Legalni Bukmacherzy internetowi w Polsce 2020

Na polskim rynku działa bardzo wiele firm pozwalających na zawieranie zakładów bukmacherskich. Jednak tylko niektóre z podmiotów posiadają licencję Ministerstwa Finansów, która pozwala im legalnie działać na polskim rynku. To właśnie legalni bukmacherzy są najbardziej godni zaufania i to z ich ofert warto korzystać. Takie przedsiębiorstwa pozwalają na legalne obstawianie konkretnych wydarzeń sportowych. Prezentujemy, które przedsiębiorstwa działają w Polsce legalnie i na których oferty naprawdę warto się decydować.

1
Fortuna
Fortuna

Bonus powitalny: 1150 PLN

Jeden z najlepszych polskich bukmacherów, oferujący wysokie kursy, a także fantastyczne bonusy dla nowych graczy.

2
STS
STS

Bonus powitalny: 1300 PLN

Kolejny świetny bukmacher, który istnieje na polskim rynku od 1997 roku. Wysokie kursy, transmisje live i szeroka oferta e-sportów to jego główne zalety.

3
Betclic
Betclic

Bonus powitalny: 550 PLN

Niesamowicie wysoka oferta powitalna, której nie znajdziecie u innych bukmacherów. Znajdziesz tu również wysokie kursy i transmisje spotkań.

4
ETOTO
ETOTO

Bonus powitalny: 200 PLN

Bukmacher istnieje od blisko 10 lat na rynku i przyciąga graczy atrakcyjnymi kursami i szerokim wyborem zakładów live.

5
forBET
forBET

Bonus powitalny: 2000 PLN

Jedna z najwyższych ofert powitalnych, świetne kursy i nagrody bukmacherskie, tak można w skrócie przedstawić bukmachera forBET.

6
LV BET
LV BET

Bonus powitalny: 1590 PLN

LV BET to bogata oferta sportowa, w tym wirtualna piłka nożna, tenis czy wyścigi konne. Cieszy również konkretna oferta bonusowa na start.

7
PZBuk
PZBuk

Bonus powitalny: 300 PLN

PZBuk to bukmacher, który nie limituje wygranych dla swoich graczy. Oferta powitalna jest dość skromna, ale wysokie kursy to nadrabiają.

8
TOTALbet
TOTALbet

Bonus powitalny: 5055 PLN

Kosmicznie wysoki bonus powitalny, bardzo szeroka oferta zakładów, to wszystko zachęca do rejestracji w TOTALbet.

9
Totolotek
Totolotek

Bonus powitalny: 574 PLN

Jeden z bardziej rozpoznawalnych bukmacherów, który oferuje szeroką gamę zakładów w tym zakłady live.

Bukmacherzy działający w Polsce legalnie

W przypadku wybierania jako miejsc do zawierania zakładów punktów stacjonarnych można być pewnym ich legalności. Wszystkie punkty stacjonarne działają zgodnie z prawem. W przypadku bukmacherów internetowych pojawiają się już jednak pewne kłopoty. Niektóre z firm nie posiadają bowiem stosownych licencji i w świetle obowiązujących przepisów nie mają prawa do świadczenia usług zawierania zakładów wzajemnych. Gracze korzystający z ich usług mogą natomiast zostać pociągnięci do odpowiedzialności za ewentualne wygrane u takich bukmacherów. W wyborze bukmachera, który działa legalnie i świadczy wysokiej jakości usługi pomoże nasza strona, na której przedstawiamy wszystkich legalnie działających bukmacherów w Polsce.

Jacy bukmacherzy internetowi działają w Polsce legalnie?

Przedstawiamy wszystkich legalnie działających w Polsce bukmacherów internetowych, którzy posiadają odpowiednie zezwolenia na świadczenie takiej działalności.

Fortuna

Jeden z najbardziej popularnych bukmacherów internetowych w Polsce to Fortuna. Bukmacher posiada zarówno portal internetowy, jak i punkty stacjonarne, które pozwalają na wygodne zawieranie zakładów. Przedsiębiorstwo działa także w Czechach, Chorwacji, Rumunii oraz na Słowacji. Bukmacher posiada także liczne promocje dla wszystkich swoich graczy i sponsoruje kluby sportowe z Polski.

STS

STS to kolejny podmiot, który pozwala zawierać zakłady na różne dyscypliny. Jest to największe przedsiębiorstwo, które obecnie działa w branży. STS to przede wszystkim bardzo dobrze dopracowany serwis internetowy, który daje możliwość bardzo łatwego i komfortowego zawierania zakładów na różne wydarzenia. Przedsiębiorstwo bardzo aktywnie angażuje się w finansowanie sportu. Dla graczy posiada natomiast przygotowanych wiele ofert specjalnych.

Betclic

Jest to stosunkowo nowy podmiot na rynku internetowych zakładów bukmacherskich, ale posiadają bardzo profesjonalną ofertę i także sponsorujący polskie drużyny sportowe. Firma dodatkowo działa w Portugalii, Hiszpanii oraz Francji. Bukmacher nie posiada punktów stacjonarnych.

forBET

forBET skupia się na udostępnieniu możliwości zawierania zakładów online, ale posiada również 90 punktów naziemnych. Bukmacher oferuje bardzo szeroką ofertę promocyjną dla swoich typerów.

LV BET

Kolejny bukmacher legalnie działający na polskim rynku to LV BET, który posiada rozbudowaną ofertę na zawieranie zakładów. Bukmacher słynie również z oferowania dla swoich graczy bardzo wielu ciekawych promocji, które czynią grę jeszcze korzystniejszym.

Totolotek

Jeden z najstarszych bukmacherów, którzy legalnie działają w Polsce. Marka należy do grupy Intralot, która jest jednym z największych na świecie podmiotów, który organizuje gry liczbowe, gry hazardowe, loterie oraz przyjmuje zakłady sportowe. Przedsiębiorstwo dysponuje rozbudowanym serwisem internetowym i dysponuje prawie 200 punktami stacjonarnymi, które pozwalają na zawieranie zakładów.

PZBuk

Bukmacher posiadający ofertę na zawieranie zakładów jedynie przez stronę internetową i aplikację mobilną. Firma proponuje wiele promocji i rozbudowaną ofertę na sporty wirtualne. Z naszym kodem można otrzymać także interesujące bonusy na start.

TOTALbet

Polski bukmacher, który legalnie działa na rynku. Firma daje możliwość zawierania zakładów jedynie przez Internet. W niedługim czasie mają jednak pojawić się także pierwsze punkty stacjonarne. Bukmacher kusi bardzo atrakcyjną ofertą dla nowych graczy, którą można dodatkowo zwiększyć dzięki skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego.

Etoto

Legalnie działający w Polsce bukmacher, który zachęca przede wszystkim różnorodnością dostępnych dyscyplin. Dodatkowo na wiele wydarzeń dostępne są bardzo szerokie rynki zdarzeń, które uatrakcyjniają obstawianie. Bukmacher posiada oprócz oferty internetowej także punkty stacjonarne.

Noblebet i OKBET

Obydwie firmy należą do spółki Polski Bukmacher i są jednymi z najnowszych podmiotów na rynku. Przedsiębiorstwo na rynku pojawiło się w roku 2019 i posiada na razie tylko ofertę internetową. Obydwie marki posiadają licencję na świadczenie możliwości zawierania zakładów bukmacherskich.

eWinner

Bardzo młody bukmacher na polskim rynku, który posiada jedynie ofertę na zawieranie zakładów przez Internet. Oferta bukmachera jest dopracowana i składa się z wielu opcji dostępnych dla graczy.

BETFAN

Kolejny nowy podmiot na polskim rynku to BETFAN. Bukmacher zachwyca między innymi rozbudowaną ofertą na zawieranie zakładów z obszaru kultury i showbiznesu. Bukmacher posiada także bardzo atrakcyjny bonus na start.

Superbet

Bukmacher powstał w Rumunii w 2009 roku. Do Polski wszedł dziesięć lat później. Oprócz wydarzeń sportowych podmiot pozwala na obstawianie wydarzeń politycznych i społecznych. Posiada w Polsce 74 punkty stacjonarne oraz pozwala na zawieranie zakładów przez Internet.

TRAF

Bukmacher należący do grupy Totalizatora Sportowego. Oferta bukmachera dotyczy jedynie wyścigów konnych, które odbywają się na sopockim hipodromie, wrocławskim torze Partynice oraz na warszawskim Służewcu. Bukmacher nie posiada swojej aplikacji mobilnej i jest dostępny jedynie przez stronę internetową i punkty stacjonarne.

BETX

Bukmacher, który pojawił się na polskim rynku w roku 2018. W ofercie dla nowych graczy pozwala zdobyć aż 5230 zł.

Bestbet

Bukmacher na polskim rynku pojawił się w roku 2019.

MR BET

Bukmacher otrzymał licencję na początku roku 2020.

Ustawa hazardowa wprowadza konsekwencje za grę u nielegalnych bukmacherów

Gra u bukmacherów, którzy nie znajdują się na powyżej przedstawionej liście i nie posiadają zezwolenia od Ministerstwa Finansów może skończyć się bardzo źle. Zgodnie z ustawą hazardową odpowiedzialność za grę przenoszona jest na gracza, który może zostać ukarany. Za grę u nielegalnych podmiotów grozi kara pieniężna, która może wynosić tyle ile cała wygrana lub nawet do 120 stawek dziennych, czyli 740 tysięcy złotych. Każda osoba chcąca zawierać zakłady nie powinna zatem ryzykować i powinna wybierać legalnych polskich bukmacherów internetowych i stacjonarnych. Takie przedsiębiorstwa odprowadzają w Polsce podatki i gwarantują, że zabawa u nich jest w pełni zgodna z prawem. Klienci takich firm nie ryzykują zatem otrzymania wysokich kar.

Jak ocenić czy bukmacher internetowy działa legalnie?

Najprostszy sposób to oczywiście zapoznanie się z dostępną powyżej listą, która prezentuje wszystkich bukmacherów internetowych, którzy posiadają wymagane pozwolenia od Ministerstwa Finansów. Można jednak kierować się także informacjami na stronie Ministerstwa Finansów. Na stronie dostępna jest lista wszystkich wydanych licencji dla podmiotów, które przyjmują zakłady na różne wydarzenia.

Można również zapoznać się ze stroną internetową, która często sygnalizuje z jakim bukmacherem mamy do czynienia. Legalne podmioty posiadają w pełni spolszczone strony. Oferują dodatkowo polskie biuro obsługi klienta, rozliczają się w złotówkach i korzystają z najbardziej popularnych w Polsce systemów wpłacania środków. Bardzo wielu bukmacherów specjalizuje także polskie drużyny reprezentujące różne sporty.

Podsumowanie

Na polskim rynku jak widać działa bardzo wielu legalnych bukmacherów internetowych, z których można z łatwością wybierać takich, którzy spełnią wszystkie oczekiwania. Zróżnicowanie dostępnych na rynku ofert i oferowanie przez bukmacherów wielu promocji sprawia, że początkujący typer naprawdę ma w czym wybierać. Z naszym spisem bukmacherów wybranie najlepszego nie będzie wyzwaniem.