Kod Promocyjny ETOTO

ETOTO
Bonus bukmachera ETOTO 200 PLN
Kod bonusowy ETOTOVIP
ocena: 5/5
odbieram bonus

Bukmacher Etoto to podmiot działający na rynku już od 2011 roku. Firma działa w oparciu o licencję Ministra Finansów i dzięki temu gwarantuje bezpieczne zawieranie zakładów dla wszystkich typerów. Korzystanie z oferty firmy jest w pełni legalne. Dla pełnego zadowolenia z niej niezbędne jest jednak skorzystanie z dostępnych w ofercie promocji. Dzięki nim można bardzo wyraźnie zwiększyć swoje wygrane i sprawić, że zabawa u bukmachera będzie jeszcze korzystniejsza. Etoto podobnie jak wielu innych bukmacherów przygotował specjalne promocje, które pozwalają na komfortową zabawę na platformie. Możliwe jest bardzo wygodne zgarnianie wyższych wygranych i środków bonusowych, które są bardzo korzystne i pozwalają na komfortową zabawę na platformie. Przedstawiamy najciekawsze promocje dostępne w ofercie bukmachera. Oto promocje, którymi warto się zainteresować.

Bonusy dostępne w ETOTO

Typ bonusuOpis bonusu
Bonus od depozytu200% bonusu od depozytu do kwoty 200 zł
EtotomaniaMożliwość odbierania nagród za punkty
Zaproś znajomych50 zł za każdego zaproszonego znajomego
Darmowe freebetyMożliwość otrzymywania freebetów na zakłady
CashoutMożliwość wcześniejszego zakończenia kuponu

Bonusy ETOTO dostępne dla nowych graczy

Każdy legalnie działający w Polsce bukmacher posiada ofertę przygotowaną z myślą o osobach, które dopiero założyły konto na platformie. Bonusy na start uprzyjemniają zabawę i pozwalają na lepsze rozpoczęcie obstawiania zakładów u bukmachera. Nie inaczej jest zatem w Etoto, które także przygotowało specjalną ofertę dla nowych graczy, która pozwala bardzo komfortowo wejść w świat obstawiania konkretnych wydarzeń sportowych i która naprawdę warto się zainteresować. Oferta bukmachera może bowiem sprawdzić się bardzo dobrze i może być bardzo przyjemna dla wszystkich osób, które postanowią z niej skorzystać w swojej sytuacji.

etoto promocje

Bonus od depozytu

etoto bonus powitalnyDla nowych graczy w Etoto zaproponowano bardzo ciekawy bonus od depozytu. Dzięki niemu pierwsza wpłata zostanie mocno powiększona i gracz będzie dzięki temu dysponował większymi środkami na obstawianie zakładów. Promocja pozwala na otrzymanie bonusu w wysokości aż 200%. Możliwe jest maksymalnie otrzymanie kwoty 200 zł. Wystarczy zatem wpłacić pierwszy depozyt w wysokości 100 zł, aby otrzymać dodatkowe 200 zł na zawieranie zakładów. Bonus podlega obrotowi. Same warunki wymagają obrotu 4 razy po kursie minimum 2.20, aby środki zostały przeniesione na konto główne i możliwe było ich wypłacenie. Sama wartość procentowa bonusu jest stosunkowo wysoka, ale na minus zasługuje z pewnością niska kwota, którą można maksymalnie otrzymać. Nie zmienia to jednak faktu, że promocja jest warta zainteresowania i warto z niej skorzystać.

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus

Pozostałe promocje w ETOTO

Etoto dla swoich graczy proponuje także kilka promocji tymczasowych. Dzięki nim również można zwiększać swoje szanse na wygraną i warto z nich skorzystać. Przedstawiamy dostępne w ofercie bukmachera oferty specjalne, na które naprawdę warto się zdecydować w swojej sytuacji.

Etotomania

Ten program bonusowy jest kierowany do osób, które często zawierają zakłady. W programie za postawione zakłady przydzielane są punkty. Następnie na ich podstawie Etoto wręcza poszczególnym osobom nagrody. Mogą to być freebety, bonusy oraz dodatkowe środki bonusowe. Dzięki tej ofercie możliwe jest zatem zwiększanie swoich wygranych w dość dużym stopniu i zainteresowanie się takimi rozwiązaniami może być bardzo korzystne i opłacalne dla wszystkich osób. Warto regularnie zawierać zakłady na platformie Etoto, aby móc liczyć na otrzymywanie wartościowych nagród.

Zaproś znajomych

etoto zaproś znajomychKolejna oferta specjalna jest kierowana do osób, które zapraszają do zabawy na platformie Etoto swoich znajomych. Bukmacher pozwala dodanie aż 10 osób do platformy i za każdą z nich przysługuje 50 zł bonusu. W celu otrzymania tego zaproszona osoba musi przejść pełną weryfikację swojego konta oraz złożyć depozyt w kwocie co najmniej 300 zł. Łącznie w ramach tej promocji możliwe jest otrzymanie 500 zł bonusu. Jego przeniesienie na konto główne wymaga 5 krotnego obrotu nim po kursie min. 2.20. Pojedyncze zdarzenia na kuponie nie może mieć natomiast kursu niższego niż 1.30. Dopiero po spełnieniu warunków obrotu środki są przenoszone na konto główne i można wykorzystać je na dalszą grę lub wypłacić.

Liga VIP

Etoto tworzy również specjalną ligę VIP, która daje możliwość korzystania z jeszcze atrakcyjniejszych ofert, ale jest dostępna jedynie dla wybranych graczy. To bukmacher dokonuje wyboru kto będzie mógł dołączyć do ligi i rozpocząć w niej swoją zabawę. Dzięki lidze najlepsi gracze mają dostęp do wielu specjalnych promocji i mogą otrzymywać freebety oraz inne bonusy. Dodatkowo każdy z graczy otrzymuje także własnego asystenta.

Cashout

Podobnie jak w ofercie wielu innych bukmacherów również Etoto oferuje dla typerów opcję cashout, która pozwala na wypłacenie części zysku z kuponu przed jego zakończeniem. Ta opcja jest bardzo korzystna i bardzo wyraźnie zwiększa szanse na wygraną wszystkich graczy, którzy postanowią korzystać z konkretnego rozwiązania.

Oferta bonusowa w ETOTO

Jak zatem widać Etoto przygotowało kilka ciekawych promocji dla swoich graczy, które usprawniają zabawę na platformie i którymi warto się zainteresować. Nadal jednak na tle innych bukmacherów oferta promocyjna nie jest bardzo rozbudowana i brakuje w niej kilku pozycji. Przede wszystkim bonusy na start nie są bardzo wysokie. Przydałoby się podniesienie kwoty bonusowego depozytu oraz dodanie na przykład freebetów. Dzięki temu z pewnością nowi gracze mieliby większe szanse na zdobycie wygranych już na samym początku. Promocje stałe również są dość okrojone. Liga VIP daje dostęp do ciekawych ofert, ale dostanie się do niej wymaga generowania dość wysokiego obrotu na rachunku. W związku z tym nie każdy gracz będzie mógł dostać się do Ligi VIP.

Rejestracja konta w ETOTO

etoto rejestracjaProces rejestracji w Etoto jest bardzo uproszczony i samo założenie konta nie powinno zająć więcej niż 60 sekund. Pierwszy etap wymaga podania takich danych jak: imię i nazwisko, data urodzenia, płeć oraz adres email. Kolejny etap to konieczność podania wszystkich danych teleadresowych, a także numeru PESEL i numeru dowodu tożsamości. W trzecim etapie podawane są: login, hasło, waluta wypłat oraz ewentualny kod bonusowy.

Po przejściu tego procesu rejestracyjnego należy w przeciągu 90 dni dostarczyć numer konta bankowego oraz skan dowodu tożsamości. Dopiero po dosłaniu tych elementów możliwe będzie wypłacanie środków z konta i udostępnione zostaną wszystkie opcje, które pozwolą na wygodne obstawianie zakładów u tego bukmachera.

Wpłata i wypłata środków w ETOTO

Etoto udostępniło sporą ilość opcji wpłacania środków na swój rachunek. Możliwe jest skorzystanie z portfela NETTELER, a także systemu DotPay, Przelewy24 oraz przelewów kartą płatniczą i systemu BLIK. Wszystkie wpłaty są na koncie księgowane w bardzo krótkim czasie i dzięki temu praktycznie natychmiast można przejść do zawierania zakładów w bardzo wygodny i komfortowy dla siebie sposób. Warto zatem zainteresować się takimi możliwościami, które sprawdzą się naprawdę fantastycznie.

W kwestii wypłat nie ma opcji przelewów ekspresowych, ale mimo tego wypłaty są realizowane sprawnie. Najczęściej już do 2 godzin środki pojawiają się na koncie. Przelewy realizowane są w godzinach 8-22, a bukmacher zastrzega, że maksymalny czas oczekiwania na przelew to 12 godzin. Wypłacenie środków nie stanowi zatem żadnego problemu.

Podsumowanie

Etoto to bukmacher, który działa na rynku już od roku 2011 i który posiada ciekawą ofertę. Nadal w ofercie promocyjnej brakuje kilku rozwiązań, które uczyniłyby korzystanie z bukmachera korzystniejszym, ale te najbardziej podstawowe jak bonusy oczywiście są dostępne. Można liczyć na bonus od depozytu oraz zbieranie punktów i wymienianie ich na bonusy. W połączeniu z wysokimi kursami oferta Etoto prezentuje się dość interesująco i warto rozważyć skorzystanie z niej.