Totolotek Zakłady Bukmacherskie – opinie

Totolotek to jeden z najstarszych legalnych bukmacherów, którzy działają w Polsce. Firma działa na rynku już od ponad 20 lat, a w roku 2013 usługi przedsiębiorstwa zostały także udostępnione dla graczy online. Sama firma dysponuje prawie 300 punktami stacjonarnymi, które pozwalają na zawieranie zakładów bukmacherskich. Firma świadczy rzetelne usługi, a pieniądze osób, które korzystają z jej oferty są w pełni bezpieczne. Przedstawiamy opis wszystkich najważniejszych funkcjonalności serwisu i usług proponowanych przez bukmachera.

Totolotek
Bonus powitalny: 574 PLN
  • szeroka oferta zakładów bukmacherskich
  • bogaty wybór spotkań do obstawiania na żywo
  • programy lojalnościowe dla graczy
  • opcja gry bez podatku
ocena: 5/5
zagraj teraz

Totolotek strona internetowa

Totolotek w lipcu 2019 roku bardzo mocno zmienił wygląd swojej strony. Poprawiono przede wszystkim aspekty wizualne oraz uporządkowano pewne elementy. Osoby korzystające także z ofert innych bukmacherów mogą się jednak odrobinę zdziwić, gdyż wygląd strony jest odrobinę inny. W górnej lewej części serwisu dostępne są informacje o zakładach, zakładach live oraz ostatnie wydarzenia. Obok znajduje się baner informujący o bonusie powitalnym, aplikacji mobilnej i wszystkich dostępnych promocjach.

Na stronie widnieją również wizualizacje wybranego wydarzenia. W zakładce Menu można znaleźć dostęp do czatu oraz informacje o metodach płatności. W zakładce Sport dostępna jest pełna oferta zakładów. Po lewej dostępna jest również lista wszystkich dyscyplin sportowych. Po prawnej natomiast tworzony kupon, a na samym środku oferta na zakłady live. Jedyne co może denerwować typer to stosunkowo wiele pojawiających się na stronie banerów oraz przesyt informacji już na samej stronie głównej. Poza tym jest jednak naprawdę dobrze, a strona jest intuicyjna w obsłudze.

totolotek strona internetowa

Bonusy dla nowych graczy w Totolotku

Totolotek podobnie jak większość bukmacherów działających na polskim rynku przygotował specjalne promocje dla wszystkich nowych graczy, którzy postanowią skorzystać z usług firmy. Bonusy są stosunkowo atrakcyjne i przedstawiamy najciekawsze z nich.

Bonus do depozytu i freebet

Przy pierwszej wpłacie depozytu bukmacher proponuje dla nowych graczy bonus 100% do kwoty 500 zł. Dzięki temu osoby zaczynające obstawianie u tego bukmachera mogą znacząco zwiększyć swoje szanse na wygraną poprzez otrzymanie dodatkowych środków na obstawianie zakładów. Promocja prezentuje się naprawdę interesująco i nie odstaje od ofert innych legalnych bukmacherów, którzy działają w naszym kraju i proponują dla swoich graczy podobne oferty.

Dodatkowo bukmacher proponuje także pierwszy freebet na kwotę 25 zł. Podczas rejestracji wykorzystaj nasz kod promocyjny Totolotek i odbierz 25 zł zupełnie za darmo. Skorzystanie z tej promocji nie wymaga dodatkowo wpłacania depozytu na swoje konto gracza. Dzięki temu oferta jest naprawdę interesująca i jak najbardziej warto zastanowić się nad skorzystaniem z niej, gdyż można w ten sposób naprawdę wiele zyskać i można być zadowolonym z wybrania takiej właśnie oferty, które będzie mogła sprawdzić się naprawdę fantastycznie.

Zarejestruj się w Totolotek i odbierz bonus

Bonus dla użytkowników aplikacji mobilnej

Osoby korzystające z aplikacji mobilnej po wpłaceniu na nią min. 20 zł otrzymają bonus w wysokości 100% depozytu. Maksymalna kwota, którą można otrzymać to 49 zł. Jest to najciekawsza oferta polskich bukmacherów dla użytkowników aplikacji mobilnych. Sam bonus w odniesieniu do aplikacji mobilnych jest najwyższych.

totolotek bonusy promocje

Dostęp do innych promocji

Totolotek podobnie jak inni bukmacherzy oferuje także okresowe promocje dla wszystkich typerów. Każda osoba zarejestrowana u bukmachera ma do nich dostęp i może bardzo wygodnie z nich skorzystać.

Oferta Totolotka

W Totolotku dostępnych jest bardzo wiele ofert na zakłady. Każdy typer znajdzie w rozbudowanej ofercie coś dla siebie i wybierze sport, którego obstawianie będzie bardzo satysfakcjonujące. Dodatkowo bukmacher udostępnia również możliwość obstawiania wyników wydarzeń rozrywkowych takich jak na przykład Taniec z gwiazdami. Taka oferta jest bardzo interesująco i stosunkowo rzadko dostępna u innych bukmacherów. W ofercie bukmachera dostępnych jest ponad 25 dyscyplin sportowych. Nie jest to najlepszy wynik na rynku, ale stosunkowo dobry i przewyższający wielu innych bukmacherów. Na wiele zakładów dostępnych jest też sporo zdarzeń. U niektórych konkurencyjnych bukmacherów możliwe jest jednak znalezienie szerszej oferty zdarzeń. Rynek zdarzeń bardzo mocno zależy jednak od konkretnej dyscypliny. W przypadku NBA Totolotek ma bardzo często lepszą ofertę od bukmacherów.

totolotek oferta

Sporty wirtualne

Obecnie z uwagi na rebranding strony zniknęła z niej możliwość obstawiania sportów wirtualnych. W najbliższym czasie jednak z pewnością powróci. Do tej pory sama oferta na sporty wirtualne nie była jednak bardzo rozbudowana. Typerzy mieli dostęp jedynie do takich sportów jak piłka nożna, tenis oraz koszykówka. Na plus zasługuje jednak jakość wizualizacji, a także spory rynek zdarzeń oraz dostęp do bardzo rozbudowanych statystyk. Totolotek to przy tym bukmacher, który jako pierwszy wprowadził do swojej oferty sporty wirtualne. Dodatkowo zaproponował również Rozgrywki Wirtualnej Rzeczywistości. Takie spotkania odbywają się w oparciu o technologię VR, ale odbywają się tylko przez 90 minut i stanowią dokończenie obecnego sezonu. Wszystkie mecze odbywają się zgodnie z obecnym kalendarzem ligowym. Istnieje możliwość typowania zakładów na ligę hiszpańską, angielską, niemiecką, włoską, francuską, rosyjską, turecką oraz grecką.

Oferta na esport

W ofercie Totolotka nie mogło również zabraknąć możliwości obstawiania zakładów na wydarzenia esportowe. Dostępne są takie gry jak Counter Strike:Global Offensive, Overwatch, Dota 2 oraz Rainbow Six. U niektórych konkurencyjnych bukmacherów dostępnych jest większy wybór esportów. Na plus Totolotka przemawia jednak możliwość obstawiania meczów rozgrywających się podczas bardzo wielu polskich i zagranicznych turniejów. Rynek esportowy jednak bardzo szybko się rozwija i za jakiś czas w ofercie bukmachera może znaleźć się jeszcze szerszy wybór gier. Brakuje także specjalnych promocji, które byłyby dedykowane dla wydarzeń esportowych. Niektórzy konkurencyjni bukmacherzy oferują nawet kilka promocji tygodniowo.

Założenie konta w Totolotku

totolotek rejestracjaTotolotek udostępnił dla nowych graczy możliwość odbycia szybkiej rejestracji. Oferta działa podobnie jak u innych bukmacherów i daje możliwość obstawiania bez konieczności podawania na etapie rejestracji nr konta w banku oraz przekazywania do bukmachera skanu swojego dowodu osobistego. Rejestracja odbywa się w 1 kroku i nie powinna zająć dłużej niż 1 minutę.

Wymagane jest jedynie podanie takich danych, jak: imię, nazwisko, adres, data urodzenia lub PESEL, narodowość, płeć oraz adres e-mail i hasło. W dolnej części formularza dostępne jest również pole bonus. W celu otrzymania bonusu do depozytu na start należy wybrać bonus zakładów sportowych. Możliwe jest także wykorzystanie dodatkowych bonusów w przypadku posiadania takowych. Dla pełnego aktywowania swojego konta należy w późniejszym czasie dosłać swój numer konta bankowego oraz skan dowodu osobistego, który pozwoli na potwierdzenie tożsamości.

Promocje oferowane przez Totolotka

Totolotek do swojej oferty regularnie wprowadza także bardzo ciekawe oferty promocyjne, które pozwalają na zwiększanie wygranych za konkretne wydarzenia. Najczęściej promocje dotyczą najważniejszych wydarzeń, które dotyczą konkretnej dyscypliny sportowej. Istnieje jednak również bardzo ciekawa oferta, która wyróżnia się na tle innych bukmacherów i którą warto się zainteresować.

Bonus King Size

Totolotek dla typerów oferuje bonus, który pozwala zwiększyć swoją wygraną nawet o 66%. W celu skorzystania z bonusu należy postawić kupon AKO zawierający minimum 5 zdarzeń po kursie min. 1,21. W przypadku zwycięstwa wygrana zostanie podniesiona o 5%. Dla zwycięskich kuponów z 10 zakładami bonus to 30%, a dla kuponów zawierających 30 i więcej wydarzeń bonus wyniesie aż 66%. Na chwilę obecną taka promocja jest najwyższa spośród wszystkich bukmacherów i zdecydowanie zwiększa szanse wszystkich osób podczas typowania konkretnych wydarzeń.

Oferta dla najlepszych typerów

Osoby regularnie obstawiające zakłady również poczują się docenione w Totolotku. Bukmacher przygotował bowiem specjalny ranking punktów, w którym najlepsi gracze są wyróżniani i mogą liczyć na dostęp do specjalnych promocji i nagród. Przedstawiamy główne założenia, które odnoszą się do Bet Club.

Założenia Bet Club

Bet Club to nazwa programu lojalnościowego, skierowanego do wszystkich typerów korzystających z usług Totolotka. Program polega na zbieraniu punktów, które gracze otrzymują za wszystkie postawione u bukmachera zakłady, których wartość przekracza 20 zł. Punkty można następnie wymieniać na darmowe zakłady. Dodatkowo osoby z największą ilością punktów mogą liczyć na dostęp do specjalnych promocji. Ranking jest prowadzony stale i każdy z graczy może regularnie sprawdzać swoje wyniki i aktualną pozycję w rankingu.

Taka oferta to z pewnością spore wyróżnienie Totolotka na tle innych bukmacherów, a same dostępne nagrody mają naprawdę dużą wartość. Dostępne są między innymi bonusy 20% i 50% od depozytu. Dodatkowo punkty są przyznawane na bardzo jasnych zasadach (stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów Bet Club). Klub pozwala na uzyskanie jednego z trzech dostępnych statusów. Srebrny dotyczy osób, które zebrały maksymalnie 4999 punktów. Złoty jest skierowany dla graczy, którzy zebrali od 5000 do 19999 punktów. Najwyższy platynowy dotyczy natomiast osób, których wynik przekroczył 20000 punktów.

Kursy oferowane przez Totolotek

totolotek kursyKursy są prawdopodobnie jednym z najsłabszych elementów w ofercie tego właśnie bukmachera. Same kursy nie są bardzo złe, ale na tle wielu innych bukmacherów w oczy rzuca się przede wszystkim stosunkowo wysoka marża, która jest nakładana. Dla Serie A, La Ligi oraz Bundesligi wynosi ona powyżej 7%, a dla Premier League niewiele lepiej, gdyż jedynie trochę poniżej 7%. Inni bukmacherzy, którzy posiadają najwyższe kursy proponują marże na poziomie 2-3%. Średnia dla wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce wynosi natomiast około 5%.

Na korzyść działa jedynie promocja, która pozwala na zwiększenie wygranej w przypadku kuponów AKO. Współczynnik mnożący stawkę wynosi bowiem 0,88 a nie 1, co jest spowodowane 12% podatkiem od wygranych to otrzymanie dodatkowych 30% do wygranych kuponów pozwala na zniwelowanie strat związanych z zapłaceniem podatków oraz daje pewną nadwyżkę. Dodatkowo niekiedy oferowane są także specjalne promocje na niektóre wydarzenia, które sprawiają, że można obstawiać je po lepszych kursach.

Zakłady na żywo

Totolotek po przeprowadzonych zmianach i rebrandingu bardzo mocno rozszerzył także ofertę na zakłady live. Obecnie obejmuje ona aż 40 tysięcy zakładów na żywo miesięcznie, co jest sporym wyróżnieniem na tle innych bukmacherów. Dostępne są zakłady na bardzo wiele dyscyplin sportowych, również tych o mniejsze popularności. Dodatkowo na każde wydarzenie dostępny jest bardzo szeroki rynek zdarzeń. Typerzy otrzymują również dostęp do bardzo rozbudowanych statystyk odnoszących się do konkretnych wydarzeń.

W zakładach live brakuje jednak transmisji na żywo. Tutaj lepiej prezentują się STS, Fortuna oraz Betclic, którzy pozwalają na oglądanie obstawianych spotkań. Jednak również inni bukmacherzy wprowadzają transmicje i tak na przykład PZBUK oferuje transmisje z NBA, a forBET daje możliwość oglądania kilku spotkań dziennie.

totolotek zakłady na żywo

Totolotek – aplikacja mobilna

Bukmacher podobnie jak większość innych graczy na rynku przygotował aplikację mobilną. Póki co jedynie użytkownicy Androida mogą z niej korzystać. Niebawem ma jednak pojawić się również na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja działa stosunkowo sprawnie, a jej zacięcia są rzadkością. Aplikacja daje dostęp do takich funkcjonalności jak match tracker, szybkie płatności oraz QuickBet. Brakuje nadal powiadomień push oraz touch ID.

totolotek aplikacja mobilnaAplikacja pozwala także na oglądanie wizualizacji wydarzeń sportowych na żywo. Sama opcja jest jednak odrobinę schowana i na pierwszy rzut oka można ją przeoczyć. W kwestii zasilania swojego konta przez aplikację istnieje możliwość skorzystania jedynie z płatności DotPay. Aplikacja jest jednak w pełni poprawna i można być z niej zadowolonym. Na tle innych bukmacherów nie jest to jednak najbardziej rozbudowane narzędzie do zawierania zakładów.

Obsługa klienta i płatności

W kwestii obsługi klienta Totolotek przygotował aż trzy możliwości skontaktowania się z obsługą. Pierwszy z nich to czas na żywo, który pozwala na skontaktowanie się z konsultantem. Zazwyczaj połączenie jest szybkie i można w krótkim czasie otrzymać odpowiedź na pytanie. Dodatkowo pytania można zadawać poprzez ich wysyłanie na adres email. Trzeci sposób to natomiast infolinia. Jest to z pewnością bardzo ciekawa opcja, gdyż wielu innych bukmacherów jej nie posiada. Infolinia działa każdego dnia w godzinach od 09:30 do 20:00. Dodatkowo typerzy mają również dostęp do FAQ, w którym znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeżeli chodzi o wpłacanie środków to obsługiwane są takie procesory płatnicze jak DotPay i tPay.com, a także przelewy bankowe i BLIK, Paysafecard oraz Skrill. Minimalna kwota jaką można wpłacić to 4 zł. Korzystając z procesorów płatniczych środki na koncie pojawiają się praktycznie natychmiast. W kwestii wypłat nie ma dostępu do szybkich wypłat. Na same środki czeka się zazwyczaj 1-2 dni robocze. Zlecenia wypłat do godziny 10 są realizowane tego samego dnia, a późniejsze dopiero następnego o godzinie 12.

Totolotek opinie

Sam bukmacher posiada stosunkowo ciekawą ofertę i z pewnością zasługuje na wyróżnienie. Wiele przygotowanych dla graczy bonusów bardzo mocno zachęca do skorzystania z jego oferty. Opłaca się także w Totolotku grać długofalowo. Wśród typerów, którzy korzystają z usług tego bukmachera cieszy się on bardzo dobrymi opiniami. Platforma działa bardzo stabilnie, jest intuicyjna w obsłudze i w razie jakichkolwiek pytań można połączyć się na wiele sposobów z obsługą klienta. Za sprawą takich możliwości obstawianie wszystkich zakładów przebiega naprawdę komfortowo i jest bardzo przyjemne. Jedyne co faktycznie zasługuje na minus to stosunkowo nieatrakcyjne kursy na poszczególne wydarzenia. Ogólnie jednak bukmacher cieszy się dobrymi opiniami, a jego ponad 20 letnia obecność na rynku sprawia, że jest to podmiot godny zaufania, któremu powierzenie swoich pieniędzy jest bezpieczne.

Podsumowanie

Totolotek to jeden z czołowych polskich bukmacherów, który jest bardzo rozpoznawalny wśród graczy i cieszy się sporą popularnością. Dodatkowo bukmacher jest sponsorem Pucharu Polski, a do niedawna sponsorował również Lechię Gdańsk. Firma świadczy wsparcie również dla drużyny koszykarskiej Legii Warszawa i siatkarskiej Skra Bełchatów. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje także to, że bukmacher posiada Certyfikat Odpowiedzialnej Gry, który został wydany przez The European Lotteries. Bukmacher posiada naprawdę interesującą ofertę i warto zainteresować się możliwościami, które daje dla graczy.

Nazwa bukmacheraTotolotek
Adres stronywww.totolotek.pl
Rok powstania1992
SiedzibaTaneczna 18B, 02-819 Warszawa
ZezwoleniePS4.6831.8.2018, z dnia 2 kwietnia 2019 r
Minimalna wpłata1 PLN
Metody wpłatyszybkie przelewy bankowe (DotPay, Tpay), karty płatnicze (VISA, MasterCard), Paysafecard, Skrill
Minimalna wypłata1 PLN
Metody wypłatyprzelew bankowy