Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów

Jednym z dostępnych w ofercie bukmacherów bonusu jest bonus bez depozytu, który nie wymaga zasilania konta swoimi środkami. Taka forma darmowego zakładu bardzo mocno zwiększa szansę na wygraną i warto zainteresować się takim właśnie bonusem. Już z darmowych środków od bukmachera można dojść do naprawdę dużych wygranych. Właśnie z tego powodu wielu bukmacherów nie wprowadza do swojej oferty takiego bonusu lub jest on dostępny na bardzo niską kwotę. Prezentujemy jednak, u których bukmacherów możliwe jest znalezienie takich bonusów. Dodatkowo przedstawiamy warunki otrzymania bonusu.

Czym się kierować na etapie wybierania bonusu bez depozytu?

Podczas samego wybierania bonusu bez depozytu dla siebie warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych kwestii, które są związane z takimi ofertami. Najistotniejszy jest tutaj wymagany obrót wykonany za pomocą środków bonusowych. Przed skorzystaniem z konkretnej oferty promocyjnej warto się zatem zapoznać z warunkami obrotu, które mają duże znaczenie. Im korzystniejsze warunki dotyczące obrotu tym większe szanse, że faktycznie uda się wypłacić środki z otrzymanego bonusu. Należy podczas sprawdzania warunków oferty zwracać uwagę zarówno na to ile razy należy obrócić konkretnych bonusem, jak i kurs po którym powinien odbywać się obrót. W przypadku, gdy należy obrócić bonusem 3-krotnie po kursie min. 3.0 to istnieją bardzo małe szanse na to, że uda się wypłacić środki otrzymane w ramach bonusu. Warto o tym pamiętać i wybierać takie oferty, które będą dostępne na bardziej korzystnych warunkach.

Kwoty oferowane w ramach bonusów bez depozytu

Z uwagi na to, że niektóre osoby polują na takie oferty bonusowe, wielu bukmacherów proponuje bonusy bez depozytu w niskich kwotach. Wynoszą one najczęściej do kilkudziesięciu złotych. Bukmacherzy bardzo często taką promocję wykorzystują do tego, aby ściągnąć do swojej oferty jak największą liczbę graczy. Bukmacherzy STS i Totolotek posiadają takie zakłady w swoich ofertach i zainteresowanie się nimi może dawać bardzo dobre rezultaty. U niektórych bukmacherów taka oferta bonusowa jest jedynie tymczasowa. Warto zatem stale śledzić naszą stronę. Staramy się na bieżąco aktualizować ofertę bonusów, w tym również bonusów bez depozytu. Jeżeli będziesz zaglądał do nas często, na pewno nie przegapisz interesujących ofert.

Zwiększanie bonusów bez depozytu

Istnieją także sposoby na zwiększenie kwoty udzielanej w ramach bonusy bez depozytu. Pozwalają na to oferowane przez nas kody promocyjne. Ich wpisanie podczas rejestracji bardzo często pozwala na bardzo wyraźne zwiększenie dostępnego bonusu. Warto zatem w przypadku rejestracji skorzystać z naszych kodów promocyjnych, które odblokują wyższy bonus bez depozytu oraz aktywują także inne promocje. Dzięki temu szanse na wygraną już na starcie bardzo mocno wzrosną.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Fortuna to pierwszy z legalnych bukmacherów w Polsce, którzy w swojej ofercie posiadają bonus bez depozytu. Bukmacher proponuje bonus o wartości 20 zł. Bonus od Fortuny otrzymamy po dołączeniu do FORTUNA KLUB PLUS. W ramach bonusu otrzymujemy 2800 punktów, które następnie można wymienić na zakład o wartości 20 zł. W celu skorzystania z tej specjalnej oferty wystarczy zarejestrować się u bukmachera z naszego linku. Dodatkowo wymagany jest jedynie 1-krotny obrót bonusem, aby środki udzielone w ramach tego trafiły na konto główne.

fortuna promocje

Bonus bez depozytu w Totolotku

Kolejny bukmacher, który oferuje dla swoich graczy bonus bez depozytu to Totolotek. W przypadku tego bukmachera w celu skorzystania z promocyjnej oferty należy podczas rejestracji wpisać kod bonusowy LEGALNI25. Totolotek dla nowych graczy oferuje aż 25 zł na start. Dodatkowo w celu przeniesienia przyznanej kwoty na konto główne należy obrócić nią 2 razy po kursie minimalnym 2.0. Warunki obrotu są zatem naprawdę korzystne i bardzo łatwe do spełnienia dla wszystkich graczy. Bonus bez depozytu od bukmachera Totolotek otrzymamy po przeprowadzeniu pełnej rejestracji i przesłaniu skanów dowodu osobistego. Oferta Totolotka jest bardzo atrakcyjna i prezentuje się naprawdę ciekawie. Oferta na freebet jest dostępna na jasnych i korzystnych warunkach.

Bonus bez depozytu w LV BET

Kolejny bukmacher, który udziela bonusu bez depozytu jest LV BET. W przypadku tego bukmachera możliwe jest otrzymanie łącznie aż 70 zł. Promocja podzielona jest jednak na dwie promocje. W pierwszej można otrzymać 50 zł, ale w tym celu należy przedstawić, że posiada się karnet na mecze konkretnej drużyny. Akceptowane są karnety takich zespołów jak: Arka Gdynia, Widzew Łódź, Wisła Płock, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, Stal Mielec oraz Wisła Kraków. Osoby nie posiadające karnetu na mecze nie są objęte promocją na 50 zł na zakład. Dodatkowo wysokie są także warunki wypłacenia bonusu. Należy nim bowiem obrócić 4-krotnie po kursie min. 1.75.

Druga promocja dotyczy natomiast otrzymania 20 zł w ramach bonusu, który jest przyznawany za założenie konta. W celu otrzymania tego bonusu konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego VIPLB podczas rejestracji. W celu wypłaty otrzymanych 20 złotych należy zawrzeć kupon z 3 zdarzeniami (kurs pojedynczego to min. 1.25) po łącznym kursie min. 2.50. Dodatkowo konieczne jest jeszcze dokonanie 2-krotnego obrotu bonusem z kursem min. 2.00 na zakłady 3 drogowe czyli 1-X-2. Druga opcja wypłaty to 2-krotny obrót bonusem po łącznym kursie min. 1.50. Warunki obrotu są zatem dość wysokie, ale i same kwoty bonusowe atrakcyjne, gdyż łączne 70 zł to najwyższa oferta na rynku.

lvbet bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu w STS

Oferty na bonus bez depozytu nie mogło również zabraknąć u jednego z najpopularniejszych polskich bukmacherów czyli STS. Na start gracz może otrzymać 25 zł (dzięki skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego można dostać 35 zł). STS zakłada jednak dość niekorzystne warunki dotyczące obrotu bonusem. Przyznaną kwotą należy bowiem obrócić 3-krotnie po kursie min. 1.91. Każdy z graczy ma 120 dni na spełnienie tego warunku.

Bonus bez depozytu w TOTALbet

totalbet freebetSłynący z wysokich promocji TOTALbet również zaoferował dla nowych graczy bonus bez depozytu. W standardowej ofercie na gracza czeka aż 40 zł bonusu bez depozytu (20 zł jest przydzielane za zarejestrowanie się, a kolejne 20 można otrzymać za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych). Nasz kod promocyjny daje możliwość jednak zwiększenia bonusu o dodatkowe 15 zł. Dzięki temu nowy gracz może otrzymać łącznie aż 55 zł w ramach bonusu bez depozytu. W celu skorzystania z dodatkowego bonusu konieczne jest postawienie kuponu solo lub kombi z kursem min. 2.0 i z listy wybrać freebet 15 zł. Dużą zaletą bonusu jest brak konieczności obrotem nim. Po wygranej można natychmiast wypłacić swoje środki.

Bonusy specjalnie dla użytkowników aplikacji mobilnych

Niektórzy bukmacherzy szczególnie mocno zachęcają swoich graczy do korzystania z ich aplikacji mobilnych i przygotowują specjalne promocje właśnie do użytkowników takich platform. Promocje takie są tymczasowe i warto śledzić konkretne oferty, gdyż mogą one sprawdzać się bardzo dobrze i można być z nich bardzo zadowolonym. Bukmacher Totolotek dla użytkowników aplikacji mobilnej oferuje bonus w wysokości 49 zł przy wpłacie na konto min. 20 zł. Noblebet natomiast przygotował dla aplikacji mobilnych bonus wynoszących 20 zł. W przyszłości takie oferty mogą jednak pojawić się także u innych bukmacherów.

Podsumowanie

Bonusy bez depozytu są dla wielu graczy tymi najbardziej korzystnymi i wiele osób się nimi interesuje. Prawidłowe wybranie konkretnej oferty ma tutaj olbrzymie znaczenie i przekłada się na zadowolenie z rozpoczęcia obstawiania zakładów w konkretnej firmie.