Kody promocyjne u polskich, legalnych bukmacherów

Kody promocyjne w ofercie bukmacherów to pierwsza rzecz, na którą gracze zwracają uwagę. Nie inaczej jest u nas. Podstawową sprawą każdego dobrego bukmachera jest oferta powitalna w postaci bonusów różnej postaci: darmowy kupon otrzymywany jako bonus bez depozytu, cashback czy po prostu bonus powitalny. Przeanalizowaliśmy ofertę najlepszych polskich bukmacherów, a efekt naszej analizy możecie znaleźć poniżej.

forBET
forBET

Bonus powitalny: 2200 PLN

Fortuna
Fortuna

Bonus powitalny: 1150 PLN

TOTALbet
TOTALbet

Bonus powitalny: 5055 PLN

STS
STS

Bonus powitalny: 1500 PLN

PZBuk
PZBuk

Bonus powitalny: 300 PLN

LVBET
LVBET

Bonus powitalny: 1590 PLN

ETOTO
ETOTO

Bonus powitalny: 200 PLN

Betclic
Betclic

Bonus powitalny: 550 PLN

Bukmacherzy dla swoich nowych klientów mają przygotowane specjalne oferty, które pozwalają na jeszcze lepsze rozpoczęcie obstawiania zakładów. W wielu firmach proponowane są specjalne bonusy od depozytu oraz możliwość obstawiania darmowych zakładów. Nowi gracze będą mieli zdecydowanie większe szanse na duże wygrane. Prezentujemy opisy bonusów powitalnych dostępnych u największych bukmacherów w Polsce, które można uzyskać dzięki wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego podczas rejestracji na stronie bukmachera. Dzięki temu wybranie najlepszych ofert będzie o wiele przyjemniejsze.

Czym są kody bonusowe?

U każdego legalnie działającego bukmachera w Polsce można znaleźć ofertę na start, która pozwala na otrzymanie pewnych bonusów. Postawienie jednak na nasze kody bonusowe sprawia, że bonusy udzielane na start można jeszcze bardziej zwiększyć. Dzięki temu początkowe otrzymywane bonusy będą zdecydowanie wyższe i zabawa u bukmachera będzie bardziej korzystna. Przedstawiamy najciekawsze kody promocyjne i korzyści z nich u najpopularniejszych bukmacherów, którzy działają w Polsce. Dzięki skorzystaniu z takich rozwiązań każda osoba naprawdę dużo zyska i będzie zadowolona ze zdecydowania się na korzystanie z konkretnych ofert, które będą odpowiadały potrzebom.

Oferta specjalna Fortuny

Fortuna to jeden z czołowych bukmacherów, który przygotował również jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert bonusowy dla swoich graczy. Wystarczy skorzystać z naszego linku, aby skorzystać z oferty. Dzięki skorzystaniu z kodu promocyjnego Fortuna można na start otrzymać aż 1150 zł dodatkowych środków. Kod promocyjny przede wszystkim zwiększa bonus na zakład bez ryzyka ze 100 zł do 130 zł. Dzięki niemu gracz w przypadku przegranej otrzyma na swoje konto zwrot postawionej na kupon stawki.

Dodatkowo możliwe jest otrzymanie freebetu na 20 zł oraz punktów, które można wymienić na kolejne zakłady. W Fortunie nie mogło również zabraknąć bonusu od depozytu, który wynosi 100% do 1000 zł. Taka oferta jest bardzo korzystna i sprawia, że Fortuna jest w czołówce legalnych bukmacherów pod względem bonusów dostępnych dla nowych graczy. W przypadku oferty na zakład bez ryzyka jest ona najlepszą, jaka obecnie jest dostępna na rynku i naprawdę warto się nią zainteresować, gdyż może sprawdzić się bardzo dobrze i może być niesamowicie korzystna.

fortuna zakłady bukmacherskie

Kod bonusowy STS

Ciekawą ofertę powitalną przygotował także bukmacher STS. Jeżeli użyjesz nasz kod promocyjny STS, otrzymasz na start bonusu od depozytu w wysokości 100% do kwoty 1200 zł, zakład bez ryzyka na kwotę 35 zł oraz freebet o wartości 25 zł. Nowi gracze mogą zatem bardzo komfortowo rozpocząć zawieranie zakładów u tego właśnie bukmachera i mogą być bardzo zadowoleni ze skorzystania z jego bardzo wartościowej oferty. Dodatkowo bonus nie wymaga bardzo wysokiego obrotu. Bonus od depozytu i freebet należy obrócić 3 razy po kursie min. 1.91. W przypadku zakładu bez ryzyka wystarczy jednorazowy obrót po dowolnym kursie. Dodatkowo dzięki skorzystaniu z naszego kodu możliwe jest otrzymanie bonusu cashback, którego standardowi gracze nie otrzymują.

bonusy sts

Oferta bonusowa Etoto

Etoto to bukmacher, który nie zdobył bardzo dużej popularności na polskim rynku, ale mimo tego jego oferta jest naprawdę korzystna i warto się nią zainteresować. Bukmacher także przygotował specjalne bonusy na start dla graczy, którzy zakładają konto na tej platformie. Dzięki skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego możliwe jest skorzystanie z bonusu do depozytu. Ten natomiast jest bardzo wysoki i w Etoto wynosi aż 200%, oczywiście możesz go uzyskać wpisując kod promocyjny ETOTO, który znajdziesz na naszej stronie. Maksymalna kwota, którą można otrzymać w ramach bonusu wynosi 200 zł. Wystarczy zatem złożyć pierwszy depozyt w kwocie 100 zł, aby cieszyć się na swoim koncie środkami w wysokości aż 300 zł. Dodatkowo każdy z gracz może skorzystać także z promocji tymczasowych przygotowanych przez bukmachera. Szanse na wygraną mogą dzięki temu bardzo wyraźnie wzrosnąć i można być zadowolonym z wybrania takich ofert.

etoto promocje

Kod promocyjny forBET

Bukmacher forBET również posiada bardzo ciekawą ofertę powitalną, której aktywowanie jest możliwe dzięki wybraniu naszego kodu promocyjnego. Dzięki skorzystaniu z dostępnego na naszej stronie kodu możliwe jest zwiększenie oferty powitalnej aż o 200 zł. Standardowo forBET dla swoich graczy oferuje bonus 100% od depozytu do kwoty 2000 zł. Skorzystanie z naszego kodu forBET sprawia, że możliwe jest otrzymanie dodatkowo 100 zł na zakłady oraz 100 zł na zakład bez ryzyka. Bonusy podlegają warunkom obrotu. W przypadku bonusu od depozytu konieczne jest obrócenie nim 4 razy po kursie 2.0 z pojedynczym zdarzeniem po kursie min. 1.30, a freebet oraz zakład bez ryzyka należy obrócić 4 razy po kursie 2.0 z pojedynczym zdarzeniem po kursie min. 1.20. Taka oferta jest obecnie jedną z najwyższych, które są oferowane przez legalnych bukmacherów.

forbet zakłady bukmacherskie

Betclic kod promocyjny

Z kodem z naszej strony możliwe jest także zwiększenie bonusu na start oferowanego przez bukmachera Betclic. Oferta standardowa dostępna u bukmachera to cashback do 500 zł. Użycie naszego kodu bonusowego Betclic umożliwia zwiększenie tej kwoty do 550 zł. Dodatkowe 50 zł wyraźnie poprawia atrakcyjność samej oferty startowej i jest jak najbardziej wartym zainteresowania bonusem. Sam bonus należy obrócić 4 razy po kursie 2.0.

betclic bonusy kody

PZBuk kod bonusowy

Również w PZBuk z naszym kodem można podnieść atrakcyjność oferty powitalnej, która została przygotowana dla nowych graczy. Z naszym kodem PZBuk do standardowego cashbacku w kwocie 200 zł dołączane jest 100 zł. Gracze korzystający z naszego kodu mogą zatem otrzymać na start aż 300 zł, które będzie można wykorzystać na zawieranie zakładów u bukmachera. W celu otrzymania takiego bonusu niezbędne jest postawienie zakładu na kuponie AKO z kursem 1.40. W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona. Dodatkowe 100 zł jest dostępna za sprawą wymiany punktów, które są przydzielane za wpłacenie pierwszego depozytu oraz postawienie powyższego zakładu. Środki bonusowe podlegają obrotowi. Konieczne jest obrócenie kwotą 5 razy (bonus + depozyt) po kursie min. 2.0.

Oferta LV BET – bonusy

Bukmacher LV BET przygotował bardzo korzystną ofertę dla wszystkich swoich nowych graczy. Dostępny na naszej stronie kod LVBET pozwala natomiast zwiększyć początkowy bonus o dodatkowe 20 zł. W celu otrzymania dodatkowej kwoty konieczne jest wysłanie maila o tytule „Bonus bez depozytu” na adres promocje@lvbet.pl. Bonus dla nowych graczy w LV BET wynosi aż 1570 zł i składa się z kilku elementów. W celu uruchomienia w pełni bonusu należy w pierwszym depozycie wpłacić min. 50 zł.

W LV BET bowiem nowi gracze mogą grać za kurs mnożony przez 100. W praktyce oznacza to tyle, że depozyt jest mnożony o 100% do kwoty 1000 zł. Aby skorzystać z lepszego mnożnika, należy stawiać kupony z 3 zdarzenia z łącznym kursem min. 2.50, gdzie pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs min. 1.25. Takie same zasady obowiązują dla drugiego depozytu, ale w tym przypadku można otrzymać jedynie 500 zł bonusu. Dzięki skorzystaniu z naszego kodu możliwe jest podniesienie wartości bonusu aż o 20 zł. Dzięki temu oferta powitalna staje się jeszcze atrakcyjniejsza.

lvbet promocje

Oferta specjalna bukmachera Totolotek

Również bukmacher Totolotek przygotował lepszą ofertę powitalną dla osób, które dysponują kodem promocyjnym Totolotek z naszej strony. W standardowej ofercie możliwe jest otrzymanie bonusu od depozytu wynoszącego 100% do kwoty 500 zł oraz 49 od depozytu na aplikacji mobilnej. Nasz kod aktywuje dodatkowo freebet o wartości 25 zł. Oferta powitalna staje się tym samym bardziej komfortowa i zainteresowanie się nią ma jeszcze większy sens. W przypadku bonusu od depozytu konieczne jest obrócenie go 3 razy po kursie min. 1.90. W przypadku freebetu należy nim obrócić natomiast 2 razy po kursie min. 2.0.

totolotek bonusy promocje

TOTALbet bonusy

Lepszą ofertę dla graczy przygotował również TOTALbet. Ten bukmacher na start oferuje bonus od depozytu do 5000 zł. Dodatkowo osoby, które skorzystają z naszego kodu TOTALbet mogą liczyć na freebety do 40 zł. Bonus od depozytu należy obrócić 4 razy na kuponach z 4 zdarzeniami lub 5 razy na kuponach z 3 zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczy na kuponie wynosi 1.25. W przypadku dodatkowych freebetów dostępnych z naszym kodem bonusowym konieczne jest obrócenie bonusu jeden raz po kursie 2.0. Oferta powitalna dostępna w TOTALbet prezentuje się naprawdę interesująco. Dodatkowo bukmacher oferuje bardzo wysokie kursy i wiele dostępnych w swojej ofercie wydarzeń. Za sprawą tego warto zainteresować się jego ofertą i skorzystaniem z niej.

promocje totalbet

Który kod bonusowy jest najlepszym wyborem?

Skorzystanie z konkretnego kodu bonusowego znacznie podnosi wartość otrzymywanych na start bonusów. Właśnie z tego powodu warto zainteresować się takimi ofertami i rozwiązaniami. Bardzo interesująco prezentują się bonusy między innymi w Fortunie i LV BET, ale warto zainteresować się także ofertami STS, Betclic oraz Totolotek. W Fortunie na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim zakład bez ryzyka do kwoty 130 zł, który jest jednym z najwyższych na rynku. LV BET natomiast oferuje aż 1500 zł bonusu od depozytu. Inni bukmacherzy jednak także oferują bardzo ciekawe bonusy, a nasze kody promocyjne są w stanie wyraźnie zwiększać standardowe oferty takich właśnie bukmacherów.

Podsumowanie

Zaprezentowana powyżej oferta promocyjna poszczególnych bukmacherów z pewnością pomoże w wybraniu najlepszych ofert, z których warto skorzystać. Warto przy tym pamiętać o tym, aby korzystać z naszych kodów bonusowych, gdyż dzięki nim można otrzymać na start dodatkowe środki, które sprawią, że zawieranie zakładów będzie jeszcze przyjemniejsze. Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się proponowanymi przez nas kodami. Skupiamy się na tym, aby każda z osób, która zamierza zawierać zakłady mogła naprawdę wiele zyskać na samym starcie i dzięki temu mogła wygodniej obstawiać konkretne wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z opisami bonusów u poszczególnych bukmacherów i na tej podstawie wybrania najlepszych dla siebie ofert, które będą odpowiadały pod wieloma względami.