty do 2000 zł

Dla wszystkich nowych graczy forBET przygotował specjalną promocję, która dotyczy wpłacenia na konto pierwszego depozytu. Podobne promocje można znaleźć także u wielu innych działających na rynku podmiotów, ale to co działa na plus forBET to wysoka kwota bonusu oraz możliwość łatwego przeniesienia go z konta bonusowego na główne. Dzięki temu samo prowadzenie gry będzie o wiele przyjemniejsze i będzie odbywało się naprawdę komfortowo dla wszystkich osób, które postanowią skorzystać z takiej właśnie oferty, która będzie w pełni odpowiadała potrzebom graczy. W celu skorzystania z bonusu konieczne jest wpłacenie pierwszego depozytu w kwocie minimum 20 zł.

Po wpłaceniu kwoty minimalnej 20 zł forBET wręczy dodatkowe 20 zł na konto bonusowe. Dla wpłaty 400 zł będzie to kolejne 400 zł i tak dalej. W przypadku pierwszej wpłaty możliwe jest otrzymanie maksymalnie bonusu do kwoty 1000 zł. Następnie w przypadku drugiej wpłaty bonus od depozytu wynosi już 75% i maksymalnie w jego ramach można otrzymać 500 zł. Ostatnia część promocji obejmuje trzecią wpłatę, w której możliwe jest otrzymanie bonusu wynoszącego 50% od depozytu i również maksymalna kwota do uzyskania wynosi 500 zł. Łącznie w ramach tej promocji nowi gracze mogą zatem otrzymać 2000 zł na swoje konto bonusowe. Warunki otrzymania bonusu są bardzo proste i zrozumiałe dla wszystkich graczy. Naprawdę warto skorzystać zatem z takiej właśnie oferty.

Zarejestruj się w forBET i odbierz bonus

Wszystkie dodatkowe środki udzielone przez forBET są zapisywane na koncie bonusowym. Z tego natomiast nie można wypłacać środków. W celu ich przeniesienia na konto główne należy przynajmniej raz obrócić depozytem po kursie minimalnym, który będzie wynosił 2,0, a dodatkowo na kuponie każde zdarzenie musi mieć kurs powyżej 1,3. Liczba kuponów może być dowolna, a środki znajdą się na koncie głównym dopiero po przekroczeniu ogólnej kwoty wpłaconego depozytu. Wszystkie kupony muszą przy tym zostać rozliczone zanim kwota zostanie przeniesiona na konto główne. Należy także pamiętać o tym, że do obrotu nie zaliczają się kupony z MaxiZyskiem oraz na sporty wirtualne. Nowi gracze, którzy skorzystają z promocji mają aż 30 dni na obracanie otrzymanego bonusu.

forbet bonus powitalny

Pozostałe promocje dostępne w forBET

Bukmacher forBET przygotował również wiele innych ofert, które są dostępne dla graczy już posiadających konto. Oferty te dotyczą różnych sportów i prezentują się bardzo atrakcyjnie. Naprawdę warto się nimi zainteresować, gdyż można dzięki nim bardzo wyraźnie zwiększyć swoje wygrane. Regularni typerzy z pewnością docenią dostępne u bukmachera promocje, które prezentują się naprawdę interesująco i na które jak najbardziej warto się zdecydować, gdyż sprawdzą się one fantastycznie. Przedstawiamy najciekawsze promocje dla graczy przygotowane przez forBET.

Kto rano wstaje temu forBET 14% daje

Pierwsza promocja dotyczy zwiększenia wygranej w przypadku kuponów postawionych rano. Promocja obejmuje kupony zawarte pomiędzy godziną 8:00 – 12:00 w dni powszednie. W przypadku takich kuponów wygrana zwiększana jest o 14%. W celu skorzystania z tej promocji należy stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami. Dodatkowo do kuponu należy dołączyć pozycję z kursem 1,14 z zakładki „Ranne Granie +14%”. Zdarzenia dołączone do kuponu muszą posiadać kurs minimum 1,30. Do promocji nie zaliczają się kupony zawarte na sporty wirtualne. Dzięki tej promocji można bardzo komfortowo zwiększyć swoją wygraną u bukmachera.

forbet promocje

10000 zł do wygrania

Promocja przeznaczona jest dla typerów obstawiających sporty wirtualne. forBET stworzył ranking dla najlepszych typerów i na wygrane przeznaczył aż 10000 zł w gotówce oraz specjalne bonusy. Możliwe jest obstawianie wszystkich dostępnych sportów wirtualnych. W promocji biorą udział kupony, które zawierają minimum 3 zdarzenia. Punkty zaliczane do konta gracza są naliczane bardzo łatwo. Każda złotówka ze stawki wygranego kuponu to 1,2 pkt, a z przegranego jest zaliczana jako 1 pkt. Pojedyncze zdarzenia na każdym z kuponów musi posiadać kurs minimum 1,30. Za pojedynczy kupon można otrzymać maksymalnie 1500 punktów.

Nagrody są bardzo cenne i zgarnia je wszystkich 30 najlepszych graczy. Za pierwsze miejsce można otrzymać aż 5000 zł, które natychmiast lądują na koncie głównym. Ostatnich 10 miejsc pozwala natomiast zdobyć 50 zł, które zaliczane są do konta bonusowego. W celu wypłaty środków z konta bonusowego konieczne jest obrócenie nim czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0, a pojedyncze zdarzenie na kuponie musi posiadać kurs minimum 1,20.

forbet bonusy

Nagrody rzeczowe

Dla typerów przygotowana jest także promocja pozwalają na wygranie wygodnych foteli od Diablo Chairs, słuchawek od Turtle Beach oraz bonusów. W celu wzięcia udziału w tej promocji konieczne jest zawieranie kuponów z przynajmniej 3 zdarzeniami, z których jedno będzie pochodziło z oferty ESPORT. W przypadku kuponów zwycięskich każda złotówka liczy się jako 1,2 pkt, a w przypadku przegranych jako 1 pkt. Nagrody zdobywa 20 najlepszych w rankingu graczy. Pierwszych pięć osób może liczyć na nagrody rzeczowe oraz bonusy pieniężne. Pozostali otrzymują jedynie bonusy pieniężne w wysokości 50 zł i 30 zł.

Gramy w 12

Kolejna promocja skierowana jest do fanów ŁKS, którzy posiadają karnet na mecze drużyny. Osoby te mogą otrzymać bonus 50% od depozytu do 100 zł. Sam depozyt należy wpłacić już po zakupie „Karnetu – Wracamy do gry” lub „12 zawodnika” oraz zgłosić się do forBET. Dodatkowe środki są przekazywane na konto bonusowe i w celu ich przeniesienia konieczne jest obrócenie kwotą bonusową przynajmniej raz po kursie min. 2,0. Dodatkowo na kuponie muszą znajdować się minimum 2 zdarzenia.

Wirtualne II

Kolejna promocja przygotowana przez forBET dla fanów sportów wirtualnych. Możliwe jest w ramach promocji zwiększenie swoich wygranych nawet o 40%. W celu skorzystania z tej oferty konieczne jest zawieranie kuponów zawierających minimum 3 zdarzenia. W przypadku 3 zdarzeń bonus wynosi 5%, dla 4 wynosi 10%, dla 5 wynosi 15%, dla 6 wynosi 20%, dla 7 wynosi 25%, dla 8 wynosi 30%, dla 9 wynosi 35%, a dla 10 wynosi 40%. Dzięki skorzystaniu z promocji można bardzo mocno zwiększyć swoje szanse na dużą wygraną w forBET.

Stwórz drużynę Premier League

Promocja jest skierowana do wszystkich fanów angielskiej piłki nożnej. W celu wzięcia w niej udziału należy założyć konto oraz dołączyć do ligi forBET (kod: gz7yq8) na stronie: https://fantasy.premierleague.com/. Nagrodami objętych jest 15 najlepszych graczy z każdego miesiąca oraz z całego sezonu. Co miesiąc do zgarnięcia są bonusy w wysokości od 300 zł do 25 zł. Najlepsi z całego sezonu mogą natomiast otrzymać wybraną koszulkę drużyny PL oraz nawet 800 zł bonusu. Środki są przypisywane do konta bonusowe i w celu ich przeniesienia na konto główne należy obrócić nimi minimum 4 razy po kursie minimalnym 2,0, a kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1,20.

forbet promocja

Bonus urodzinowy

Bukmacher przygotował także specjalną ofertę urodzinową dla typerów korzystających z jego usług. Gracze obchodzący w danym dniu urodziny mogą liczyć na otrzymanie bonusu w wysokości 20 zł. Wystarczy jedynie w przeciągu 3 miesięcy przed urodzinami wpłacić minimum 100 zł depozytu i przynajmniej raz nim obrócić. Dodatkowo środki przypisywane są do konta bonusowego gracza i w celu ich przeniesienia na konto główne należy nimi obrócić 2 razy po kursie minimalnym 2,0, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,20. Taka oferta to bardzo duże wyróżnienie dla wszystkich osób i naprawdę warto się nią zainteresować. Dzięki temu sama zabawa u bukmachera będzie zdecydowanie przyjemniejsza i bardziej komfortowa dla wszystkich osób. Naprawdę warto zastanowić się nad skorzystaniem z takiej oferty, która będzie odpowiadała potrzebom i na którą postawienie będzie miało faktycznie sens dla wszystkich zainteresowanych.

forbet bonus urodzinowy

Cashout

Ostatnia warta uwagi usługa dotyczy możliwości wypłacenia części środków jeszcze przed zakończeniem rozliczania kuponu. Funkcja cashout daje świetne rezultaty i pozwala cieszyć się pieniędzmi bez konieczności bardzo dużego ryzykowania. Wielu typerów z pewnością będzie zadowolonym z możliwości skorzystania z takiej funkcji i odzyskania przynajmniej części swoich środków.

Promocje oferowane przez forBET

Jako jeden z czołowych bukmacherów forBET przygotował dla graczy bardzo wiele ciekawych promocji tymczasowych. Ich oferta stale się zmienia i przynajmniej raz w tygodniu można liczyć na pojawienie się nowej promocji. Bardzo często pojawiają się promocje na poszczególne ligi lub mecze. Będąc użytkownikiem platformy warto zatem regularnie sprawdzać dostępne promocje, aby móc korzystać z ich jak największej ilości. Szczególnie zasługujące na wyróżnienie promocje to te, które dotyczą zwiększania wygranych. Dzięki nim typerzy mogą bardzo mocno zwiększyć swoje osiągane u bukmachera zyski i mogą być zadowoleni z możliwości skorzystania z takich właśnie ofert, które będą sprawdzały się świetnie.

Założenie konta w forBET

forbet rejestracjaBukmacher forBET jako jeden z nielicznych nie oferuje dla swoich klientów możliwości szybkiej rejestracji. Sam formularz nie jest jednak skomplikowany. Cały proces rejestracyjny podzielono na trzy etapy. W pierwszym etapie należy podać swoje dane do logowania oraz adres email. W drugim kroku niezbędne jest podanie danych użytkownika, które dotyczą danych teleadresowych. Trzeci krok to natomiast konieczność podania danych swojego konta bankowego oraz konieczne będzie wgranie skanu dowodu osobistego lub paszportu. Są to jedyne akceptowalne dane przez polskich bukmacherów i zgodność danych ze skanów jest weryfikowana z tymi podanymi w drugim kroku. Warto zatem nie popełniać błędów, gdyż mogłoby to wydłużyć cały proces zakładania konta na platformie. Na trzecim etapie można także wprowadzić kod promocyjny w przypadku posiadania takowego.

Po prawidłowym wprowadzeniu wszystkich danych i zaakceptowaniu regulaminów i oświadczeń wymaganych przez bukmachera należy przejść do swojej skrzynki pocztowej, na której powinien znaleźć się mail, który będzie potwierdzał założenie konta. Następnie pozostaje już tylko oczekiwać na to, aż konto zostanie aktywowane. Najczęściej nie zajmuje to więcej niż kilkadziesiąt minut. Sam proces aktywacji polega na tym, że bukmacher sprawdza czy podane w formularzu dane zgadzają się z tymi w przesłanym skanie.

Wpłaty środków na konto

Po potwierdzeniu aktywacji konta można już przejść do korzystania z niego. Można dokonać swojej pierwszej wpłaty. Jest to możliwe dopiero po zalogowaniu się do panelu i przejściu do zakładki „Wpłać”. Wpłacenie pieniędzy jest bardzo szybkie i proste. Dodatkowo forBET udostępnił kilka opcji wpłacania środków na konto i naprawdę warto z nich skorzystać, gdyż mogą sprawdzać się bardzo dobrze. Możliwe jest wpłacanie z wykorzystaniem takich procesorów płatniczych jak DotPay, tpay.com oraz PayU. Dodatkowo poprzez wybranie opcji wpłaty za pomocą DotPay możliwe jest wpłacanie środków przy użyciu Paysafecard, SkyCash oraz Blik.

Opcji wpłacania środków na swoje konto jest zatem naprawdę wiele i można bardzo łatwo wybrać takie, które będą w pełni odpowiadały potrzebom. Wszystkie formy wpłaty działają bardzo szybko i już po kilku chwilach można cieszyć się dostępnymi środkami na koncie. Naprawdę warto skorzystać zatem z takich właśnie możliwości, które będą odpowiadały potrzebom i które sprawdzą się dobrze. Osoby, które chcą skorzystać z bonusu powitalnego muszą pamiętać o tym, że to od pierwszej wpłaty w dużym stopniu zależy jego wysokość.

Wypłata środków z konta

Wypłata w forBET również jest bardzo prosta, ale w tym przypadku należy trochę dłużej poczekać na środki. Wypłaty realizowane są jedynie w dni robocze w godzinach 8:00 do 23:00. Najczęściej środki na rachunku pojawiają się już po kilku godzinach, ale na przykład w przypadku wypłaty w piątek najprawdopodobniej środki na rachunku pojawią się dopiero w poniedziałek. Warto o tym pamiętać podczas zlecania wypłaty. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 zł, a zatem praktycznie każdą kwotę można bardzo komfortowo wypłacić z konta.

Podsumowanie

Oferta forBET jest bardzo atrakcyjna i warto się nią zainteresować. Bukmacher przygotował dla swoich graczy bardzo wiele ciekawych promocji, a dodatkowo stale aktualizuje swoją ofertę. Dzięki temu skorzystanie z takich ofert może może być niesamowicie korzystne. Każda osoba może czerpać duże zadowolenie z podjęcia się współpracy z tym właśnie bukmacherem. Bardzo atrakcyjna oferta na start i możliwość późniejszego korzystania z wielu promocji powoduje, że forBET to idealny wybór dla osób, które planują dłuższą zabawę w zakładach bukmacherskich. Z tą ofertą jest to naprawdę komfortowe i bardzo przyjemne. Naprawdę warto skorzystać zatem z tego właśnie bukmachera, z którym współpraca będzie przebiegała niezwykle komfortowo. Wszystkie promocje są dodatkowo bardzo klarownie opisane i skorzystanie z nich nie stanowi kompletnie żadnego problemu i przebiega naprawdę komfortowo. Wybranie oferty forBET z pewnością ucieszy wszystkich typerów.