Kod Promocyjny PZBuk

PZBuk
Bonus bukmachera PZBuk 300 PLN
Kod bonusowy PZVIP
ocena: 5/5
odbieram bonus

PZBUK to legalnie działający na terenie Polski bukmacher, który posiada bardzo rozbudowaną ofertę dla wszystkich zainteresowanych osób. Bukmacher posiada ciekawe promocje dla wszystkich typerów, którzy postanowią skorzystać z jego oferty. Przedstawiamy najciekawsze bonusy oferowane przez bukmachera, które w dużym stopniu zwiększają szanse na wygraną. Skorzystanie z dostępnych w ofercie bonusów może dawać świetne rezultaty. Warto zatem zainteresować się taką ofertą i skorzystaniem z niej w swojej sytuacji, gdyż można w ten sposób bardzo dużo zyskać.

Bonusy dostępne w PZBUK

Typ bonusuOpis bonusu
Punkty przydzielane za założenie kontaMożliwe jest otrzymanie nawet 20000 pkt
Zakład bez ryzykaZakład bez ryzyka o wartości 200 zł
Dodatkowy bonus50 zł oraz 50 zł za punkty otrzymane po rejestracji
KombodoładowanieDodatkowe 15% do wygranych zakładów
Program lojalnościowyMożliwość zdobywania punktów i wymieniania ich na zakłady
Hit DniaPoszczególne wydarzenia objęte wyższymi kursami
Wirtualne bez podatkuSporty wirtualne nie objęte podatkiem

Bonusy w PZBUK przeznaczone dla nowych graczy

PZBUK podobnie jak inni działający w Polsce bukmacherzy przygotował w swojej ofercie specjalne bonusy, które kierowane są do nowych graczy, którzy dopiero założyli konto na platformie.  Dzięki temu początek zabawy u tego bukmachera będzie o wiele przyjemniejszy i bardziej komfortowy dla wszystkich zainteresowanych osób. Przedstawiamy dostępne dla nowych graczy bonusy, które są naprawdę warte wybrania. Dodatkowo bonusy są bardzo łatwo dostępne i w celu ich otrzymania konieczne jest jedynie wpisanie kodu bonusowego: PZVIP, który należy podać podczas rejestracji. Gracze, którzy tego dokonają zostaną objęci specjalną ofertą bukmachera.

Cashback do 200 zł

pzbuk cashbackPierwsza przygotowana przez bukmachera promocja dotyczy otrzymania 200 zł cashbacku. Na tle innych bukmacherów jest to naprawdę duża kwota i dodatkowo dotyczy ona jedynie przegranego zakładu. W przypadku, gdy pierwszy zakład okaże się wygrany to bonus nadal będzie przysługiwał. W celu otrzymania bonusu konieczne jest wpłacenie swojego pierwszego depozytu na konto. Taka oferta dla graczy jest bardzo korzystna i daje możliwość osiągnięcia dużych zysków już na start. Ta oferta z pewnością wyróżnia się na tle innych bukmacherów i jest naprawdę interesująca. Każdy z graczy bardzo wiele zyska na skorzystaniu z takich właśnie możliwości, które będą mogły sprawdzić się naprawdę fantastycznie i które zachwycą.

W celu skorzystania z bonusu kluczowe znaczenie ma postawienie kuponu zawierającego minimum 2 zdarzenia z kursem minimalnym na poziomie 1,4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, jego wartość zostanie zwrócona na konto bonusowe. W celu ich przeniesienia na główne konieczne jest zawarcie kuponu AKO na jedno zdarzenie z kursem minimum 1,4. Osoby chcące otrzymać bonus muszą zweryfikować swój numer telefonu. Dodatkowo każdy z graczy ma 30 dni na to, aby skorzystać z darmowego zakładu.

Bonus od depozytu

Po wpisaniu kodu aktywującego bonusy możliwe jest także skorzystanie z promocji pozwalającej na otrzymanie 20000 pkt. W celu aktywacji bonusy konieczne jest postawienie kuponu AKO z kursem min. 2.0 za 50 zł. Otrzymane punkty można natomiast wymienić na dwa bonusy po 50 zł każdy.

W celu aktywacji bonusu konieczna jest wymiana 10000 pkt w sklepie na bonus od depozytu i wpłacenie na swoje konto 100 zł. Dzięki temu na konto gracza wpłynie dodatkowe 50 zł na grę. W celu wypłaty bonusu należy bonus i depozyt obrócić 5 razy po kursie łącznym min. 2.0. Po spełnieniu tych warunków można po powtórzyć czynność i otrzymać kolejne 50 zł. Drugi bonus należy obrócić w taki sam sposób. Dzięki temu można łącznie otrzymać aż 100 zł bonusowych środków, które będą mogły posłużyć do zawierania zakładów na platformie. Szanse na wygraną dzięki temu bardzo wyraźnie wzrosną u każdej osoby.

Zarejestruj się w PZBuk i odbierz bonus

Pozostałe promocje w ofercie PZBUK

Poza powyższymi promocjami dla nowych graczy PZBUK przygotował również ciekawe oferty dla stałych typerów. Osoby regularnie obstawiające zakłady także mogą liczyć na bardzo ciekawe promocje dla siebie, z których z pewnością uda się wybrać takie, które będą w pełni odpowiadały potrzebom. Naprawdę warto rozważyć skorzystanie z takich rozwiązań, gdyż mogą one sprawdzać się naprawdę rewelacyjnie. Przedstawiamy najciekawsze z dostępnych promocji.

Puchar Typera

Podobnie jak inni bukmacherzy również PZBUK przygotował ranking dla najlepszych typerów, którzy korzystają z jego oferty. W pucharze łącznie na nagrody przeznaczono 10000 zł.

Promocje tymczasowe

PZBUK stale przygotowuje dla swoich graczy także promocje tymczasowe. Dostępne były między innymi promocje na turnieje tenisowe, które pozwalały na wygranie darmowego zakładu o wysokości 25 zł. Dostępne były także promocje na zakłady, które dawały możliwość otrzymania bonusu bez konieczności wpłacania depozytu. Jako typer zarejestrowany na platformie warto regularnie sprawdzać dostępne promocje, gdyż w ten sposób można znaleźć naprawdę interesujące oferty, które pozwolą na wygrywanie. Można dzięki korzystaniu z nich bardzo dużo zyskać i można być zadowolonym z takiego podejścia do sprawy.

Kombodoładowanie

pzbuk kombodoładowanieStałą promocją na zakłady AKO jest Kombodoładowanie. Dzięki tej ofercie możliwe jest zwiększenie wygranych nawet o 15%. Wysokość dodatku do wygranej zależy od ilości zdarzeń na kuponie. Sam kupon musi posiadać min. kurs na poziomie 1.2, aby został zaliczony do promocji. Dodatki wynoszą za: 2 zdarzenia – 1%, 3 zdarzenia – 2%, 4 zdarzenia – 3%, 5 zdarzeń – 4%, 6 zdarzeń – 5%, 7-10 zdarzeń – 10%, 11 oraz więcej zdarzeń – 15%. Sama promocja jest przeznaczona dla wydarzeń z takich lig jak: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa oraz na wszystkie mecze reprezentacji Polski. Dodatki do wygranych od razu lądu na koncie głównym i nie trzeba nimi obracać.

Komborakieta

PZBUK oferuje także promocję, która dotyczy wydarzeń na tenis. Dzięki niej można zwiększyć wygraną nawet o 30%. Sama wysokość dodatkowej wygranej jest uzależniona od ilości zdarzeń, które znajdą się na kuponie. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie tym na większy dodatek można liczyć w przypadku wygranej.

Program lojalnościowy

PZBUK prowadzi dla swoich graczy także program lojalnościowy, w którym możliwe jest zdobywanie punktów, które następnie można wymieniać na cenne bonusy. Punkty są udzielane za rejestrację, logowanie, wpłatę środków oraz postawione zakłady. Za pomocą zdobytych punktów można kupować bonusy, darmowe zakłady oraz wiele innych ciekawych przedmiotów w specjalnie przygotowanym do robienia zakupów Sklepie Gracza.

Sporty wirtualne bez podatku

pzbuk sporty wirtualne bez podatkuKolejna promocja w ofercie PZBUK z pewnością ucieszy wszystkich fanów sportów wirtualnych. Promocja obowiązuje przy kuponach zawierających min. 2 zdarzenia, których kurs wynosi minimum 1.35. W przypadku takich kuponów wygrana jest zwiększana o 14%, czyli wartość podatku. Promocja obowiązuje jedynie dla kuponów przedmeczowych.

Happy Hours

Osoby regularnie odwiedzające stronę bukmachera mogą również skorzystać z oferty Happy Hours. Co jakiś czas na stronie pojawiają się informacje na temat specjalnych ofert przygotowanych dla graczy. Wystarczy w określonych godzinach wpłacić depozyt i postawić zakłady, aby otrzyma dwa razy więcej punktów w ramach programu lojalnościowego. PZBUK bardzo mocno zachęca do regularnego odwiedzania strony, aby być na bieżąco ze wszystkim oferowanymi promocjami, które bardzo mocno zwiększają szanse na wygraną i które mogą sprawdzać się świetnie.

Cashout

Ostatnia oferta przygotowana dla graczy przez PZBUK to opcja wypłaty cash-out. Dzięki niej można jeszcze przed rozliczeniem wszystkich wydarzeń zamknąć swój kupon i tym samym zgarnąć część zysku. Oferta na zamykanie kuponów przed końcem wszystkich wydarzeń jest stosunkowo szeroka. Opcja ta z pewnością wielokrotnie będzie pomocna i będzie mogła sprawdzić się fantastycznie.

Oferta promocyjna PZBUK na tle innych bukmacherów

Na tle innych bukmacherów, którzy legalnie działają na terenie Polski oferta PZBUK wydaje się dość atrakcyjna. Same bonusy na start nie należą do najwyższych na rynku, ale przy długoterminowej grze zdecydowanie ważniejsze są promocje tymczasowe. Tych natomiast w ofercie bukmachera nie brakuje i stale pojawiają się kolejne oferty, które czynią rozgrywkę jeszcze przyjemniejszą i jeszcze bardziej komfortową. Każda osoba może być bardzo zadowolona ze skorzystania z dostępnych rozwiązań, których wysoka jakość sprawia, że naprawdę warto się nad wybraniem takowych zastanowić, gdyż mogą one bardzo mocno ucieszyć. Można bardzo komfortowo zawierać zakłady i cieszyć się większymi wygranymi.

Rejestracja konta w PZBUK

pzbuk rejestracjaPZBUK przygotował dla swoich klientów bardzo prosty proces rejestracyjny. Formularz jest podzielony na trzy etapy, które dodatkowo nie wymagają przesyłania skanów dokumentu tożsamości oraz podawania swojego numeru konta.

Pierwszy krok dotyczy jedynie podania nazwy użytkownika, numeru telefonu, adresu e-mail oraz hasła. Dane podane na tym etapie będą służyły do dalszej rejestracji, a zatem warto je zapamiętać.

Najbardziej rozbudowany jest drugi etap, który wymaga podania numeru PESEL, numeru dowodu, adresu itp. Na drugim etapie możliwe jest także podanie kodu PZVIP, który pozwoli na aktywację wszystkich ofert bonusowych, które sprawiają, że zabawa u bukmachera jest zdecydowanie przyjemniejsza. Dodatkowo na tym etapie konieczne jest zaakceptowanie regulaminu oraz potwierdzenie, że ma się ukończone 18 lat.

Trzeci etap dotyczy jedynie ustawienia limitów gry. Bukmacher oczywiście wpisuje w formularz proponowane przez siebie limity i możliwe jest zwyczajne zaakceptowanie ich lub wpisanie swoich. Limity można zmieniać również po założeniu konta w specjalnie przygotowanym do tego panelu.

Jak łatwo zauważyć podczas rejestracji nie trzeba podawać numeru konta bankowego ani dodawać skanów dowodu osobistego. Dzięki temu sam proces rejestracji przebiega zdecydowanie sprawniej. Rejestracja przebiega bardzo szybko i już po szybkiej realizacji można wpłacić swój depozyt i skorzystać z dostępnych u bukmachera promocji. Nie jest możliwe jedynie wypłacanie swoich środków.

Cały proces rejestracji jest zakończony przesłaniem na podany w formularzu adres email linka aktywacyjnego. Należy w niego kliknąć, aby aktywować swoje konto i móc korzystać z przywilejów. Skorzystanie ze skróconego procesu rejestracji jest bardzo korzystne i warto użyć takiej właśnie możliwości.

PZBUK wymaga przesłania skanu dowodu osobistego lub paszportu oraz numeru konta bankowego i potwierdzenia transakcji bankowej dopiero podczas wypłaty środków. Niekiedy jednak bez przesłania takich dokumentów nie jest możliwe dokonanie wpłaty na konto. W takiej sytuacji już wcześniej należy przesłać wszystkie niezbędne dokumenty, aby w pełni aktywować konto i móc z niego bardzo komfortowo korzystać. Weryfikacja przesłanych dokumentów najczęściej zajmuje maksymalnie kilkanaście minut. W niektórych przypadkach może się jednak zdarzyć, że weryfikacja potrwa dłużej i może zająć nawet kilka godzin. Takie sytuacje są jednak bardzo rzadkie.

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy w PZBUK

pzbuk metody płatnościBukmacher PZBUK dla swoich klientów przygotował również bardzo komfortowe opcje wpłacania i wypłacania środków.

Wpłaty są możliwe poprzez skorzystanie z systemów Tpay.com, BLIK, Przelewy24 oraz DotPay. Skorzystanie z każdego systemu pozwala bardzo szybko zasilić swoje konto dodatkowymi środkami. Największa zaleta powyższych systemów to możliwość wykonywania przelewów internetowych, które sprawiają, że środki na koncie pojawiają się po już bardzo krótkim czasie. Samo skorzystanie z takich właśnie możliwości i wybranie najlepszych systemów daje tym samym fantastyczne rezultaty i jest niesamowicie korzystne. Transakcje są przy tym w odpowiedni sposób zabezpieczone. Każda osoba może być zatem pewna tego, że środki trafią na wskazany rachunek i zasilą depozyt. Wszystkie dane udostępniane podczas przelewu będą natomiast bezpieczne. Możliwe jest również za pomocą powyższych metod skorzystanie z opcji tradycyjnych przelewów oraz przekazów pieniężnych wykonywanych w placówce Poczty Polskiej. Minimalna kwota wpłaty na konto wynosi 5 zł.

PZBUK dla swoich klientów zaoferował dodatkowo możliwość dokonywania szybkich wypłat środków zgromadzonych na koncie. Osoby, które posiadają już zweryfikowane konta za pomocą wymaganych dokumentów, które przedstawiono powyżej mogą sprawnie wypłacać swoje środki. Wypłata jest możliwa za pomocą systemów DotPay lub Przelewy24. Minimalna kwota wypłaty wynosi 5 zł. Skorzystanie z opcji wypłaty za pomocą DotPay sprawia, że już po kilkunastu minutach wypłacone środki pojawią się na koncie. Opcja wypłaty w formie Przelewy24 wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania i pieniądze na koncie powinny pojawić się po 24 godzinach. Obie formy wypłat są oczywiście bardzo bezpieczne i gwarantują, że środki bez żadnego problemu zostaną przesłane na konkretny rachunek bankowy. Skorzystanie z takich możliwości wypłacania może zatem sprawdzać się rewelacyjnie i może być niesamowicie przyjemne i komfortowe dla wszystkich osób, które skorzystają z takich właśnie rozwiązań w swojej sytuacji.

Operacje możliwe do wykonania w aplikacji mobilnej

PZBUK posiada także aplikację mobilną, która jest bardzo wygodna w obsłudze i pozwala na dokonanie bardzo wielu transakcji w systemie. Samo korzystanie z aplikacji jest możliwe na telefonie oraz tablecie. Aplikacja pozwala na założenie konta na platformie, wpłacanie środków na depozyt oraz obstawianie zakładów. Fani korzystania z ofert bukmacherów na urządzeniach mobilnych mają zatem taką możliwość i mogą bardzo komfortowo użytkować konkretnych rozwiązań, których wysoka jakość sprawi, że będzie to przyjemne. Sama aplikacja oferowana przez PZBUK jest bardzo intuicyjna w obsłudze i nawet osoby bez dużego doświadczenia w użytkowaniu takich aplikacji będą w stanie poradzić sobie z ich bardzo komfortową i wygodną obsługą. Można być niesamowicie zadowolonym ze skorzystania z takiej właśnie opcji i takich możliwości.

Podsumowanie

PZBUK to legalnie działający w Polsce bukmacher, który jest stosunkowo nowym podmiotem na rynku, ale już zdobył zaufanie wielu graczy. Wynika to przede wszystkim z dostępności bardzo atrakcyjnej oferty, której jakość jest naprawdę wysoka i którą warto się zainteresować. Oferta bukmachera jest bardzo atrakcyjna pod wieloma względami. Skorzystanie z wielu dostępnych w ofercie promocji sprawia, że wygrane u bukmachera mogą być naprawdę wysokie i każda osoba może być bardzo zadowolona z możliwości wybierania takich rozwiązań. PZBUK to z pewnością warty zainteresowania podmiot, który dla wszystkich swoich graczy przygotował bardzo ciekawą ofertę, którą warto się zainteresować.