Kod Promocyjny STS

STS
Bonus bukmachera STS 1500 PLN
Kod bonusowy STSVIP
ocena: 5/5
odbieram bonus

STS jako jeden z czołowych polskich bukmacherów udostępnia dla swoich klientów wiele ciekawych kodów bonusowych. Dzięki nim można otrzymać dodatkowe środki na grę i zwiększyć swoje szanse na wygraną. Warto skorzystać z kodów, gdyż można w ten sposób bardzo dużo zyskać i można być naprawdę zadowolonym z najlepszego podejścia do sprawy i skorzystania z najlepszych ofert. Nie da się ukryć, że tak atrakcyjna oferta powitalna powoduje, że w naszym rankingu bukmacherów STS zajmuje wysoką lokatę. Przedstawiamy najciekawsze bonusy, które są dostępne dla typerów wraz z warunkami ich otrzymania.

Dostępne w STS bonusy

Typ bonusuOpis bonusu
Pewne 1200 PLN na startPodwojenie depozytu do 1200 zł
Do podziału 35000 PLNMożliwość zgarnięcia nawet 35000 zł każdego tygodnia
Pewne 25 PLN na start25 zł na pierwsze obstawienie
Pewne 20 PLN na BetGames20 zł na obstawianie w BetGames
Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne25 zł na zakłady w sportach wirtualnych do zdobycia co tydzień
Pewne 20 PLN na sporty wirtualneZwrot do 20 zł za kupon na sporty wirtualne
Bezpieczne 25 PLN na BetGames25 zł do wygrania na BetGames co tydzień
Bezpieczne 25 PLN na esport25 zł do wygrania na esporty co tydzień
Zaproś kumpla50 zł za zaproszonego znajomego
Bonus z kumplem w lokalu10 zł za grę z kumplem w punkcie stacjonarnym
Bonus za regularną grę w lokalach STSDo 150 zł za regularną grę w wybranym lokalu STS

Bonusy dostępne jedynie dla nowych graczy

STS niektóre z bonusów w swojej ofercie proponuje jedynie dla zupełnie nowych graczy. Osoby, które dopiero co założyły konto na platformie mogą bardzo komfortowo skorzystać z naprawdę interesujących promocji, które pozwalają dobrze wystartować z zabawą w zakładach bukmacherskich. Naprawdę warto zainteresować się właśnie takimi możliwościami i skorzystaniem z konkretnych rozwiązań, które będą w stanie sprawdzić się naprawdę fantastycznie. Prezentujemy najciekawsze i najbardziej wartościowe bonusy, które są skierowane jedynie do zupełnie nowych graczy, którzy dopiero, co założyli konto na platformie.

Zarejestruj się w STS i odbierz bonus

Pewne 1200 zł na start

Bonus od depozytu na start jest najczęściej proponowanym przez bukmacherów bonusem dla nowych graczy. W przypadku platformy STS proponowane jest aż 100% do 1200 zł. Oznacza to, że wpłata do kwoty 1200 zł jest powiększana o 100%. Dzięki temu szanse na start bardzo wyraźnie się zwiększają i możliwe jest osiągnięcie jeszcze lepszych wyników w grze. Środku przypisane do konta w ramach promocji są umieszczane na koncie bonusowych. Nie można ich zatem wypłacić na samym początku. W celu ich przeniesienia na zwykłe konto konieczne jest obrócenie bonusem przynajmniej 3-krotnie po kursie minimalnym 1.91. Same warunki bonusu nie są zatem bardzo wygórowane i można stosunkowo łatwo skorzystać z tej interesującej promocji.

bonus powitalny sts

Pewne 25 zł na start

Kolejna promocja, która dotyczy jedynie nowych osób na platformie to możliwość otrzymania bonusu w wysokości 25 zł na pierwszy zakład. Ta kwota także jest dopisywana do konta bonusowego i w celu jej przeniesienia na konto główne konieczne jest obrócenie bonusem przynajmniej 3 razy po minimalnym kursie 1.91. Warunki są zatem bardzo atrakcyjne na tle innych bukmacherów, którzy działają na polskim rynku i naprawdę warto się tą ofertą zainteresować, gdyż może ona sprawdzić się bardzo dobrze. Dzięki niej możliwe jest bardzo efektywne rozpoczęcie zabawy u bukmachera i możliwe jest bardzo komfortowe zawieranie zakładów.

sts bonus bez depozytu

Pewne 20 zł na BetGames

STS to bukmacher, który w swojej ofercie posiada możliwość obstawiania gier karcianych. Bardzo mocno wyróżnia go to na tle innych polskich bukmacherów. Dostępne są takie gry jak poker, wojna i bakarat. Dla nowych graczy bukmacher przygotował specjalną promocję, która zachęca do zawierania zakładów. Promocja sprawia, że w przypadku obstawienia pierwszego zakładu za maksymalnie 20 zł nic nie stracisz nawet w przypadku przegranej. Kwota zostanie bowiem zwrócona na Twoje konto i będziesz mógł nią zagrać ponownie. W celu wypłacenia zwróconej kwoty konieczne jest obrócenie nią 3 razy po kursie minimum 1.91. Jeżeli natomiast Twój kupon okaże się zwycięski to wygrana zasili Twoje konto gracza. Osoby, które chcą skorzystać z gry na BetGames powinny skorzystać z tej promocji, gdyż bardzo mocno zwiększa ona szanse na wygraną. Promocja bardzo mocno zachęca do zabawy na platformie i do obstawiania rozgrywek karcianych, których obstawianie da bardzo dobre rezultaty i mnóstwo korzyści.

sts betgames

Pewne 20 zł na sporty wirtualne

Kolejna promocja odnosi się do sportów wirtualnych. Podobnie jak w przypadku zakładów na BetGames i tutaj możliwe jest otrzymanie zwrotu w maksymalnej wysokości 20 zł. Wystarczy postawić zakład za minimum 20 zł, którego kurs będzie wynosił przynajmniej 1.90. W przypadku przegranej 20 zł zostanie zwrócone na konto gracza i możliwe będzie ponowne wykorzystanie środków na zabawę. W celu wypłaty otrzymanego zwrotu konieczne jest obrócenie kwotą 3 razy po kursie minimum 1.91.

Pozostałe promocje

Poza powyższymi promocjami STS przygotował także bardzo wiele innych. Są one dostępne dla wszystkich graczy i mogą sprawić, że zabawa u bukmachera będzie przyjemniejsza, a szanse na wygraną bardzo mocno się zwiększą. Typerzy chcących zwiększyć swoją efektywność powinni zainteresować się konkretnymi promocjami i brać w nich udział. Można w ten sposób bardzo dużo zyskać i można być bardzo zadowolonym z wybrania najlepszych rozwiązań. Przedstawiamy najciekawsze promocje, które dotyczą różnych zakładów i których warunki są naprawdę korzystne. STS przygotował dla swoich typerów bardzo wiele ciekawych ofert, które sprawiają, że zabawa u bukmachera jest jeszcze przyjemniejsza.

Do podziału 35000 zł

Jedna z większych promocji oferowanych przez STS, która pozwala każdego tygodnia na wygrywanie nagród z łącznej puli o wysokości 35000 zł. Same zasady konkursu są bardzo proste. Przede wszystkim należy się do niego zapisać co jest możliwe po zalogowaniu się na swoje konto. Następnie należy postawić kupon za stawkę minimum 15 zł. Dodatkowo na kuponie muszą znaleźć się dokładnie 4 zdarzenia i kurs każdego musi przekracza 1.50. Wszystkie wygrane kupony, które spełnią warunki promocji wezmą udział w losowaniu. Maksymalnie jeden gracz może dostarczyć do losowania pięć swoich zwycięskich kuponów z danego tygodnia. Promocja trwa co tydzień od poniedziałku 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Kupony na BetGames oraz sporty wirtualne nie są zaliczane do promocji. Wysokość potencjalnej nagrody w przypadku tej promocji jest uzależniona od ilości osób, które wzięły udział w losowaniu. W przypadku wygranej dodatkowe środki są dopisywane do konta bonusowe. W celu ich wypłaty należy obrócić kwotą 3 razy po kursie minimum 1.91. Po zrobieniu tego środki zostaną przeniesione na konto główne i możliwa będzie ich wypłata.

Ekstra 25 zł na sporty wirtualne

STS stara się dbać o typerów, którzy regularnie zawierają zakłady, ponieważ tacy graczy są dla bukmachera najważniejsi. Specjalnie dla nich przygotował możliwość zdobycia dodatkowych środków na grę. Przedstawiana oferta dotyczy jedynie zakładów na sporty wirtualne. Jej warunki są bardzo łatwe. Konieczne jest zapisanie się do konkursu. Następnie należy w przeciągu tygodnia (od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do 23:59) należy obstawić kupony za łączną kwotę 200 zł. W promocji biorą udział jedynie kupony, których kurs wynosi 1.85. Po spełnieniu wszystkich warunków promocji do konta dopisane zostanie 25 zł.

Dodatkowe środki lądują na koncie bonusowym i w celu ich przeniesienia na zwykłe konieczne jest obrócenie bonusem przynajmniej 3 razy po kursie min. 1.91. Po spełnieniu tego warunki środki z konta bonusowego zostaną przeniesione na główne i możliwe będzie ich wypłacenie. Dzięki skorzystaniu z promocji wszystkie osoby regularnie obstawiające sporty wirtualne mają zdecydowanie większe szanse na wygraną. Dodatkowo w promocji można brać udział wiele razy i co tydzień zgarniać dodatkowe 25 zł na zawieranie zakładów.

sts sporty wirtualne bonus

Bezpieczne 25 zł na esport

Kolejna promocja dotyczy typerów, którzy obstawiają zakłady na wydarzeniach esportowych. Z myślą o nich STS zaproponował konkurs, w którym w każdym tygodniu możliwe jest wygranie dodatkowych 25 zł na zawieranie zakładów. Konieczne jest zapisanie się do promocji, a następnie zawieranie zakładów na esport po kursie minimalnym 1.85. Promocja polega na tym, że w przypadku przegranych kuponów na koncie bonusowym ląduje 10% wartości sumy przegranych zakładów. Możliwa maksymalna kwota do odzyskania wynosi 25 zł, a każdy z typerów może brać udział w promocji co tydzień (trwa ona od poniedziałku do niedzieli do godziny 23:59). Zwrócone przez STS środki są przypisywane do konta bonusowego i w celu przeniesienia ich na konto główne konieczne jest obrócenie nimi 3 razy po kursie minimum 1.91.

Bezpieczne 25 zł na BetGames

BetGames to oferta zakładów na gry karciane, która szybko zdobyła popularność i cieszy się sporym zainteresowaniem typerów. W związku z tym STS przygotował specjalne oferty dla wszystkich graczy. Wystarczy jedynie zapisać się do promocji, aby wziąć udział w konkursie. Promocja dotyczy osób, które zawierają zakłady z kursem minimum 2.00. Za każdy wygrany kupon dodawane jest 10% bonusu do stawki. Maksymalnie w przeciągu jednego tygodnia można otrzymać bonus o wysokości 25 zł. Bonus jest zapisywany na koncie bonusowym i w celu jego wypłaty niezbędne jest obrócenie bonusem, aż znajdzie się on na koncie głównym. Z promocji można korzystać co tydzień i dzięki temu zdobywać dodatkowe środki na obstawianie kuponów na gry karciane.

sts bezpieczne betgames

Zaproś kumpla

Kolejna promocja jest dostępna dla osób, które zaprosiły do zabawy na STS swoich znajomych. Promocja pozwala na uzyskanie aż 50 zł na grę. Na stronie dostępna jest specjalna zakładka „Zaproś kumpla”, przez którą należy wysłać zaproszenie do bliskiej osoby. W przypadku, gdy ona się zarejestruje i wpłaci minimum 50 zł na swoje konto, a następnie obróci 500 zł z przynajmniej jednym kuponem o kursie minimum 1.85 to zarówno Ty jak i Twój znajomy otrzymacie bonus w wysokości 50 zł. Znajomy, który dołączył do rozgrywki ma maksymalnie 30 dni na spełnienie warunków promocji. Dodatkowo za 3 i 6 zaproszoną osobę, która spełni warunki promocji można otrzymać dodatkowe 20 zł. Maksymalnie można zaprosić 6 osób, a zatem maksymalnie można uzyskać 340 zł w ramach tej promocji. Środki standardowo są przypisywane do konta bonusowego i ich przeniesienie na konto główne wymaga obrócenia nimi 3 razy po kursie minimum 1.91.

Bonus z kumplem w lokalu

Promocja skierowana jest do osób korzystających z punktów stacjonarnych STS. W celu wzięcia w niej udziału znajomy musi założyć kartę STS i w formularzu rejestracyjnym podać Twój numer karty STS. Następnie przez 7 dni musisz zagrać za minimum 50 zł, a Twój znajomy za minimum 100 zł, aby zgarnąć bonus w wysokości 10 zł. Ogólny kurs każdego zawieranego kuponu musi wynosić minimum 2.00. Maksymalnie w ramach promocji można zaprosić 5 swoich znajomych.

Bonus za regularną grę w lokalach STS

Bukmacher przygotował także kolejny bonus dla osób, które regularnie grają w lokalach stacjonarnych. Wystarczy każdego dnia postawić zakład za minimum 30 zł w dowolnym punkcie STS, aby dostać nawet 3 bonusy w ramach promocji. STS udziela pierwszego bonusu 10., drugiego 20., a trzeciego 25. dnia danego miesiąca. Bonusy są zależne od postawionych w zakładach kwot. Każdy bonus składa się z 5% sumy stawek ze wszystkich dni. W ramach promocji maksymalny bonus wynosi 100 zł. Aby wziąć udział w tej promocji niezbędne jest posiadanie zweryfikowanej karty STS.

W jaki sposób dostać bonusy?

Powyżej opisane zostały wszystkie aktualnie obowiązujące promocje w STS, z których mogą skorzystać gracze. Przy każdej z nich opisane zostały również warunki otrzymania konkretnego bonusu. Dla większości promocji spójne jest jednak to, że wygrane w ramach tych środki zasilają konto bonusowe. W celu ich przeniesienia na konto główne niezbędne jest natomiast obrócenie tymi środkami przynajmniej 3 razy po kursie minimalnym 1.91. Dotyczy to wszystkich środków, które trafią na konto bonusowe. Dodatkowo w promocjach tymczasowych mogą wziąć udział wszyscy gracze, a nie tylko Ci, którzy założyli nowe konto.

Jak się zarejestrować w STS?

sts rejestracjaSam proces rejestracji w STS jest bardzo prosty i każda osoba poradzi sobie z założeniem konta na platformie. Opcja szybkiej rejestracji wymaga podania jedynie danych konta oraz podstawowych danych osobowych. Na etapie szybkiej rejestracji nie ma obowiązku podawania numeru konta oraz skanów swojego dowodu osobistego. Dosłanie tych danych możliwe jest w późniejszym czasie. Sama rejestracja w STS nie powinna zająć więcej niż kilka minut.

Podczas rejestracji bardzo istotne jest wpisanie kodu promocyjnego STSVIP, ponieważ to dzięki niemu aktywowane zostaną wszystkie bonusy, które są dostępne dla graczy dopiero rozpoczynających przygodę z bukmacherem. Łącznie w samych bonusach powitalnych do zgarnięcia jest 1265 zł, co sprawia, że oferta powitalna od STS jest jedną z najbardziej korzystnych na rynku. Dzięki temu początkowe szanse na wygraną zdecydowanie wzrosną i zabawa w grze będzie zdecydowanie przyjemniejsza. Promocje są dostępne nawet na kontach tymczasowych i można wygodnie obstawiać konkretne zakłady.

W celu wypłaty zgromadzonych środków na koncie niezbędne jest już jednak założenie pełnego konta. W tym celu należy podać numer rachunku bankowego oraz przesłać do bukmachera skan swojego dowodu osobistego w celu potwierdzenia tożsamości.

Wypłata środków ze swojego konta

sts metody płatnościW przypadku bukmachera STS wypłata środków z konta jest możliwa tylko dla osób, które posiadają już zweryfikowane konta. Dodatkowo wypłata jest możliwa tylko z konta głównego. Środki na koncie bonusowym można wypłacić dopiero, gdy przejdą one na konto główne.

Sama wypłata jest bardzo sprawna i prosta w wykonaniu. Po przejściu do zakładki „Wypłata” należy jedynie podać kwotę, którą chcesz wypłacić z konta i potwierdzić to hasłem. Dzięki temu, że STS obsługuje aż 12 najpopularniejszych w Polsce banków to najczęściej środki pojawiają się na koncie już w 15 minut. Przelewy realizowane są każdego dnia w godzinach 10-24. W przypadku posiadania konta w innym banku niż jeden z obsługiwanych na przelew należy poczekać maksymalnie 2 dni robocze.

Pieniądze na konto można natomiast wpłacić za pomocą kart kredytowych i debetowych VISA oraz Mastercard, a także poprzez PayU, DotPay, tpay.com, Skrill oraz Neteller. Opcji zasilenia swojego konta u bukmachera jest zatem bardzo wiele, a środki docierają na konto w krótkim czasie.

Podsumowanie

STS ze swoją bardzo ciekawą ofertą na start jest naprawdę wartym zainteresowania bukmacherem, z którego skorzystanie może być bardzo korzystne. Wiele dostępnych bonusów dla nowych oraz stałych graczy sprawia, że każda osoba będzie w stanie wybrać coś dla siebie i będzie mogła bardzo komfortowo zawierać zakłady. Przedstawiliśmy wszystkie dostępne na chwilę obecną promocje w STS, z których mogą skorzystać gracze. W większości przypadków warunki promocji są w pełni jasne, a zdobycie dodatkowych środków nie wymaga bardzo dużych poświęceń. Każdy typer może zatem bardzo komfortowo wziąć udział w promocjach i wiele na takim działaniu zyskać.