Kod Promocyjny Totolotek

Totolotek
Bonus bukmachera Totolotek 574 PLN
Kod bonusowy LEGALNI25
ocena: 5/5
odbieram bonus

Kody promocyjne i bonu startowe to coś, co przyciąga graczy do bukmacherów. Liczne promocje, zmieniające się co jakiś czas i pojawiające z różnych okazji mają za zadanie zatrzymać graczy i zachęcać do częstego obstawiania. Jednak najpierw trzeba ich w odpowiedni sposób zdobyć. Do tego służy bonus na start. Każdy z bukmacherów wymyśla własny rodzaj bonusu. Przeważnie pozwalają one obstawiać zakłady bez ryzyka za określoną kwotę, podwajają pierwszą wpłatę, w każdym razie zawsze są to rzeczy, z których warto skorzystać.

Bonusy Totolotek

Nie inaczej jest w przypadku Totolotka, jednego z najstarszych polskich zakładów bukmacherskich, działających legalnie. Również ma on w swojej ofercie bonusy powitalne. Totolotek zachęca do skorzystania nie z jednej, ale z kilku promocji dostępnych na sam początek przygody z tym bukmacherem.  Dzięki jednej z nich można zdobyć 25 zł od razu po założeniu konta. Podobnie jak u innych bukmacherów, w Totolotku są dwa etapy rejestracji. Pierwszy niezwykle prosty, wymagający podania tylko podstawowych danych.  Drugi wymaga natomiast zweryfikowania tożsamości na podstawie dowodu osobistego. Właśnie po pełnej weryfikacji konta, możliwe jest otrzymanie 25 zł na start. Oprócz tego, aby go otrzymać, trzeba spełnić następujące warunki:

 • Wejść w zakładkę WPŁATA, następnie znaleźć pole „kod bonusowy”. Tam właśnie trzeba wpisać kod LEGALNI25.
 • Bonusu oczywiście nie można go od razu wypłacić, wcześniej trzeba nim obrócić 2 razy po kursie 2,00 .
 • Można z niego skorzystać w ciągu 14 dni od momentu zaksięgowania.
 • Jest dostępny do wykorzystania tylko podczas grania online.

Dzięki tej promocji nie ma potrzeby wpłacać pieniędzy z własnego na konta na pierwsze zakłady. Wystarczy dwukrotnie obstawić za 20 zł a przy połączeniu wiedzy i odrobiny szczęścia można wygrać sporą kwotę. Oczywiście to nie jedyny bonus na start, jaki oferuje Totolotek.

Zarejestruj się w Totolotek i odbierz bonus

Bonus powitalny Totolotek – do 500 zł od pierwszej wpłaty

totolotek bonus powitalnyZachęcanie klientów podwojeniem ich wpłaty jest dość popularną praktyką wśród bukmacherów. Na podobny krok zdecydował się Totolotek. Oferta ta jest przeznaczona dla wszystkich nowych klientów. Bukmacher oferuje 100% pierwszej wpłaty, aż do wysokości 500 zł. Oczywiście, aby cieszyć się takim bonusem, trzeba spełnić określone wymagania. Oto one.

 • Minimalną kwotę, jaką trzeba wpłacić, jest 20 zł.
 • Promocja obejmuje wyłączenie nowych użytkowników.
 • Konieczne jest pełne zweryfikowanie konta, czyli potwierdzenie go dowodem tożsamości.
 • Nie może minąć więcej niż 6 miesięcy pomiędzy rejestracją konta a wpłaceniem pierwszego depozytu. W przypadku późniejszej wpłaty nie otrzyma się bonusu.
 • Zarówno sam depozyt, jak i bonus muszą zostać obrócone przynajmniej 3 razy. Na każdym kuponie muszą być minimum 3 zdarzenia, a kurs każdego z nich wynosić nie mniej niż 1,35.
 • Od momentu wpłaty pierwszego depozytu do spełnienia wszystkich warunków nie może minąć więcej niż 30 dni.

Tak więc zasady przyznania są podobne, jak u innych bukmacherów.  Różnią się jedynie ilości obrotu i kursy, jakie muszą mieć zakłady. Wysokość bonusu robi wrażenie, gdyż 500 zł to kwota, za którą można obstawić dużą liczbę zakładów. Warto więc wykorzystać w największym stopniu, w jakim to możliwe ten bonus. Trzeba przy tym jednak pamiętać o jeszcze kilku zastrzeżeniach.

 • Nie można obstawiać różnych wyników tego samego zdarzenia na różnych kuponach, wtedy bonus automatycznie przepada.
 • Nie można też obstawiać jednego zdarzenia na kilku zakładach.
 • Zakłady systemowe nie liczą się jako obrót bonusem.

Aplikacja i bonus

totolotek aplikacja mobilnaAktualnie wszyscy znaczący bukmacherzy oferują swoim klientom aplikacje, które można uruchomić na smartfonach. Znacznie ułatwia to korzystanie z oferty zakładów bukmacherskich i sprawia, że obstawiać można w niemal każdym miejscu i sytuacji. Aby zachęcić do korzystania z takiej mobilnej oferty, Totolotek przygotował specjalny bonus, dzięki któremu można zdobyć 49 zł. Oczywiście, aby wziąć w niej udział trzeba mieć w pełni zarejestrowane i zweryfikowane konto.  Pozostałe warunki prezentują się następująco.

 • Trzeba dokonać depozytu na kwotę przynajmniej 20 zł i zrobić to wykorzystując do tego aplikację.
 • Bonus w wysokości 49 zł pojawi się natychmiast na koncie.
 • Zarówno sam bonus, jak i depozyt muszą zostać obrócone 3 razy. Całość kuponu musi mieć minimalny kurs w wysokości 1,9.
 • Rodzaj dyscypliny nie ma żadnego znaczenia, można obstawić dozwolony sport według upodobań.
 • Wszystkie warunki trzeba spełnić w ciągu 30 dni od wpłacenia depozytu.

Co ważne, ta promocja nie uniemożliwia nam wykorzystania bonusu na start w wysokości 500 zł z poprzednio opisywanej promocji. Trzeba jednak pamiętać o tym, że:

 • Depozyty wpłacone przez stronę, jak i takie na niezweryfikowane konto nie biorą udziału w promocji.
 • Nie można obstawiać różnych wyników tego samego zdarzenia, wykorzystując do tego dwa lub więcej zakładów.

King Size Bonus

Zasady tego bonusu są niezwykle proste.  Już samo łączenie ze sobą kilku zdarzeń wielokrotnie zwiększa wysokość możliwej wygranej. Czym więcej zdarzeń, tym lepszy efekt takiej kumulacji. Jednak totolotek postanowił jeszcze bardziej zachęcić graczy do tworzenia kuponów, na których będzie kilka, a nawet kilkadziesiąt zdarzeń. Wprowadził po prostu dodatkowy procentowy bonus do kuponów z dużą ilością zdarzeń, i tak jego wysokość bonusu prezentuje się następująco.

5 zdarzeńbonus w wysokości 5%
6 zdarzeńbonus w wysokości 10%
7 zdarzeńbonus w wysokości 15%
8 zdarzeńbonus w wysokości 20%
9 zdarzeńbonus w wysokości 25%
10 zdarzeńbonus w wysokości 30%
11 zdarzeńbonus w wysokości 35%
12 zdarzeńbonus w wysokości 40%
13 zdarzeńbonus w wysokości 45%
14 zdarzeńbonus w wysokości 50%
15-29 zdarzeńbonus w wysokości 52%
30 zdarzeńbonus w wysokości 66%

Tak więc najwyższy bonus to aż dodatkowe 66% do wygranej. Biorąc pod uwagę, że już same 30 zdarzeń może skumulować niezwykle wysoką potencjalną wygraną, dodatkowe 66% robi z tego ogromną kwotę. Trzeba pamiętać tylko o jednej rzeczy, zdarzenia na kuponie muszą mieć minimalny kurs 1,21.

Lucky Loser

totolotek bonus lucky loserNiestety zakłady bukmacherskie to nie tylko umiejętności analityczne i szeroka wiedza o dyscyplinie oraz drużynie, której rozgrywki obstawiamy. To także łut szczęścia. O przegranej decydować mogą niekiedy ułamki sekund i drobne zdarzenia na boisku, czy innej arenie sportowej. Totolotek przygotowywał jednak specjalne promocje, które pozwalają obstawiać i nawet w przypadku przegranej zgarnąć wygraną. Tak właśnie działa Lucky Loser. Tą promocją objęte są jednak jedynie wybrane rozgrywki i zdarzenia. Informacje o nich pojawiają się stronie internetowej, a także w kanałach social mediów, gdzie ten bukmacher aktywnie działa.

Program lojalnościowy Totolotek i wymiana punktów na bonusy

Podobnie jak inni bukmacherzy również Totolotek oferuje program lojalnościowy i specjalne punkty. Tak naprawdę nie są potrzebne żadne specjalne kody czy inne działania, punkty są przyznawane każdemu graczowi Totolotka. Dzieje się to po prostu podczas obstawiania zakładów. Działa zarówno, jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe, jak i live. Zasady przyznawania punktów są dość proste. Mnoży się liczbę zdarzeń przez stawkę. Wynik, który wyjdzie z takiego działania to właśnie ilość punktów Bet Club. Określna ilość punktów powoduje nadanie odpowiedniego statusu użytkownikowi.

 • Od 0 do 5000 punktów Bet Club to status
 • Od 5001 do 20 000 punktów Bet Club to status złoty.
 • Powyżej 20 000 punktów to status platynowy.

Wyższy status wiąże się z otrzymaniem dodatkowej ilości punktów Bet Club.

 • Status złoty to dodatkowe 20% punktów Bet Club za każdy zakład.
 • Status platynowy to dodatkowe 50% punktów Bet Club za każdy zakład.

Zebrane punkty można następnie wymieniać na różne nagrody. Punkty są ważne przez jeden rok i na koniec każdego miesiąca te, które zostały zdobyte w tym samym miesiące poprzedniego roku, są usuwane.

Totolotek Cash out

totolotek cashoutWiadomo, że największe emocje daje śledzenie na żywo rozgrywek, które się obstawiło. Kiedy wszystkie idzie zgodnie z naszymi typami, chciałoby się, aby dane zdarzenie jak najszybciej zakończyło się, a wygrana wylądowała na naszym koncie.  Teraz jest to możliwe, właśnie dzięki opcji „Cash out”. Aby z niej skorzystać, trzeba wejść w „szczegóły kuponu”. Sam „Cash out” jest dostępny dla kuponów, gdzie potencjalna wygrana jest większa niż stawka postawionego zakładu oraz co ważne, gdy zakład w danej chwili nie posiada żadnych błędnych typów. Warto zapamiętać, że przy wykorzystaniu tej opcji obstawiana kwoty nie liczy się do ewentualnego obrotu bonusem.

Po zamknięciu zakładu przez skorzystanie z „Cash out” nie można ponownie otworzyć zakładu.  Jest to świetna opcja dla tych, którzy śledzą swoje zakłady na bieżąco i w momencie, kiedy wszystko idzie po ich myśli, mogą od razu wycofać zakład, nie ryzykując zmiany wyniku na niekorzystny. Dlatego, jeśli tylko masz czas, aby oglądać rozgrywki na żywo i przy okazji śledzić losy swoich kuponów to warto z tej opcji skorzystać.

Wyzwanie typera

Totolotek nie zapomniał też o tradycyjnych graczach, czyli tych, którzy grają w punktach stacjonarnych. Przez cały miesiąc jest prowadzany ranking indywidualny dla każdego z punktu. Żeby się w nim liczyć trzeba mieć zarejestrowaną kartę Bet Club. Podobnie jak w przypadku wirtualnych punktów Bet Club, do rankingu w punktach stacyjnych również otrzymuje się punkty za obstawione zakłady. Tyle że mnoży się liczbę aktywnych dni przez liczbę zagranych kuponów.

Jak widać oferta, jeśli chodzi o promocje, jest bardzo szeroka. Przez liczne bonusy startowe, Totolotek pokazuje, że naprawdę zależy mu na nowych graczach, a także tym, aby korzystali oni z aplikacji. Dzięki tak dużemu wyborowi każdy z graczy powinien znaleźć taką promocję, która trafi w jego upodobania.  Czy jednak mimo licznych promocji warto skorzystać z usług tego bukmachera? Jak prezentuje się strona i inne aspekty obstawiania na Totolotek.pl

Piłka nożna i inne dyscypliny

W Polsce zdecydowanie najbardziej popularną dyscypliną sportową zarówno, jeśli chodzi o kibicowanie, jak i obstawianie, jest piłka nożna. Nie inaczej jest w przypadku Totolotka, który stawia przede wszystkim na piłkę, która jest tak lubiana. Można znaleźć tutaj wszystkie najpopularniejsze ligi krajowe, ale także z takich egzotycznych krajów jak Kostaryka, Kosowo czy Wyspy Owcze. Możliwe jest obstawienie wydarzeń przed ich rozpoczęciem, jak i w czasie ich trwania, czyli live. Oczywiście piłka nożna to nie wszystko. Są tutaj także inne dyscypliny drużynowe jak koszykówka, siatkówka czy hokej na lodzie.

Dla fanów sportów motorowych możliwe obstawianie jest wydarzeń żużlowych i wyścigów Formuły 1. Ze sportów walki dostępne jest boks i MMA, które cieszy coraz większą popularnością. Z mniej popularnych dyscyplin dostępne jest krykiet i żeglarstwo. Tak więc nawet osoby, których oczkiem w głowie są jakieś niszowe dyscypliny, mogą znaleźć na stronie tego bukmachera coś dla siebie. Wymienione sporty to oczywiście tylko wycinek oferty bukmachera, która jest bardzo szeroka, dzięki czemu fani wielu dyscyplin mogą się czuć usatysfakcjonowani.

Esport

Rozgrywki esportowe cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród graczy, jak i kibiców co przekłada się na dynamiczny rozwój tych dyscyplin.  Zawodnicy zarabiają realne pieniądze, mają profesjonalne zaplecze w postaci dietetyków i trenerów. Rośnie więc poziom rozgrywek i zainteresowanie kibiców i bukmacherów. W tym aspekcie Totolotek nie zawodzi, można tu obstawiać wszystkie najpopularniejsze dyscypliny esportowe.

 • Counter Strike
 • Dota 2
 • Call of Duty
 • League of Legends
 • Rainbow Six
 • Rocket League
 • Starcraft II

Warto pamiętać, że bonus startowy, jak i oferty z innych promocji w większości dostępne są na wszystkie dyscypliny, bez względu na to, czy planujemy obstawiać zawody sportowe, esportowe czy wirtualne.

Sporty wirtualne

Dla wszystkich tych, którzy nie lubią czekać na konkretne wydarzenia i sportowe i chcą mieć możliwość obstawienia, kiedy tylko przyjdzie im na to ochota, stworzono rozgrywki wirtualne. W Totolotku dostępne są w trybie wszystkie najważniejsze ligi europejskie, przez co fani piłki nożnej będą zachwyceni. Podczas takiego wirtualnego spotkania specjalne oprogramowanie symuluje rzeczywiste wydarzenia. Nie polega to jednak na prostej losowości. Brane pod uwagę są wszystkie zmienne i wartości, takie jak aktualna forma drużyny, jej klasa, miejsce rozgrywania meczu i wiele innych. Dzięki czemu jest to doskonałe narzędzie dla tych, którzy znają się na rozgrywkach piłkarskich, ale po prostu nie chcą czekać na jakieś wydarzenie.

Rejestracja i strona internetowa Totolotek.pl

totolotek rejestracjaSama rejestracja nie różni się ona zbytnio od tej na pozostałych stronach polskich bukmacherów. Wystarczy podać podstawowe informacje i już można grać. Oczywiście, aby otrzymać niektóre z bonusów, a także wypłacać pieniądze koniecznie jest zweryfikowanie konta, jak ma to miejsce w przypadku każdego innego bukmachera. Co ważne podczas rejestracji trzeba koniecznie wybrać opcję, że jesteśmy zainteresowani bonusem powitalny. W innym wypadku przepadnie on, gdyż jedna osoba może założyć tylko jedno konto.

Sama strona jest schludna i czytelna. Łatwo znaleźć wszelkie w informacje w tym te o bonusach i promocjach, są one opisane szczegółowo pod jedną z zakładek.  Cały czas o aktualnych promocjach informują też banery u góry ekranu, trudno więc informację o jakiejkolwiek promocji przeoczyć.

Podsumowanie promocji

Przypomnijmy więc co ma do zaoferowania Totolotek dla nowych graczy i tych, którzy już jakiś czas z niego korzystają.

 • Bonus powitalny Totolotek to możliwość otrzymania na konto aż do 500 zł, po prostu pierwszy depozyt do takiej właśnie wysokości jest niejako podwajany.
 • Bonus w aplikacji. Dla wszystkich, którzy zaczną używać aplikacji i dokonają przez nią wpłaty, czeka 49 zł. Jest to ciekawa i niezbyt popularna promocja u bukmacherów, za co niewątpliwie należy docenić Totolotek.
 • Bonus King Size. W tej promocji po prostu opłaca się obstawiać więcej zakładów, gdyż im jest ich więcej, tym większą dopłatę do wygranej można dostać. Najwyższy poziom to aż 66%.
 • Lucky Loser. To pojawiająca się co jakiś czas promocja na konkretne wydarzenie, w którym nawet w przypadku błędnego typu można coś wygrać.
 • Oprócz tych promocji dostępny jest także program lojalnościowy w postaci zbierania punktów, które można następnie wymienić na bonusy. Bukmacher oferuje też „Cash Out”, czyli możliwość zakończenia zakładu przed czasem, jeśli wszystkie wydarzenia w danym momencie są wygrane.

Totolotek starał się urozmaicić swoją ofertę, od bonusów na start przez stałe promocje po takie związane z konkretnymi wydarzeniami. Oferta nawet nie odbiega w żadnym stopniu od tego, co oferują inni bukmacherzy i warto się nią zainteresować. Każdy powinien zaleźć zarówno takie rozgrywki, jak i promocje, które będą mu odpowiadać.