Kod Promocyjny Fortuna

Fortuna
Bonus bukmachera Fortuna 1150 PLN
Kod bonusowy FORTUNAVIP
ocena: 5/5
odbieram bonus

Bonus na start w Fortuna

Wszelkie promocje powitalne, znane też jako bonusy na start, to różnego rodzaju akcje prowadzone przez bukmacherów mające za zadanie zachęcić nowych graczy do obstawiania właśnie u nich. Oferowane bonusy są bardzo różne, przeważnie są to środki na konto, które można przeznaczyć na obstawianie lub podwajanie wpłaconej kwoty. Nie inaczej jest w przypadku w zakładów w Fortuna. Bardzo atrakcyjna oferta bukmachera Fortuna powoduje, że zajmuje on wysokie miejsce w naszym rankingu legalnych bukmacherów.

Za założenie konta internetowego w zakładach Fortuna otrzymuje się 20 zł na start, zupełnie bez depozytu. Dostaje się je w postaci punktów FKP w liczbie 2 800. Są to specjalne punkty lojalnościowe i aby je wykorzystać trzeba na obstawianie zakładów, trzeba dokonać pełnej rejestracji, czyli takiej wraz z dowodem osobistym. To jednak nie koniec sposobów na zachęcenie graczy do dołączenia do Fortuny. Pierwszy kupon w tych zakładach to zakład bez ryzyka. W przypadku wygranej po prostu otrzymasz ją na swoje konto w Fortuna, jednak jeśli przegrasz, zostanie ci zwrócony wkład za kupon do maksymalnej wysokości 100 zł. Czyli żeby wykorzystać maksymalny zwrot w wysokości 100 zł, trzeba obstawić kupon za 114 zł.

Najbardziej atrakcyjny bonus na start zachowaliśmy jednak na koniec. Jest to podwojenie pierwszego depozytu aż do wysokości 1000 zł. Trzeba spełnić oczywiście kilka wymagań:

 • W ciągu 30 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty. Jeśli więc pierwsza wpłata to 100 zł, trzeba obstawić zakłady za 400 zł.
 • Do obrotu depozytem wliczają się tylko kupony z minimum 3 wydarzeniami i minimalnym kursie 1,60.
 • To wszystko, po spełnieniu tych warunków na Twoim koncie pojawi się kwota równa pierwszemu depozytowi.

Podsumujmy więc bonusy na start w eFortuna:

 • 20 zł w postaci punktów lojalnościowych możliwych do wydania na zakłady.
 • Zwrot wkładu do wysokości 100 zł w przypadku nieudanego pierwszego zakładu.
 • Otrzymanie na konto kwoty równej pierwszemu depozytowi do kwoty 1000 zł.

fortuna promocje

Kod bonusowy eFortuna, który jeszcze bardziej uatrakcyjni bonusy startowe

Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny „FORTUNAVIP”, aby zamiast cashbacku w wysokości 100 zł mieć możliwość otrzymania takiego w wysokości 130 zł. Warto z tego skorzystać podczas rejestracji.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz bonus

Happy Hours, czyli bonus zwiększający wygrane

fortuna happy hoursOczywiście bonusy startowe to tylko jeden z elementów mających przyciągnąć klientów. Bukmacherzy oferują też różne promocje dostępne stale w ofercie, aby zatrzymać przy sobie klientów. Fortuna proponuje bonus Happy Hours, dzięki któremu możliwe jest podniesienie wygranej o 14%. Warunki promocji są przejrzyste i jasne, prezentują się następująco:

 • Stawka: dowolna.
 • Kiedy można korzystać z bonusu: cały czas w przypadku zakładów typu Prematch i w godzinach 10:00 do 22:00, jeśli chodzi zakłady live.
 • Rodzaj kuponu: AKO oraz MAXIKOMBI.
 • Dostępność: strona www oraz aplikacja mobilna.
 • Dostępna oferta: wszystkie zdarzenia prematch, a także live.
 • Liczba zdarzeń na kuponie potrzebna do aktywowania bonusu: przynajmniej 3.
 • Minimalna wymagana wysokość kursu zdarzenia na kuponie: 1.3.

To właśnie warunki Happy Hours. Trzeba tylko pamiętać, że nie jest możliwe łączenie bonusu kursowego Happy Hours z Zakładem Bezpiecznym, Superofertą ani Hitem Dnia. Nie jest w przypadku Happy Hours możliwe wcześniejsze wypłacenie kuponu, czyli tak zwane Early Cash Out.

Superoferta, czyli możliwość podwyższenia wygranej

Kolejną ciekawą ofertą Fortuny jest Superoferta+. Jest to bonus, który pozwala zwiększyć kurs na określone zdarzenia. Co trzeba zrobić, żeby z takiej oferty skorzystać? W Superofercie+ są określone wydarzenia, przy których faworyt do wygranej oznaczony jest symbole (F). Właśnie kurs na tego faworyta można zwiększyć. Wystarczy na tym samym kuponie obstawić określoną liczbę zdarzeń. Przy zdarzeniu z wspomnianym wcześniej faworytem będą oprócz kurs bieżącego, podane także kursy F+4, F+7 i F+11. Kursy te aktywują w następujących przypadkach:

 • F+4 – aby móc go wybrać trzeba dodać na kuponie nie tylko typ z Superfoerty+ ale także dodatkowe 4 zdarzenia, wszystkie z kursem w wysokości przynajmniej 1,1. Dzięki temu otrzymujemy kurs wyższy od Bieżącego.
 • F+7 – podobnie jak w poprzednim wypadku, tylko tutaj trzeba dodać aż 7 innych zdarzeń oprócz typu z Superfoerty+, również muszą one mieć minimalny kurs 1,1
 • F+11 – czyli największe wyzwanie, ale pozwalające najbardziej podnieść kurs. Trzeba obstawić 11 wydarzeń oprócz typu z Superoferty+. Oczywiście wszystkie muszą mieć minimalny kurs 1,1

Hit dnia, czyli podwyższone kursy

Fortuna każdego dnia dodaje do oferty specjalnej zdarzenie, które oznaczone jest jako Hit Dnia. Wszystkie podstawowe kursy w nim są podwyższone, dzięki czemu wygrania może być znacznie większa niż w standardowym przypadku. Można go zawierać na kuponach typu AKO, Maxikombi i Solo, AKO, nie zadziała on jednak z tak zwanym Bezpiecznym kuponem. Jest to bardzo fajny bonus, z którego można skorzystać niejako przy okazji.

Gotowiec, czyli kupon stworzony za ciebie.

fortuna ekspert plusFortuna oferuje oprócz różnego rodzaju bonusów także produkty, które pozwolą Ci błyskawicznie obstawić jakieś zdarzenia dzięki wygenerowanemu kuponowi. Są różne rodzaju takich gotowców, między innymi Pewniak, Standard, Wariat czy Tylko Piłka lub Tylko Tenis. Różnią się ilością zdarzeń, wysokością kursów i rodzajem dyscypliny. Dzięki temu każdy powinien znaleźć taki, który będzie mu odpowiadać. Jest to świetna opcja dla tych, którzy nie chcą bez końca analizować możliwych scenariuszy, tylko chcą cieszyć możliwością gry.

Ekspert +, czyli bonus do 20 000 zł

Dla tych, którzy czują się ekspertami, bukmacher przygotował bardzo atrakcyjny Bonus. Fortuna co jakiś czas przedstawia zestawy 10, 9 lub 8 wydarzeń. Dotyczą one określonego rodzaju rozgrywek, może to być konkretna liga krajowa, Liga Mistrzów, Puchar UEFA, czy mecze reprezentacyjne. Warunkiem otrzymania atrakcyjnego bonus jest obstawienie wszystkich wydarzeń, które znalazły się w danym zestawieniu Ekspert+. W przypadku poprawnego obstawienia wszystkich z nich do podziału między graczy, którzy także poprawnie obstawili, Fortuna daje 20 000 zł. Jedynym warunkiem jest obstawienie kuponu z tymi wydarzeniami za minimum 5 zł. W czasie wyjątkowo ważnych wydarzeń zamiast 20 000, do wygrania jest bonus w wysokości 100 000zł.

Obstawienia wielu wydarzeń się opłaca, czy jak działa eFortuna bonus AKO

Fortuna wprowadziła dodatkowy bonus dla tych wszystkich graczy, którzy lubią obstawiać i analizować wiele spotkań na jednym kuponie. Wiadomo, że czym więcej zdarzeń kuponie tym trudniej poprawnie obstawić wszystkie rezultaty, ale także tym większa będzie potencjalna wygrana. Bonus AKO w eFortuna pozwala możliwą do odebrania kwotę jeszcze powiększyć. Najniższa wersja bonusu to dodatkowe 7% do wygranej w przypadku kuponu z minimum 5 zdarzeniami. Szczegółowa lista bonusu do wygranej prezentuje się następująco.

liczba zdarzeń: 5bonus do wygranej: 7%
liczba zdarzeń: 6bonus do wygranej: 10%
liczba zdarzeń: 7bonus do wygranej: 15%
liczba zdarzeń: 8bonus do wygranej: 20%
liczba zdarzeń: 9bonus do wygranej: 25%
liczba zdarzeń: 10bonus do wygranej: 30%
liczba zdarzeń: 11bonus do wygranej: 35%
liczba zdarzeń: 12bonus do wygranej: 40%
liczba zdarzeń: 13bonus do wygranej: 45%
liczba zdarzeń: 14bonus do wygranej: 50%

Jeśli wiec ktoś jest osobą obstawiająca dużo zdarzeń na swoim kuponie, to czeka go bardzo atrakcyjny bonus. Oprócz tego, że sam kupon zawierający dużą liczbę zdarzeń będzie oferował dużą wygraną, to dopalenie przez prezentowaną tutaj promocję jeszcze bardziej zwiększy jego atrakcyjność. Bonus ten aktywny jest zarówno na stronie www, aplikacji jak i w punktach stacjonarnych zakładów Fortuna. Jedynym obostrzeniem dotyczącym tej oferty jest to, że działa ona jedynie na zdarzenia typu prematch.

Okolicznościowe bonusy

Warto cały czas na bieżąco obserwować stronę internetową Fortuna. Nowe bonusy często pojawiają się z okazji różnych wydarzeń, takich jak powrót piłki nożnej po przerwie z powodowanej pandemią, meczy reprezentacji Polski, czy z różnych innych powodów.

Punkty FKP, które pozwalają na wykupienie szeregu różnych bonusów

Fortuna wspiera swoich stałych klientów. Dlatego uruchomiła specjalny program lojalnościowy, który powinien skłonić graczy do grania właśnie u nich. Punkty zbiera się po prostu przy okazji obstawania zakładów. Trzeba jedynie wcześniej zarejestrować się w programie Fortuna Klub Plus. Każde wydane 2 zł daje 1 punkt FKP. Punkty można wydawać w specjalnym e-shopie, w którym dostępne są różne bonusy. Ważne, aby pamiętać, że zbierane punkty ważne są tylko do końca danego roku kalendarzowego. Poniżej przedstawiany tabelę, ze wszystkimi dostępnymi kuponami.

TypKorzyśćKoszt bonusu
ObrótDodatkowe 30 zł do obrotu2 800 punktów
ObrótDodatkowe 50 zł do obrotu4 000 punktów
DepozytBonus o wartości 100%750 punktów
DepozytBonus o wartości 100%1 500 punktów
DepozytBonus o wartości 200%3 000 punktów
Bez ryzykaZakład bez ryzyka o wartości do 10zł850 punktów
Bez ryzykaZakład bez ryzyka o wartości do 20 zł1 400 punktów
Bez ryzykaZakład bez ryzyka o wartości do 50 zł4 100 punktów
Bez ryzykaZakład bez ryzyka o wartości do 100 zł8 100 punktów

Jeśli zastanawiasz się, czemu niektóre bonusy działają tak samo mimo różnej ceny, to już odpowiadamy. Otóż w e-shopie Fortuny, podobnie jak w stacjonarnym sklepie, ilość produktów jest ograniczona. Dlatego nie powinno się zwlekać z decyzją co do zakupu jakiegoś bonus, gdyż może go w tym czasie po prostu wykupić ktoś inny.

Mistrzostwa typerów

W celu wzięcia udziału w mistrzostwach trzeba dołączyć do programu Fortuna Klub Plus. Potem należy zgłosić swoje kupony do Mistrzostw Typerów. Można brać udział zarówno w rankingu ogólnopolskim, jak i w określonym punkcie. W tym pierwszy można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe jak:

 • Tablet iPad firmy Apple
 • Słuchawki Apple AirPods Pro
 • Smartwach Huawei
 • Karty podarunkowe do Empiku
 • Darmowe zakłady o różnej wartości

W punktach stacjonarnych natomiast można wygrać darmowe zakłady o różnej wysokości

Jak się zarejestrować w Fortuna?

fortuna rejestracjaWszystkie wymienione wcześniej atrakcyjne bonusy startowe i promocje wymagają oczywiście zarejestrowania się w serwisie internetowym. Na szczęście nie jest to trudne. Na początek wystarczy podać podstawowe dane:

 • Login
 • Hasło
 • PIN kod
 • Adres email
 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer telefonu komórkowego
 • Numer PESEL

To wszystko oczywiście jest rejestracja wstępna. Pozwala ona cieszyć się korzystaniem z serwisu fortuny przez 28 dni. Bo właśnie w ciągu takiego czasu trzeba zweryfikować konto. Dopiero po takiej pełnej rejestracji możliwe jest wypłacanie wygranych środków.

Fortuna to mocna piłka nożna

Jest to bukmacher, który mocno stawia na piłkę nożną. Część promocji i bonusów skupia się właśnie na tej dyscyplinie. Wśród najbardziej polecanych wydarzeń znajdują się głównie te z piłkarskich boisk. Można obstawiać między innymi polską, niemiecką, czeską ligę i wiele innych rozgrywek. Tenis, który jest również bardzo lubianą dyscypliną wśród graczy, także jest dostępny. Dostępne są też typowo amerykańskie sporty jak baseball, futbol amerykański czy rugby. Nie zabrakło sportów motorowych, które reprezentuje między innymi seria NASCAR. Z ciekawych sportów, rzadko dostępnych u innych bukmacherów dostępne są lotki i badminton.

Esport i zawody wirtualne

Oprócz tradycyjnych dyscyplin w Fortunie można też obstawiać rozgrywki esportowe. Stały się one niezwykle popularne w ostatnich czasach. Rozgrywane są turnieje i ligi, w których biorą udział profesjonalne drużyny, za którymi stoją sztaby ludzi. Popularność esportu już dawno wykroczyła poza Azję. Fortuna w tym wypadku podąża za wszystkim aktualnymi trendami i można obstawiać między innymi takie gry jak:

 • CS GO
 • DOTA
 • Starcraft 2
 • Rainbow Six i inne.

Sporty wirtualne to natomiast symulowane przez komputer, w oparciu o skomplikowane algorytmy, rozgrywki. Ich największą zaletą jest to, że można je obstawiać praktycznie cały czas, gdyż śa one rozgrywane nieprzerwanie. Nie trzeba czekać na wydarzenie, tylko od razu po zalogowaniu do serwisu można grać.

Nie tylko serwis www, także aplikacja i punkty stacjonarne

Bukmacher Fortuna to jeden ze starszych na polskim rynku. Powstał w 1997 roku, gdy dostęp do Internetu był rzadkością. Jego początki wiążą się więc z rozwojem sieci stacjonarnych punktów, które rozwijane są do dzisiaj. Fortuna zaczynała od kilkunastu punktów, by w kulminacyjnym momencie mieć ich prawie 600. Taka liczba uwiarygadnia też tego bukmachera w oczach klientów, ponieważ wiedzą, że mają do czynienia ze sprawdzoną marką, istniejącą wiele lat na rynku. Oczywiście Fortuna działa z duchem czasu i oprócz wprowadzenia po jakimś czasie serwisu internetowego, teraz dostępna jest również aplikacja. Została wydana zarówno na androida, jak i iOS. Jest na niej dostępna pełna oferta bukmachera. Można dokonywać szczegółowych analiz, dzięki dostępnym statystykom. Transmisje na żywo i powiadomienia push pozwalają być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami.

Fortuna bonusy i ich podsumowanie

W ofercie tego bukmachera można znaleźć różne ciekawe bonusy i promocje, a zdecydowanie najbardziej atrakcyjny jest oczywiście bonus na start. Fortuna w tym zakresie absolutnie nie ma się czego wstydzić i jeśli ktoś jest nowym klientem, to zdecydowanie powinien z takiej oferty skorzystać. Jest to tak naprawdę bonus 3 w 1, gdyż pozwala:

 • Otrzymać 20 zł w formie punktów lojalnościowych już na start, które otrzymuje się bez depozytu
 • Uzyskać zwrot przegranego wkładu do wysokości 100 zł przy pierwszym zakładzie
 • Otrzymać dodatkową kwotę równą pierwszemu depozytowi po spełnieniu kilku warunków

Oprócz tego Fortuna zachęca do siebie przez inne promocje, program lojalnościowy i bonusy okolicznościowe. Na pewno warto zapoznać się z tym bukmacherem o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, gdyż warunki gry, jakie proponuje Fortuna, wysokie kursy, ciekawe bonusy, są bardzo atrakcyjne.