Kod Promocyjny TOTALbet

TOTALbet
Bonus bukmachera TOTALbet 5055 PLN
Kod bonusowy LEGALNIVIP
ocena: 5/5
odbieram bonus

TOTALbet to bardzo popularna i ceniona platforma do obstawiania zakładów bukmacherskich. Bukmacher wyraźnie skupia się na zadowoleniu swoich graczy i proponuje z myślą o nich bardzo wiele interesujących rozwiązań i ma przygotowane dla wszystkich swoich klientów bardzo ciekawe oferty, z których warto skorzystać. Bukmacher proponuje bardzo atrakcyjne kursy na wszystkie wydarzenia, a dzięki skorzystaniu z dostępnych u niego promocji można dodatkowo zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Naprawdę warto zainteresować się zatem możliwościami, które istnieją na platformie.

Przedstawiamy najciekawsze promocje, które są dostępne w ofercie TOTALbet. Dzięki nim można bardzo łatwo zwiększyć swoje szanse na wygraną i sprawić, że efekty gry będą znacznie lepsze. Dodatkowo TOTALbet należy do grona legalnych polskich bukmacherów, a zatem stosuje się do wszystkich obostrzeń. Wszystkie środki zgromadzone u bukmachera są w pełni bezpieczne i można być pewnym, że zostaną wypłacone dla graczy.

Dostępne promocje w TOTALbet

Typ bonusuOpis bonusu
Ranking wirtualnePula aż 10000 zł do podziału pomiędzy najlepszych graczy obstawiających sporty wirtualne
Gra bez podatkuMożliwość zawierania kuponów bez podatku
Total BonusMożliwość zwiększenia wygranej na kuponie aż o ponad 100%
Wirtualne bez podatkuMożliwość obstawiania sportów wirtualnych bez podatku i z bonusem do wygranej
Freebet 20+20 za rejestracjęMożliwość zgarnięcia 40 zł za rejestrację
Bonus powitalny 5000 złMożliwość otrzymania bonusu za rejestrację aż do 5000 zł
Total VIPMożliwość otrzymania zwrotu części obrotu
Freebet na urodzinyDarmowy freebet o wysokości 10 zł w prezencie na urodziny
SafebetZwrot stawki w przypadku, gdy jedno wydarzenie na kuponie nie wejdzie
Total BoostWyższe kursy na poszczególne wydarzenia z oferty TOTALbet

Bonusy dla nowych graczy dostępne w TOTALbet

TOTALbet podobnie jak wielu innych legalnie działających w Polsce bukmacherów przygotował specjalną ofertę na start dla wszystkich nowych graczy na platformie. Skorzystanie z oferty bukmachera może dawać fantastyczne rezultaty i pozwala na bardzo komfortowe zawieranie zakładów na konkretne wydarzenia. Można być naprawdę zadowolonym ze skorzystania z dostępnych promocji. Dzięki nim już na samym starcie można zyskać przewagę i móc znacznie skuteczniej zawierać zakłady na konkretne wydarzenia. Można zwiększyć bardzo wyraźnie swoje szanse na wysokie zwycięstwa u bukmachera i właśnie z tego powodu zainteresowanie się jego ofertą specjalną może sprawdzić się naprawdę rewelacyjnie i może dawać fantastyczne rezultaty w każdej sytuacji. Prezentujemy warunki oferowanych na start bonusów i przedstawiamy w jaki sposób z nich skorzystać. Każda osoba, która dopiero założyła konto na TOTALbet i rozpoczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi z pewnością doceni dostępne w ofercie możliwości, które są naprawdę krozystne.

Zarejestruj się w TOTALbet i odbierz bonus

Bonus powitalny TOTALbet 5000 zł

Pierwsza oferta dotyczy otrzymania bonusu powitalnego, który jest dostępny również u innych działających w Polsce bukmacherów. W TOTALbet jest on jednak bardzo wysoki i wynosi aż 5000 zł. Dzięki temu sama oferta jest jedną z najbardziej korzystnych na rynku. Promocja polega na podwajaniu pierwszego depozytu. Minimalna kwota, którą można podwoić to 10 zł, a maksymalna to aż 5000 zł. Gracze mogą także wybierać formę w jakiej udzielony zostanie bonus i są dostępne opcje 4×4 oraz 5×3. W pierwszej formie należy 4 razy obrócić bonus na kuponach z 4 zdarzeniami. W drugiej natomiast konieczne jest 5-krotny obrót bonusem na kuponach z 3 zdarzeniami. Do obrotu wliczają się jedynie kupony z wydarzeniami, których minimalny kurs wynosi 1.25.

Każde postawienie kuponu spełniającego warunki promocji uwalnia 25% lub 20% bonusu, który trafia na konto główne. Do obrotu zaliczają się także kolejne wpłaty depozytu. Warunki promocji są zatem bardzo korzystne i pozwalają na bardzo wyraźne zwiększenie swojej pierwszej wpłaty w TOTALbet. Bonus wysokości aż 5000 zł jest najwyższy na rynku i naprawdę warto z niego skorzystać, gdyż można na takiej ofercie bardzo dużo zyskać. Można być bardzo zadowolonym z wybrania takiej właśnie oferty dla siebie, która sprawdzi się bardzo dobrze. Na tle innych bukmacherów bardzo korzystnie prezentują się również same warunki obrotu bonusem.

totalbet bonus powitalny

Freebet 20+20

TOTALbet przygotował także ofertę na freebet dla wszystkich nowych graczy. Sam freebet jest podzielony na dwa. Pierwsze 20 zł gracz otrzymuje za samo zarejestrowanie się na platformie. Kolejne 20 zł można natomiast otrzymać za wykonanie kilku prostych czynności. Możliwe jest otrzymanie 5 zł za udzielenie zgód marketingowych. Kolejne 5 zł przyznawane jest za wpłatę pierwszego depozytu. Kolejne 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego i ostatnie 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne. Łącznie można zatem zgarnąć freebet w wysokości 40 zł, który pozwoli na darmowe zawarcie zakładu na konkretne wydarzenie. Oferta TOTALbet to jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów bez depozytu dostępnych na rynku.

Sama kwota jest stosunkowo wysoka na tle innych bukmacherów i naprawdę warto zainteresować się tą promocją. To co wyróżnia się na plus to również fakt, że freebet nie trafia na konto bonusowe. Można natychmiast wypłacić otrzymaną kwotę bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Oferta jest zatem naprawdę atrakcyjna i warto się nią zainteresować. Rozpoczęcie gry będzie dzięki temu bardzo komfortowe i skorzystanie z promocji bardzo mocno ucieszy wszystkich typerów.

totalbet freebet

Pozostałe promocje TOTALbet

TOTALbet nie zapomina także o graczach, którzy posiadają konto na platformie od dłuższego czasu. Dla nich również przygotował bardzo wiele ciekawych ofert, z których skorzystanie będzie opłacalne. Zabawa w TOTALbet stanie się za ich sprawą przyjemniejsza, a szanse na wygraną bardzo mocno wzrosną. Zainteresowanie się takimi ofertami i ich możliwościami będzie miało jak najbardziej sens i będzie niesamowicie korzystne. Prezentujemy przygotowane przez TOTALbet ciekawe promocje, którymi warto się zainteresować.

Ranking wirtualne

Pierwsza promocja kierowana jest do najlepszych typerów, którzy obstawiają sporty wirtualne. Każdy z graczy zawierający zakłady na sporty wirtualne otrzymuje punkty, które są wliczane do rankingu i które decydują o jego pozycji. TOTALbet łącznie na nagrody przeznaczył 10000 zł, a osoba na pierwszym miejscu może otrzymać aż 2500 zł. Ostatnie miejsca to nagrody w wysokości 50 zł. Nagrody otrzymuje 30 najlepszych typerów. W rankingu przyznawane są punkty za każdą 1 zł obrotu. Dodatkowo zwiększanie liczby zdarzeń na kuponie sprawia, że otrzymywanych jest więcej punktu. W przypadku kuponów z 1 zdarzeniem za każdą 1 zł przyznawane jest 0,5 pkt. Na kuponach, na których znajduje się 4 i więcej zdarzeń 1 zł obrotu to natomiast 1,2 pkt. Osoby wykazujące się wysoką skutecznością w obstawianiu sportów wirtualnych mogą zatem liczyć na otrzymanie bardzo wysokich nagród.

totalbez zakłady wirtualne

Gra bez podatku

Kolejna promocja pozwala na obstawianie kuponów, na których potencjalna wygrana nie będzie objęta podatkiem. Promocja dotyczy wszystkich dyscyplin sportowych. W celu skorzystania z niej niezbędne jest postawienie kuponu AKO, na którym znajdą się przynajmniej 3 zdarzenia, z których każde będzie posiadało kurs minimalny wynoszący 1.20. W przypadku takich kuponów wygrana jest zwiększana o 14% i dzięki temu pokrywane są koszty związane z podatkiem. Samo zainteresowanie się taką promocją jest bardzo korzystne. Wygrane dzięki korzystaniu z takich ofert są bardzo mocno podnoszone.

totalbet bez podatku

Total Bonus

Total Bonus to kolejna oferta dla stałych graczy, która pozwala na podniesienie wygranych na kuponach AKO. Promocja obowiązuje na całą ofertę dostępną w TOTALbet. Promocja łączy się dodatkowo z promocją gra bez podatku. Total Bonus obejmuje kupony AKO, na których znajdują się minimum 4 zdarzenia z kursami minimalnymi na poziomie 1.20. Poprzez tworzenie kuponów z większą ilością zdarzeń można dodatkowo podnosić bonus do wygranej. W przypadku stworzenia kuponu zawierającego 30 zdarzeń można liczyć na skorzystanie z bonusu gra bez podatku oraz dodatek do wygranej w wysokości 113%. Mniejsze warianty zdarzeń są objęte mniejszymi bonusami do wygranych. Wszyscy gracze, którzy jednak tworzą bardziej rozbudowane kupony będą zadowoleni z tej promocji, która wyraźnie zwiększa potencjalne wygrane i jest naprawdę bardzo korzystna.

Wirtualne bez podatku

TOTALbet przygotował również możliwość gry bez podatku dla wydarzeń z zakresu sportów wirtualnych. W celu skorzystania z bonusu w wysokości 14% konieczne jest postawienie kuponu z 3 zdarzenia, których kursy będą wynosiły minimum 1.20. Dodatkowo możliwe jest podwyższenie bonusu nawet do 40%. Najwyższy bonus przydzielany jest dla kuponów zawierających 10 zdarzeń. W przypadku mniejszej ilości tych wartość bonusu odpowiednio spada.

TOTAL VIP

totalbet vipTOTALbet uruchomił także program VIP w ramach, którego gracze co tydzień mogą otrzymać zwrot części dokonanego obrotu. Zwracane środki od razu trafiają na konto główne, co jest dodatkową zaletą tej specjalnej oferty. Do programu TOTAL VIP dostaje się 100 najlepszych graczy z rankingu. Wystarczy jedynie zawierać zakłady i zdobywać punkty. Każda złotówka jest warta od 0,5 do 1,2 pkt. Osoby, które zdobędą w przeciągu tygodnia 3500 punktów uzyskają dostęp do rankingu i freebet o wartości 10 zł. Stu najlepszych typerów otrzyma dodatkowo cashback od obrotu. Warto zatem postarać się zdobyć jak najwięcej punktów, aby móc wziąć udział w rankingu i dzięki temu jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie rozgrywkę. Udzielany cashback wynosi maksymalnie 2% od tygodniowego obrotu dokonanego na koncie.

Freebet na urodziny

W TOTALbet nie zabrakło także specjalnej oferty dla graczy, którzy w danym dniu obchodzą urodziny. Mają oni możliwość otrzymania darmowego freebeta o wartości 10 zł. W celu skorzystania z tej promocji wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta i poprosić o darmowy freebet. Dodatkowe środki już po krótkim czasie znajdą się na koncie i możliwe będzie skorzystanie z nich.

Safebet

Kolejna promocja jest kierowana do osób, które obstawiają kupony AKO z dużą liczbą zdarzeń. Promocja obowiązuje bowiem dla kuponów zawierających minimum 10 zdarzeń. Minimalna stawka kuponu wynosi 10 zł, a minimalny kurs dla pojedynczego zdarzenia to 1.20. W przypadku takich kuponów, gdy jedno z wydarzeń nie wejdzie to TOTALbet zwraca wysokość postawionego zakładu. Dzięki temu gracz nic nie traci na takim kuponie.

Total Boost

Promocja znana również z ofert innych bukmacherów, która polega na podnoszeniu kursów za poszczególne wydarzenia w konkretnym dniu. Dzięki skorzystaniu z tej promocji można obstawiać poszczególne zdarzenia po wyższych kursach. TOTALbet każdego dnia przygotowuje dla swoich graczy bardzo ciekawe promocje, które pozwalają na podwyższenie możliwych do osiągnięcia wygranych i naprawdę warto zainteresować się taką właśnie ofertą, która będzie sprawdzała się bardzo dobrze. Warto regularnie sprawdzać, na które wydarzenia obowiązują wyższe kursy. Zwiększanie swoich wygranych będzie dzięki temu jak najbardziej możliwe.

Cashout

Ostatnia promocja dla graczy dostępna w ofercie bukmachera to znana z ofert innych firm opcja cashout, która daje możliwość zamknięcia kuponu przed jego zakończeniem. Dzięki temu można wypłacić część wygranej bez konieczności dalszego ryzykowania, że jakieś wydarzenie nie wejdzie i tym samym cały kupon stanie się bezwartościowy. Dzięki opcji cashout można odzyskać część swoich środków i można być zadowolonym z samego skorzystania z takiej możliwości, która będzie w stanie sprawdzić się bardzo dobrze.

Jak zarejestrować się w TOTALbet?

totalbet rejestracjaBukmacher dla osób zainteresowanych jego ofertą przygotował bardzo wygodny w obsłudze panel rejestracyjny. Dodatkowo w ofercie znalazła się opcja szybkiej rejestracji, dzięki której cały proces jest jeszcze szybszy i jeszcze prostszy. Na samym początku zakładania konta niezbędne jest podanie takich danych, jak: imię, nazwisko, pesel, data urodzenia, login, hasło oraz adres email. Na tym etapie możliwe jest także podanie posiadanego kodu promocyjnego. Ten etap składa się również z akceptacji regulaminu i zgód marketingowych. Akceptowanie tych drugich nie jest konieczne, ale wtedy nie zostanie przydzielone dodatkowe 5 zł w ramach promocji freebet 20+20.

Dodatkowo warto zaznaczyć pole „Chcę otrzymać bonus 100% od wpłaty”, dzięki której pierwszy depozyt zostanie podwojony. Po uzupełnieniu tych danych można już korzystać z konta. Można zawierać zakłady i korzystać z promocji przygotowanych przez bukmachera. W celu aktywowania konta należy jednak przesłać skany dokumentu tożsamości i numer konta w banku. W zakładce Moje konto możliwe jest znalezienie formularza, który pozwala na uzupełnienie brakujących danych. Sam proces weryfikacji najczęściej zajmuje kilkanaście minut i konto jest aktywowane do pełnej wersji i możliwe jest w tym momencie wypłacanie z niego środków.

Wpłaty i wypłaty środków z konta

TOTALbet przygotował obsługę wielu metod wpłacania i wypłacania środków ze swojego konta.

Wpłacenie środków jest możliwe za pomocą PayU, DotPay, Przelewy24 oraz Paysafecard. Standardowo istnieje również obsługa kart płatniczych VISA i Mastercard oraz BLIKa. Wszystkie wpłaty są bardzo proste w wykonaniu, a dodatkowo środki na koncie pojawiają się bardzo szybko. Już po kilku minutach można cieszyć się dostępnymi na koncie środkami, które będzie można przeznaczyć na grę. Dodatkowo wszystkie wypłaty są w pełni bezpieczne dla graczy.

Wypłaty także przebiegają bardzo komfortowo i również są bardzo szybkie. Możliwe jest bowiem skorzystanie z przelewów ekspresowych, które sprawiają, że środki na koncie pojawią się już po kilku minutach. Za pomocą przelewów ekspresowych możesz skorzystać z 20 najpopularniejszych na rynku banków. Dzięki temu praktycznie każda osoba może naprawdę komfortowo korzystać z takich właśnie możliwości, których jakość będzie dostosowana do potrzeb. Dodatkowo możliwe jest natychmiastowe wypłacanie środków przez cały tydzień w godzinach od 9-23. Jedynie ograniczenie przy wypłatach to fakt, że dziennie można wypłacić maksymalnie 5000 zł.

Podsumowanie

TOTALbet posiada zatem bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla wszystkich graczy, z której naprawdę warto skorzystać. Wiele bonusów jest bardzo wysokich, co wyróżnia się na plus na tle innych bukmacherów i sprawia, że zawieranie zakładów jest zdecydowanie przyjemniejsze i bardziej komfortowe. TOTALbet idealnie sprawdzi się jako platforma do zawierania zakładów zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką, jak i dla osób, które już od długiego czasu obstawiają. Dodatkowo sam bukmacher działa na polskim rynku legalnie, co potwierdza bezpieczeństwo zawierania za jego pośrednictwem zakładów na konkretne wydarzenia.